Как да се разделя като той не ми дава свобода?!

  • 37 184
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 50
Не съм от хората, за които е важно да са с някого, като фикс идея, не.
Била съм сама дълго и не съм се хванала с когото и да било.

Питам се дали ако във връзката с този мъж, младия, имаше секс, щеше да се развият така нещата. Но той все не намираше място, време.

# 301
  • Мнения: 7 325

Питам се дали ако във връзката с този мъж, младия, имаше секс, щеше да се развият така нещата. Но той все не намираше място, време.
Много странно ми звучи млад, здрав, влюбен мъж да не намери начин да прави секс с гаджето си.
Мисля че е прекъснал връзката ви защото просто му е омръзнала, и на мен ми се е случвало на млади години. Нищо за мислене и задълбаване няма. Когато се разделих с БНД и започнах да излизам с други винаги поставях въпроса - кажи ми какво търсиш да ти кажа дали си го намерил за да не си губим времето взаимно и да няма недоразумения в последствие. Много глупави ситуации избегнах по този начин.

# 302
  • София
  • Мнения: 433
Питам се дали ако във връзката с този мъж, младия, имаше секс, щеше да се развият така нещата. Но той все не намираше място, време.

Да, че и по-зле! Не-намирането на място, време и прочее се нарича оправдание. Когато липсва желание, има оправдание! Когато има желание, се намира начин! Просто е!

И по-големи абсурди от съвместно съжителство с бившия съм виждала - аз самата живях половин година при бившата ми свекърва, докато правех ремонт на жилището ми, ама просто нямаше къде другаде, така че да речем, че и аз съм рецидивист. Но...ти всъщност какво искаш?!? От себе си, от живота, въобще? Че нещо хич не ми стана ясно  newsm78 Разводът ти е протекъл по странен, според теб начин (а според мен по възможно най-добрия и щадящ детето), ти се чувстваш манипулирана, в същото време позволяваш на бившия ти да живее с теб, вкарваш се в някакви филми с някакъв, с който дори не сте правили секс. Пълна обърквация  newsm78

Оправяй се, момиче. Дете имаш да гледаш, млада си, не си пилей времето в глупости   bouquet

# 303
  • Мнения: 50

Hey,

момичета, здравейте, не мога да повярвам колко много време е минало откакто съм писала последно тук!

Реших да споделя отново с вас до къде се развиха при мен нещата. С бившия ми мъж вече живеем в различни градове, разведени и май така е по-добре и за него. Детето ми обаче си иска тати и ходим при него, в неговия град, отнасят се добре с детето ми, дори дават пари и пращат храна и др неща. С две думи, успокоиха се доста нещата след развода, друга тема е, че майка ми се е амбицирала да раздели детето с баща му и да не ходим изобщо там.

С по-младия мъж връзката приключи преди време, той си ме заряза. Дега дрещнах друг мъж, в който се влюбих, той е по-голам, по-зрял от мен, но отношенията ни са професионални и незнам как да подходя, доста съм объркана. Той се досеша за чувтвата ми вероятно, но не съм ги декларирала устно или по друг начин и нещата някак увисват, а аз ще полудея от вибрациите и чувствата към него.

Също така имам нужда от адвокат, който се занимава с търговски дела. Ако можете да ме насочите към някой подходящ, ще съм благодарна.

Незнам дали не трябваше да пусна нова тема, но вече писах.

Общи условия

Активация на акаунт