Какво преценявате като най-големия си недостатък?

  • 5 279
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
Някои хора гледам, и премного самочувствие си имат Mr. Green

# 61
  • Мнения: 0
Недоверчива.

Към всички и всичко... Sunglasses

Аз това качество си го считам за предимство Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 15 486
Сега трябва да дойдат "много чувствителните", "прекалено раздаващите се", "твърде откровените, които винаги казват истината в очите", "амбициозните"  Joy
   Секна ми ентусиазма Sad!

# 63
  • Мнения: 15
Незряла съм и самочувствието ми е недостатъчно,освен това повечето хора не ги харесвам или поне са ми безразлични.Не понасям хора,по-глупави от мен. Rolling Eyes Ужасно емоционална съм и се тревожа прекалено много за глупости.

# 64
  • Мнения: 3 784
Мисля, че трябва да се внесе уточнение - недостатъци, които пречат на нас самите, или такива, които пречат на околните. Не виждам мен какво ме бърка, че Марийка била чувствителна, наивна, емоционална и пр.

И от двата вида може, и от двата. Няма да си слагаме ограничения  Mr. Green

# 65
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Недоверчива.

Към всички и всичко... Sunglasses

Аз това качество си го считам за предимство Simple Smile

И как да повярвам сега, че това е истината...?!? hahaha Joy Joy


То май и аз съм незряла....  :bouquet Mr. Green

# 66
  • Мнения: 247
 Embarassed Много говоря. Мрънкам. Избухлива съм. Когато някой ме е наранил постоянно го натяквам. Прекалено доверчива съм понякога. Нетърпелива съм, когато реша, че искам нещо, го искам на секундата.

А също така съм прекалено искрена. Изтъквам го като недостатък, защото обичам да казвам истината, лошите черти и грешките директно в очите, но го правя само към най-близките си хора, а това понякога ги наранява.

# 67
  • Мнения: 1 167
Който чел, чел  Laughing Редактирам се, защото смятам да преодолея недостатъците си, а за целта не искам да са записани никъде.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 17:07 от Gia Marie Carangi

# 68
  • Мнения: X
Уф,много са....
мързелива
неамбициозна
харча като за последно
нетърпелива
вечно контролираща (ама това почти го превъзмогнах)
ужасно мнителна и подозрителна
злопаметна
......
Всички са най-големи...не мога да избера един.
    Mr. Green

# 69
  • Мнения: 625
Не помня хората CrazyНапример-виждам някого и ми е познат,но не знам откъде.Опитвам се да си спомня-дали сме работили заедно или учили...но нищо ooooh!дори незнам дали само сме се срещали някога някъде или се познаваме по добре.Много е неудобно,защото някой ще си каже ''тая какво се прави,че не ме познава"Но много помня цифри,числа,дати и много други безполезни факти.Другия ми ''кусур",който ми пречи е,че ако трябва да стигнем до дадено място,но объркаме пътя,аз запомням грешния,но не и правилния. Tired

# 70
  • Мнения: 4 668
Истерична съм и адски нетърпелива (ако нещо не става по план и под мой контрол започва да ми прилошава и получавам сърцебиене).
Същото  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 2 217
Жаве и Вълчо требе да ги оженим. Mr. Green
Ломбардо, това признание е мъдро Simple Smile
На останалите недостатъците много си приличат Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 21:10 от Парци

# 72
  • Мнения: 3 784
Парци, недей така, два пъти прелистих темата, докато разбера, че Соте не се е изказал и вероятно правиш заключение на основа други теми.  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 2 217
Парци, недей така, два пъти прелистих темата, докато разбера, че Соте не се е изказал и вероятно правиш заключение на основа други теми.  Mr. Green



Не бил Сотката - Вълчо бил.....Поправих сЪ....Простете... Mr. Green

Що съм решила обаче, че потентният е Соте.....идея нямам... newsm78 Mr. Green

# 74

Общи условия

Активация на акаунт