Какво преценявате като най-големия си недостатък?

  • 5 276
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 284
Докато отварям темата и мисля, кой от всичките ми недостатъци е най-голям newsm78 и хоп виждам  отговора:

Ако под недостатък се има предвид нещо, което ми пречи - маниакален стремеж да осъществявам контрол. Адски изтощително е... А така ми се иска да мога да се пусна по течението.
Наистина е ужасно да се живее така Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 1 907
Егоцентрична, трудно приемам различна от моята гледна точка и не умея да работя в екип  bowuu

# 92
  • София
  • Мнения: 7 191
Цигарите.
Дефинитли.   Confused

# 93
  • Мнения: 1 129
1 - чувствам, че ако не винаги, то почти винаги съм права и трудно някой може да ми промени мнението.
2 - говоря каквото мисля - изстрелвам го на секундата и често ме е яд.
3 - инат съм, но от онези магарешките

има още много  Mr. Green но тези са основните, които ми пречат

# 94
  • Мнения: X
Гняв, алчност, похот... Абе от всичко си имам,от кое по-малко, от кое повече, но най ми се иска да мога да преборя гневът.

Леле, направо ми се стори, че ще изброиш седемте смъртни гряха:)


В личен план имам много недостатъци и един от тях е че съм много търпелива по отношение на недостаъците на хората, ще ми се да съм по-рязка и безкомпромистна...
Точно тях имах предвид Mr. Green
Катюнгелче, бих казала, че въпросният Гюнтер бая отнесе от гнева ми. След като си мислеше, че искам да го заколя с ножа, с който си мажех филията. Laughing
Много често съзадавам първоначлно впечатление у хората, че съм арогантна, а аз никак не се смятам за такава. Явно ми е ниско  EQ -то.

# 95
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
прекалено емоционална  Sad

# 96
  • Мнения: 1 217
Катюнгелче, бих казала, че въпросният Гюнтер бая отнесе от гнева ми. След като си мислеше, че искам да го заколя с ножа, с който си мажех филията. Laughing
Joy Бях забравила колко е шашав. Арогантна никога не си изглеждала, поне тук Hug
А пък аз не мога да изкореня навика да отговарям на гъски.

# 97
  • Мнения: 0
Невъздържана съм. Емоционални изблици всеки ден - смях, рев, викове.. Изтощаващо е:о)

# 98
  • Мнения: 10
Уморявам се много бързо, значи съм мързелива, егоистична ,защото очаквам от другите да правят неща ,които аз не съм склонна да правя, нетърпелива, нямам никакво самочувствие, искам да живея поне 2-3 века в миналото,или поне  в някоя гора, значи съм и мизантроп...не знам като цяло май само недостатъци имам.А най-лошото е ,че вече не ми и пука от това.

# 99
  • Мнения: 13 191
Намирам оправдания за действията на хората и много лесно прощавам.

Общи условия

Активация на акаунт