Какво преценявате като най-големия си недостатък?

  • 5 281
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Не мога да прощавам лесно, а това наистина е божествено - да прощаваш.
 

# 76
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Ми... пуша - много, пия - пак толкова!  Друго, друго.... newsm78  сигурно като се напия имам и други недостатъци, ама не ги помня! Иначе, като съм трезва съм перфектна! Ама то...кога да е т,ва... Sad

# 77
  • Мнения: 6
Принципността.

# 78
  • Мнения: X
Гняв, алчност, похот... Абе от всичко си имам,от кое по-малко, от кое повече, но най ми се иска да мога да преборя гневът.

# 79
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 605
Гняв, алчност, похот... Абе от всичко си имам,от кое по-малко, от кое повече, но най ми се иска да мога да преборя гневът.

Леле, направо ми се стори, че ще изброиш седемте смъртни гряха:)


В личен план имам много недостатъци и един от тях е че съм много търпелива по отношение на недостаъците на хората, ще ми се да съм по-рязка и безкомпромистна...

# 80
  • Мнения: 15
Сетих се за още нещо,което е супер ужасно-много съм нерешителна,винаги искам да направя сто неща или да зарежа всичко и да бъда авантюристична,ама никак не ми се получава. Tired Поне нямам проблеми с гнева. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 120
 Не умея да броя до 10 ( или колкото там трябва) преди да кажа нещо, за което често съжалявам.

# 82
  • Мнения: X
Изключително много ми пречи, че съм самокритична, задълбавам и зациклям редовно за всевъзможни неща, плащам данък обществено мнение и др. подобни проблеми имам със себе си.

# 83
  • Мнения: 27 524
Мързелива и нервна съм  Blush

# 84
  • Мнения: 1 217
Мързелива, мързелива, ама успя да си разпратиш коледните картички преди мен, моите пристигаха до началото на февруари Mr. Green , така че не се подценявай Hug
Аз страдам от хроничен наивинитет. Всеки прошляк, който е  поне веднъж любезен, може да ме накара да кажа: " Е, ама си има добринка и в него, я какъв е усмихнат днес ", а той и да ме псува в това време аз ще потъна в размисли за силата на добротата Grinning
Buttinsky , ти и гняв ? Разкажи за перипетиите ти с Гюнтер ( така ли се казваше ), ако на мястото ти беше коя да е от нас, щеше да е със средна телесна повреда.

# 85
  • София
  • Мнения: 38 708
Имаше подобна тема съвсем наскоро. Там се бях разкритикувала, че съм мързел, ама не е вярно.
Може би най-големият ми недостатък е, че не си довършвам някои неща докрай.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 817
Прекалено амбициозна (да, оплюйте ме сега, ама е вярно!) - това ми пречи, защото се опитвам винаги да се самоусъвършенствам, винаги си намирам 100 неща за вършене, искам бързо да се издигам професионално (а знаете, че това в общия случай не се случва точно така  Laughing), да съм най-добрата (избиват ми страхотни комплекси ако съм втора, а да не говорим за нещо друго).

Мързелива - особено вкъщи - може да не подхвана да измия чиниите и цяла седмица! ( Embarassed)

Не умея да се отказвам - ако си наумя нещо, то задължително трябва да стане! Ако не с упоритост, то накрая и на инат - особено пък ако някой вземе, че каже: "Това е невъзможно!", "Няма как да стане!", "Няма да се справиш!" Много неща в живота си съм направила на инат!

Мразя да закъснявам и да чакам, когато друг закъснява - ако аз закъснявам (примерно развален автобус, катастрофа, непредвидено задръстване, блокиране на движението и куп още глупости, които могат да съдействат за някакво закъснение) - се изнервям изключително много! Ако на мен ми закъсняват - буквално броя минутите!

Злопаметна съм - особено ако не ми се извинят!

# 87
  • Мнения: 57
емоционална, прибързана, многословна

# 88
  • Мнения: 9 451
Избухлива съм.Паля от четвърт Embarassed

# 89
  • Мнения: 43
Винаги съм права! Винаги аз знам най-добре кое и как.
Много съм разхвърляна. Обикновено е изключителен хаос в гардероба ми (и чекмеджетата) и се налага често да ги преподреждам, което ми е супер досадна занимавка  Tired
Много бързо ми омръзват повечето неща.

Общи условия

Активация на акаунт