Какво преценявате като най-големия си недостатък?

  • 5 286
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 731
Припряна,емоционална,бързо си сменям настроението,за нула време могат да ме изкарат извън релси,както и да ме накарат да литна от щастие и все имам някакви страхове.Това най ми тежи...

# 46
  • Мнения: 0
нервак съм!искам всичко,сега и на момента....не признавам думичката"НЕ" #2gunfire

# 47
  • Мнения: 2 448

Но ми е забавно с какъв апломб се оправдава например лигавщината с "чувствителност", психическата нестабилност - с "емоционалност", а откровената грубост - с "прямота и откритост"  Joy
Интересно е ти как разбра кое е оправдание и кое истина.  newsm78 Явно си и ясновидка на всичките ти превърнати в ефект дефекти.

# 48
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Недоверчива.

Към всички и всичко... Sunglasses

# 49
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Мисля, че трябва да се внесе уточнение - недостатъци, които пречат на нас самите, или такива, които пречат на околните. Не виждам мен какво ме бърка, че Марийка била чувствителна, наивна, емоционална и пр.

# 50
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Обаче когато е и недоверчива... hahaha Joy Wink

# 51
  • Мнения: 15 379
Обаче когато е и недоверчива... hahaha Joy Wink

Ми неин си проблем Laughing.
Тъй де.

# 52
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 46
неуверена, избухлива, нетактична

# 54
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
И за капак - умея от нищото да изкарвам голям куп пари, които си нямам идея как да харча!  Money

Ти ме научи как от нищото да правя купища пари, а аз ще те науча как да ги харчиш.  Hug

# 55
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
Потентност. Надявах се с възрастта да понамалее, но уви.

Ще те номинирам в някоя категория за най-оригинален отговор.

# 56
  • Мнения: 581
 Обожавам вкусната храна и съм страшно лакома. Злопаметна съм, инатът също ми е в повече.
 Имам и други недостатъци, които обаче си ги обичам, защото са в здравословна за мен доза и правят живота ми по-лесен и приятен. Такива са мързел, егоизъм, непукизъм.

# 57
  • Мнения: 11
Твърде избухлива, понякога трябва да го карам по-дипломатично!!!

# 58
  • Мнения: 24 467
Ми премного работна- така не оставям да се включат другите и да блеснат и те.
Премного търпелива и тактична- пречи на другите да осъзнаят навреме кога замязват на магарета.
Премного емоционална, особено когато някой ме настъпи по мазола, който крия от хорски поглед.
Премного разсъдлива- така не давам възможност на чистите ми емоции да излязат на повърхността.
Премного умна- хората така и не могат да разберат дълбокият смисъл на моите послания към тях и света и така ставам по- малко полезна.
Премного хуманна и съчувстваща- така, облягайки се на мен, хората забравят, че могат да ходят.
Аз пък умея да правя най- хубаво нищо от всички!
 Flutter

# 59
  • Мнения: 62
Реагирам остро на човешката глупост или поне на това, което за мен е глупаво.
А го декларирам като недостатък, защото съзнавам, че далеч не винаги съм прав.

Общи условия

Активация на акаунт