Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - седма част

  • 30 041
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 798
Талцид,да, знам,че това е   тежката  артилерия.

Тантум верде може ли при гърлобол.Сега се вкиснах..Ами ако црп-то се  качи от това,че ме боли гърлото:((Ометох половин буркан мед, сега и клеева тинктура ще пия(нали може?).
Аз имам хроничен фарингит и гърлото ми е  слабо място. Изядох една студена Активия и айдееее-болката  чак към ухото отива.

# 706
  • Мнения: 198
Ей момичета, я се стегнете! Киселини, болки в гърлото ... какви са тия работи  doctor

Мини мисля, че всичко, което си изброила е позволено. Дано да го пресечеш в зародиш.  bouquet

# 707
  • Варна
  • Мнения: 729
Талцид не бива да се употребява продължително време от бременни заради алуминия.

Аз също съм с много тежки киселини по принцип, а сега стигам до  Sick  Взех едмо хомеопатично, което има някакъв ефект.  Препоръчаха ми и БиоАнацид, но не съм го купила още.

За гърлото - много съм доволна от Хербитусин.  Също съм с хроничен фарингит...

пробвам картинка:

# 708
  • Мнения: 347
Мини, на мен ЦРПто ми се качваше, когато бях болна Sad

# 709
  • Мнения: 1 798
Мини, на мен ЦРПто ми се качваше, когато бях болна Sad
Няма как, то зъб да те заболи ще се качи. Аз  утре ще разбера дали е чиста МБ, та ако е ,заедно с чистата ми проба за урина се надявам да е ясно ,че няма как да имам нещо на конеца или във влагалището.
Сега изпих една чашка с прополис,брррр,то имало вкус на  ракия.
Ейййй  колко скапва лежането.Аз не съм боледувала  от  години, че и джогинг съм правилна на -10"С.Здрава,права, с куч по цяла зима игра с часове в снега.

Милла, снимка-разкош Heart Eyes.

http://www.viplady.bg/men/da-vi-pomaga-v-domakinstvoto-prosto-go-nauchete-2365/

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 19:36 от minie mouse

# 710
  • Мнения: 696
Здравейте на мен за кисилините ми помага най-много прясно студено мляко от хладилника.Отивам да видя дали ще може и аз да кача някоя снимка,за да ме видите.  bouquet
ГОТОВО-най-накрая успях да сложа снимки-може да ме видите  Wink

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 19:47 от zori_tv

# 711
  • София
  • Мнения: 865
Много сте хубави  Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 461
Момичета и аз качих две мои снимки, ама нещо незнам от къде да напиша че съм аз под тях???? Simple Smile HELP! Simple Smile

P.S. Справих сеееее! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 198
Много сте сладки момичета. И аз се включих с две малко стари снимки, но се оказа че нови няма.

# 714
  • Мнения: 1 798
Aselina, излиза си ,че си ти;) Аз виждам последно Зори, теб и бебс и всички сте хубавицииии Hug

Ама каква флора прекрасна,Бебс, аз едно време имах,ама куч всичко опасе.
Зори, умирам за такива изчанчени пътъци, обувния ми склад е  пълен с токове, но сега ходя само с равни, страх ме е  да не се хвърля някъде(аз редовно се блъскам, спъвам,падам)

# 715
  • Мнения: 198
Мини, това е флората на мама Laughing
И аз имам доста цветя, но котката ги пасе и не са толкова хубави Laughing

# 716
  • Мнения: 1 798
Ясно:)Мама няма тревопасни. Куч  не се спира пред нищо,кактусите в зародиш ми изяде.

# 717
  • Мнения: 696
обувките са ми слабост-имам цяла стая newsm68
Мъжа ми вече не му е смешно- Laughing

# 718
  • Мнения: 1 798

аз му викам обувен склад:)  мъжът ми сега е в  чуденка като му кажа да иде до склада  и да ми извади кафявите боти,ама от кутията на  трети ред у лево.

# 719
  • София
  • Мнения: 865
Аз няма да се фукам с дрешника и рафтовете обувки, щото ще ви кажа една грозна истина - НИЩО НЕ МИ СТАВА Simple Smile. Купих си едни боти преди 20 дена, едвам придумах мъжа да ми даде пари, 40-ти номер са и всъщност вече не ми стават. Успях да ги обуя само веднъж, а и приличат на плавници.. все пак са 40-ти номер.
Та сега срам не срам нося едни единствени ботушки от този тип:


Търся си и в черно, ала не намирам.

Освен това си купи боя, цитирам "средно кафяво", не кафяво, не тъмно кафяво, не черно.. боя номер 4.0, средно кафяво. Еми guess what, косата ми стана чисто черна. Ужасена съм. Домашния фризьор не е за мен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт