ВТОРИ клас! - 2

  • 33 046
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 133
ДХ3, дано му се разминат усложненията на Дани.  Praynig
Как е възможно да не подсигурят на децата допълнителни завивки, безобразие.  #Crazy
Hrispa76 , и аз мечтая за къщичка.  Rolling Eyes Така няма да се налага детето ми да се държи като пенсионер заради спокойствието на разни префърцунени съседи.  ooooh! А ние разбира се не сме го оставили "да си разиграва коня" безконролно. Непрестанно правим забележки.  newsm78
     

# 676
  • Мнения: 1 576
Да се изкажа за наизустяването на стихотворение... Като малка, това ми беше страхотен проблем, но с времето установих, че ако действително прилагам усилия да науча стихотворението даден ден, то обезателно на следващия ден го знам перфектно. Сега синът ми с това няма проблеми. Бързо го научава, а ако нещо не е съвсем перфектно му казвам да изчака до следващия ден и ще види, че вече си го знае точно. Така и става.

По английски, не пишат транскрипция, но аз още миналата година го запознах с нея, че ме дразнеше подобно учене без транскрипция, та дори и на български да беше поне написана.

Със съседите за сега нямаме проблеми, но ще се види по-натам, че сме на ново място и сега се опознаваме всеки един друг. Всички правим ремонти , а и повечето сме с деца та така.

# 677
  • Мнения: 1 404
Много рано почнахме тая година с хремите  Confused Ния още се държи, но малката е от 10 дена с една пристъпна кашлица...не може да спи през нощта, а и ние покрай нея. Изследваха я дори за коклюш, но не е(Слава Богу!) Да не се окаже само някоя студова алергия, че не ми се мисли Praynig

Искам да ви питам- вие самите тестове на входните нива виждате ли ги? Ния носи само едни шестици в бележника, но не съм виждала контролните....не ми е ясно как у дома прави грешки, а в училище не...почва да ме съмнява нещо Rolling Eyes
Сега преписва за трети път едно стихотворение, защото и двата пъти е направила една и съща грешка.Блейк абсолютен!

Да кажа само, че тиганите с тефлоново покритие отделят някакви канцерогенни гадости-аз затова се разделих с моя и дълго време нямах.Сега купих пак с незалепващо покритие, но керамично такова.Имаше тема тук във форума преди време.Сори ако съм досадила, но сметнах, че е важно.


Ние сме в къщичка, но съседи имаме в изобилие. Освен в гората да забягваме с наяите разбойници Mr. Green

# 678
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче,и Дани е хремав,леко прегракнал.Единственото,което ме вбеси от екскурзията бе,че им е било студено нощем.Завивките са били тънки,нямало е допълнителни/или поне децата не са разбрали/,а явно и отопление е нямало.Със сигурност,ако имат екскурзия оттук-насетне,ще проучвам условията по-сериозно.
Аз също. На Павел през нощта не му е било студено, но в пещерата каза, че му е било. При него фактор е било и недоспиването. Това за него да спи 8 часа след толкова натоварен ден е много лошо. Аз м/у другото не разбрах дали имат парно в у-ще /мъжът ми, естествено, не е попитал сутринта, хем му бях заръчала/.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 
Искам да ви питам- вие самите тестове на входните нива виждате ли ги?

  Нашите ги носят за да ги подпишем. И Светослав е същият. У дома блее и прави грешки. Контролните му по БЕЛ са без никаква грешка, а по математика има 1 или 2 грешки.

  За съседите се сещам,че в предния апартамент,в който живяхме имаше едно младо момиче с гаджето си под нас. Та тя все питаше, как е възможно едно толкова малко същество да вдига толкова много шум и все го канеше на гости за да види какво е това топуркане и скачане. Добре,че се изместихме,преди да започне акробатиката. Grinning

# 680
  • Мнения: 23 355
Не мисля,че имат парно.не съм чула да е започнал пусането му в София.На Дани в пещерата му е било ок,но той си се облича повечко.Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 4 397
И моя донесе тестовете за подпис, общо взето грешките на тестовете си ги прави и в нас  Mr. Green
Сега сме на вълна диктовки, че какви бисери пишеееееееее
-лУбов
-ябАлка
-цетче- цвечета
- жАлт

Доколкото знам , а и сутринта казаха, че няма парно.

# 682
  • София
  • Мнения: 15 281
Искам да ви питам- вие самите тестове на входните нива виждате ли ги?

  Нашите ги носят за да ги подпишем.

И при нас е така. После ги връщаме, защото-по данни от Иво-директорката ги събира.  Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 14 133
Тестовете от входните нива не съм ги виждала.  Rolling Eyes
Надявам се да ни ги покажат утре на родителската среща.   newsm78 
Ако   не ги покажат, аз ще си поискам сама да ги видя.  Wink

# 684
  • Мнения: 4 116
Та тя все питаше, как е възможно едно толкова малко същество да вдига толкова много шум и все го канеше на гости за да види какво е това топуркане и скачане. Добре,че се изместихме,преди да започне акробатиката. Grinning

 hahaha   hahaha   hahaha

Моя син е с по- редки пръсти и от мен. Днес му дадох 10лв да си купи купони за седмицата, но джобни не му дадох- наказан е (отново). Купил си той 4 купона- менюто за петък не му харесало и се обади 5 пъти да ме пита дали може да си ги похарчи останалите 2лв за нещо за ядене. А днес му сложих в раницата 2 сандвича със шунка, 1 парче баница, 1 банан и 1 вафла. Целта очевидно не е да си купи нещо за ядене, а да си изхарчи парите   ooooh!

Като казахте грешки при диктовки, вчера правихме диктовка вкъщи. Написал беше "кокощица" вместо "кокошчица"  Laughing

# 685
  • Мнения: 2 125
Нямате изчитане  Grinning

При нас няма нищо ново, освен, че втори уикенд правим леки козметични промени вкъщи и е пълна лудница. По тази причина не мога да стигна до баскетболния салон, както бях обещала и на детето  Embarassed Embarassed Embarassed
Отпразнувахме вчера рождения ден на Алек както му обещахме. Наиграха се с неговата приятелка и останаха доволни, което беше целта  Peace Вчера се сдоби от Карфур с прилична нова раница и планинарски обувки (пак на прилично смешна цена) за екскурзията в петък.
Относно английския - и при нас е без транскрипция, направо новите думи, които я е разбрал, я не  Crossing Arms
Изходните нива ни ги раздадоха да се запознаем и подпишем, баба му го накара да направи всички задачи по още веднъж и ги върнахме в училище.
Палачинки правя от 4-ти клас, благодарение на мойта баба, която ме научи дори и да ги обръщам с подхвърляне. Много съм добра  WinkСлагам от продуктите на око (според броя на ядящите хора) и стават  Grinning


# 686
  • София
  • Мнения: 4 397
Теди какъв купон за петък, нали няма да са на училище петък и понеделник  newsm78

# 687
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Теди какъв купон за петък, нали няма да са на училище петък и понеделник  newsm78
  Петък защо.  newsm78 При нас ще се учи в петък.

# 688
  • Мнения: 4 116
Този петък си е работен и учебен, нали?  

newsm78
планинарски обувки (пак на прилично смешна цена)


Може ли да ги снимаш и покажеш обуквките?  Praynig

# 689
  • София
  • Мнения: 4 397
Имам имейл от една майка от училището ама по друг въпрос и пише, че от петък 21 училището ще ни бъде затворено  newsm78

Нали Митко ми е болен та не сме на училище, сега писах на една друга мама по скайпа да ме светне.

Общи условия

Активация на акаунт