ВТОРИ клас! - 2

  • 33 047
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 125
Този петък си е работен и учебен, нали?  

newsm78
планинарски обувки (пак на прилично смешна цена)


Може ли да ги снимаш и покажеш обуквките?  Praynig

Да, работи се и се учи. Нашите второкласници само ще са на екскурзия.

Теди, довечера ще ги снимам (най вероятно с телефон), че техниката е в службата на мъжа ми и ще ги покажа Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 4 397
Явно и при нас няма да се учи, извинявам се на тези който подведох  Mr. Green

# 692
  • софия
  • Мнения: 2 543
Защо в петък да не се учи- заради изборите ли?

# 693
  • При децата ми
  • Мнения: 6 162
Теди какъв купон за петък, нали няма да са на училище петък и понеделник  newsm78
  Петък защо.  newsm78 При нас ще се учи в петък.

Аз знам, че само понеделник е неучебен ден заради изборите.
Искам да ви питам- вие самите тестове на входните нива виждате ли ги?

  Нашите ги носят за да ги подпишем.

При също е така. Носят ги да ги подпишем и после ги връщат на класната.
Bili, малко извън темата, но можеш ли да кажеш какъв ти е тигана? Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 404
Hrispa76    , на фирма Делимано е-30 лв струва. Гледах ги отдавна в нета, но не обичам така да пазарувам. Онзи ден го видях в един магазин и веднага го взех.Не залепва нищо, а за самото покритие четох един ферман колко е безвредно Simple Smile

Сега разбирам, че понеделник е неучебен-уррррраааааа! Миналата година не усетих, че имам първокласничка, но сега тези извънкласни ми разказаха играта. Понеделник бързам от работа-слагам обяда, почваме домашните, по някое време трява да приспя дребното, после се търчи за цигулка, солфеж и вокална група-в този порядък.Досега не знаех що е то неделна депресия, но от тази година в неделя не мога да заспя ако не изпия една чаша вино Mr. Green

# 695
  • Мнения: 2 732
Chibi аз и двата теста съм ги видяла и са си в нас .Да не би Сашо да ги е изгубил newsm78.
Правили са и по Бел ,но още не ги е върнала г-та.

# 696
  • Мнения: 11 469
Утре вярно ли е, че няма да се ходи на у-ще за Варна?

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Реа, как така няма?! Според мен си е нормален уч. ден...

Bili,
знам за тефлона...особено опасен е при по-висока темп. Ползвам го само за палачинки, и то доста рядко. Не съм виждала от тия керамичните, но ако видя, ще си взема и аз...

# 698
  • Мнения: 11 469
Реа, как така няма?! Според мен си е нормален уч. ден...
Казаха по новините  newsm78 за Варна, заради бедственото положение  Rolling Eyes
Сега чакам отговор от г-жата на К.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Ааа, то само за Варна...аз пак не разбрала... Laughing

# 700
  • софия
  • Мнения: 2 543
Ами то , ако има балотаж още един  понеделник няма да се учи .Ура!!!

# 701
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Ами то , ако има балотаж още един  понеделник няма да се учи .Ура!!!
  По принцип на 31 е ваканция и не се учи.  Grinning

# 702
  • Мнения: 4 116
То хубаво неучебни дни, ама както ни наплашиха с новите закони за глоби до 5 000 за оставено дете само да се гледа... до 14 години не можело да бъдат без придружител  Tired
Лека вечер... отивам да чета финала на Пинокио.

# 703
  • софия
  • Мнения: 2 543
Да се похваля с първата официална забележка - Ученичката крещи с пълно гърло в клас!!!
То не било в час , а в междучасието. И не крещяла , а кукуригала. Но госпожата дошла в най-неподходящия момент. От трите женски петли в курника  само две отнесли забележки, третата млъкнала навреме. Даже не можах и да й се скарам. Стана ми смешно.  Laughing

# 704
  • Мнения: 2 125
Да се похваля с първата официална забележка - Ученичката крещи с пълно гърло в клас!!!
То не било в час , а в междучасието. И не крещяла , а кукуригала. Но госпожата дошла в най-неподходящия момент. От трите женски петли в курника  само две отнесли забележки, третата млъкнала навреме. Даже не можах и да й се скарам. Стана ми смешно.  Laughing

 Joy Joy сладурана  Peace

Както обещах на Теди - новите ни планинарски чипици (много се извинявам за лошото качество) - 1 . Цената е 17 или 18 лв. Имаше тъмно сини, милинари зелено и в кафяво. Дано издържат напъна  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт