чувствам се сьвсем сама!

  • 12 029
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 990
и не дели чувствата, емоциите и реакциите на правилни и неправилни, адекватни и неадекватни, че тук те изкараха самотен родител от сега, защото той е нехранимайко безотговорен......
заради начина по който преекспонираш всичко останалите казват, че човека е лузър и смотан, не ти.Доколко ти е приятно да наричат така човека и то без да има реалистична причина за това-сама си прецени...
Успех в събота!И не само.... Hug

# 136
  • Мнения: 4 569
Авторката, изяснихте ли се?

# 137
  • Мнения: 232
Много ме трогна тази тема, авторке, мисля, че наистина трябва оттук нататък за всяко нещо да говориш в прав текст на приятеля ти, ако се чустваш самотна според мен просто му го казвай, ако имаш нужда от подкрепа и от разговор и полудяваш за нещо под влияние на хормоните пак говориш с него и му обясняваш и така... един 15 минутен разговор да те успокои прави чудеса... мисля, че ще се оправите, спокойно, за мъжете също е голям стрес нищо че се правят на луди...

# 138
  • Мнения: 755
ами има начин но не сьвсем скоро. но той нищо конкретно не предлага иска да се видим наживо и да говорим, а мен това ме дразни безумно. защото той хем уж много иска дете и е мноого против аборт (10000% бил против аборт) хем отказва да даде някакво реално предложение, а аз сама няма да се справя с детето. Аз сега почнах докторантура и нямам никакво намерение да прекратявам.

Всичко , което преживяваш е нормално в предвид новостите около теб, новината за бебето. Хормоните не ги подценявай те кара обикновенно да търкиш по вола теле, виждаш нещата през доста изкривена призма, защото ставаш хиперчувствителна. Мислила си над идеята , дали пък твоят приятел не ти предлага нищо конкретно още , защото обмисля как най-добре и правилно да постъпи , за да е добреза двама ви и за детето ви , което е очевидно , че иска. До тук разбрах , че ти реагиарш много спонтанно и остро, не изчакваш какво той ще ти каже или направи , а искаш на мига решение...с мъжете мацка така не става. Успокой се  и се вижте с приятелят ти изслушай го каквото има да ти каже, добре си помисли какво ти искаш да го попиташ и проведете един смислен разговор, за да си изградите план за даействие. Успех и по-спокойно имаш още 9 весеца , така не може всичко на юруш. Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт