Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 356
  • 777
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 030
С трета опция и аз.

Хайде и аз тук. от вашите теми започнах да пера с кеф.,преди да простирам ми беше най-омразната работа.Сега само купувам нови и нови прахове ,гелове и омекотители и чакам с интерес да свърши пералнята.Благодаря,че превърнахте досадното задължение в приятно  bouquet
Колко хубаво си го казала  Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 748
Karimma,
моята пералня също е със слагане на допълнителна приставка за белина в отделението за пред пране. Не я ползвам, но си права - има го варианта за избелване.


Мерси за темата!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3525

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
  bouquet Mr. Green

п.п. Трета опция  Peace

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 482
Резултатът от анкетата ми се струва предизвестен - 3ти отговор. Flutter

Гес,   bouquet

И малко да помрънкам (не че ще помогни или може нещо да се направи) - в малко жилище сме и просторът ми е изцяло външен. В момента имам простряна една пералня бельо за спане, която от вчера до сега дъждът я препра около 100 пъти. Снощи прибрах, изплакнах и сложих на сушка в банята 2рата, която бях пуснала вчера сутринта. Сега ще съхнат поне 3 дни вътре, а тези отвън не знам какво да ги правя и до кога ще висят там ooooh! Ако знаех, че ще вали нямаше да пускам 2 перални, но нещо жестоко се обърках с дните (следя много внимателно прогнозата за времето) ooooh! Мрън, мрън

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 06:25 от zvanche

# 19
  • Мнения: X
Звънче, ти може би се досещаш за решението-сушилня. Намери някаква  / зависи от финансовите ти възможности / и я ползвай в такова време и зимата. То било голям кеф / както и миялната /  Mr. Green

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 482
Другарке Hug, не е това решението. Слава богу, за подобни  достижения на домашната техника има финансови възможности, но място няма. Решението е по-голяма къща.
НО няма да вали и ще изсъхнат нещата. А, и съм яко вирусясала, и съм вкъщи днес, та мога да отреагирам навреме. Ще имам и най-изпраните чаршафи - преплакнато 100 пъти от дъжда. Не мога да се занимавам да ги пускам пак в пералня.
Извинете за офф-а, но знам си: мрънкането тук помага Embarassed  Wink
Слънчев ден Hug

# 21
  • Мнения: 35
С трета опция и аз.

Хайде и аз тук. от вашите теми започнах да пера с кеф.,преди да простирам ми беше най-омразната работа.Сега само купувам нови и нови прахове ,гелове и омекотители и чакам с интерес да свърши пералнята.Благодаря,че превърнахте досадното задължение в приятно  bouquet
Колко хубаво си го казала  Hug
И аз се присъединявам към това   bouquet
Едно досадно задължение ми стана хоби  Laughing

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
С трета опция и аз.

Хайде и аз тук. от вашите теми започнах да пера с кеф.,преди да простирам ми беше най-омразната работа.Сега само купувам нови и нови прахове ,гелове и омекотители и чакам с интерес да свърши пералнята.Благодаря,че превърнахте досадното задължение в приятно  bouquet
Колко хубаво си го казала  Hug
И аз се присъединявам към това   bouquet
Едно досадно задължение ми стана хоби  Laughing
И за мене стана удоволствие да експериментирам с вашата информация, за което благодаря ! Hug

# 23
  • Мнения: 5 207
Гес, чакам отзиви за Савекс-а  bouquet.

За този с жасмина, нали? Супер активатора? Joy
Първо прах хавлиени кърпи и бели чорапи на кратка програма с 1/2 доза прах, защото беше малко прането. Няма забележки за прането: чорапите са бели изпрани, кърпите за ръце - също. Има забележки към аромата: няма го никакъв след изсъхване. Ама никакъв. Иначе мирише разкошно от кутията. Прави пяна, но за съжаление не се изплаква добре. Ежедневната ми програма, която 1 час пране + плакнене няма центрофуга след основното пране и между плакненията, а само по две кратки центрофужки. Имаше балончета и при последното плакнене.
После прах чаршафи и бельо и покривки на нормална програма с пълна доза. Чаршафите и бельото бяха без петна (има си хас) и са ОК, но покривките трябваше предварително да ги пръсна с Ариел спей за петна или към праха да добавя една доза избелващо прахче, защото петната, макар и малко и доста леки, така си стояха (леко изсветлели). Обяснявам си го с това, че точно този Савекс супер активатор с жасмин няма избелител на кислородна основа. При дълга програма с нормални центрофуги след прането и между плакненията се изплаква добре. Но отново аромат няма никакъв.
Не разбирам защо прах, който се рекламира като парфюмен и придаващ "страхотен" (както казват в рекламата) аромат изобщо никакъв аромат не придава. Това е жалко, защото ароматите им са добри.

# 24
  • Мнения: 15 379
Гадняри са Фикосота. Няма да го пробвам тогава, по не скоро.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И аз съм с третата опция.Непременно ще се възползвам от промоцията на Билла.

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Да се разпиша и аз в новата тема и да кажа за протокола, че в момента пера бялото с прах Персил- турски, цветното с новия Ариел течен, 3-4Д, не знам колко точно, а омекотител Силан- бял с бебче на етикета, доволна съм и от трите, и като комбинация и поотделно.

# 27
  • Мнения: 234
Здравейте. Днес открих напълно разградими продукти. До сега не ги бях гледала, чесно казано заради опаковката. Казва се Sonet. Не знам дали сте я чували и коментирали. Пише , че е немско производство. На опаковката има печати с имеил адреси под тях за еко гаранция, еко контрол и веган. Ще напиша какво пише на съдържание, че вие много повече разбирате. Да споделите дали си струва. има доста неща, и за съдомиялна, и петна, и веро и за почистване.
>30%:oxygen bleach(sodium percarbonate); 15-30%:soda
Понеже в този магазин има ме клиентски карти и събира ме едни точки , та препарата който взех ми излезна на половин цена, а и взех да пробвам. Води избелващ и отстраняващ петна с чист кислород. За 50 градуса и на горе. Има колко и как се ползва за пране в машина, за детско и за машина за съдове. Ами това. Ако някой има наблюдение , знае или е ползвал , чувал ме интересува дали е добро и има ли смисал да си купувам поне за съдовете, че това е хубаво , че са напълно разградими. Знам, че за съдовете е друга тема. Сега имаше прах за пране на промоция и ако чуя отзиви ще взема да го пробвам.

# 28
  • Мнения: 9 193
oпция 3  Mr. Green
сега съм на вълна течен диксан

# 29
  • Мнения: 803
Еее, много готино оформена тема. Браво , Гес!
Не съм съгласен с някои тези, разбира се. Но пък щом само аз не съм , може и да не съм прав.  Laughing Ще си трая.
И завелязвам един фриволен уклон към савекс Joy Няма лошо, не Grinning

Общи условия

Активация на акаунт