Не дали, а как се промениха близките ви, щом позабогатяха

  • 26 006
  • 486
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 24 467
Е, ш'се мъча! Но това е от богаташка екстравагантност!
Мога да си го позволя и аз това, с работенето.

# 451
  • Мнения: 2 674
Джуди, в кой подфорум са ви сбирките? Викни ни да гледме отстрани:)

Хей, сега се сетих за един забогатял приятел на мъжа ми. Как се промени, ами каза, че като порасне дъщеря ни ще и плати обучението в университет. Що така реши човека, нито сме му намеквали нито сме го молели.

 Това си го обяснявам с депресията, в която е изпаднал след развода със първата си съпруга. Laughing

# 452
  • Мнения: 24 467
Джуди, в кой подфорум са ви сбирките? Викни ни да гледме отстрани:)
На богатите ли?
Клубче е. Там е само с пропуск.

# 453
  • Мнения: 345
Джуди, в кой подфорум са ви сбирките? Викни ни да гледме отстрани:)
На богатите ли?
Клубче е. Там е само с пропуск.

Сигурно имате и членски внос  Mr. Green

# 454
  • Мнения: 24 467
Като във всеки уважаващ себе си клуб...
Дори за четене се иска.
Оставете, не се измъчвайте така. Има си готварски, все пак.

# 455
  • Мнения: 2 674
Ай, стига си ни мъчила, Джуди.

Кажи некоя тайна. Laughing

# 456
  • Мнения: X
 Wink Ама никой не се сети,че си купуват самолети,за да гледат отвисоко!  Mr. Green
 към 01.01.2011 "Леки летящи апарати"  Peace
http://marko7.dir.bg/_wm/gallery/?df=694224&GDirId=b3864616a … 33e4b80d08ef6e65a

# 457
  • Мнения: X
Знаех ,че  блогът ми е масово посещаван,ама не съм и предполагала ,че се радва на такъв небивал интерес!    Laughing
Явно има какво още да научите ,дами....възползвайте се спокойно!
   Grinning

# 458
  • Мнения: 10
Ей тази тема е върха - умирам от смях! Да ви споделя - преместих се в чужбина и доста забогатях.
Усещам промяна определено - много повече си правя сметката - купувам дрехи изключително на промоция, рядко надвишававам 30 долара за дреха, купувам си бижута от 200 долара нагоре, ядем каквото ни се яде, цените на хранителните продукти не ги гледам. Ходим на почивка в чужбина  2 пъти годишно - Европа и екзотични острови, дъщеря ми се облича предимно от дрехи , дадени ми от мои приятелки - значи втора употреба. Ами това е - разчекнете ме сега.
Да добавя, че и средата ми е подобна - с разни изпаднали мрънкащи българи не контактувам. Само с нормални такива.

# 459
  • София
  • Мнения: 12 394
Джуди, в кой подфорум са ви сбирките? Викни ни да гледме отстрани:)
На богатите ли?
Клубче е. Там е само с пропуск.

Сигурно имате и членски внос  Mr. Green
На такива места има само членски износ, а не внос. От даване на пари не се става богат. По принцип.

ПП Виждам, че бисерите са се умножили поне по две. Осезателно липсва марадона за баланс.

# 460
  • Мнения: 4 841
Сега се опитвате да ме убедите, че сигурно е за подфорум Красива мама.

Абсолютно за там е  Peace Както казва моят фризьор - първо гледам корените и връхчетата на косата, после всичко останало... Не джиБ, не Майбах да кара, ами и самолет да пилотира - има ли цъфтежи и изгореличко, не вАжиш  Naughty 

# 461
  • Мнения: 6 206
 Joy ще се сетите

# 462
  • Мнения: 345
На който му се чете за нашите милионери

http://temanews.com/index.php?p=tema&iid=300&aid=7225

# 463
  • Мнения: X
Ех, не мога да не се разпиша в тази кулинарно-куртуазна тема.
Направо плащам 200 пари за чиния свинско със зели. От 20 години май не съм яла това нещо Embarassed

# 464
  • Мнения: 8 828
Бе, кога стана циганин, кога ти почерня гъза? Е, това ми е въпроса към освирепелите противници на свинското. Я си признайте, че маате пръжки с лук в кухнята, ама с черен хайвер се надцаквате Joy Joy Иначе темата е на път да стане култова tooth smile3555

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт