Не дали, а как се промениха близките ви, щом позабогатяха

  • 25 997
  • 486
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 24 467
Judy - то значи било доста натоварващо да си богат  Joy
Е, аз какво обяснявам до сега. Скатаването е трудна работа. По- добрите в занаята и с НАП-аджийски хеликоптер не могат ни хвана.
Белязаха балъците, нека сега си отворят нощните шкафчета да платят по нещо на държавата. Другият път ще знаят и те как. Те са от по- често отсъстващите от нашите сбирки или по- новите.

# 481
  • Мнения: X
Между другото, Judy ,уличните кучета не ядат кренвирши....    Joy

# 482
  • Мнения: 24 467
О, да не мислиш, че ги водя на статистика- мятам каквото имам през прозореца и колата е вече 50 м. напред.
Кой' ял- ял! Не са всичките с претенции, предполагам. Пък и то да няма само кучета по улиците?

# 483
  • Мнения: 7 947
О, да не мислиш, че ги водя на статистика- мятам каквото имам през прозореца и колата е вече 50 м. напред.
Кой' ял- ял! Не са всичките с претенции, предполагам. Пък и то да няма само кучета по улиците?

Мда, богатите са щедри явно  Joy
Предлагам ти и недопушени цигари да мяткаш, и недоядени сандвичи или плодове, знаеш ли колко добина ще направиш така? Пък после ако те споменат в темата за лошите съседи - ти с гордост можеш да им се сопнеш!

# 484
  • Мнения: 24 467
 Cry Нямам съседи аз. Сещаш се, сигурно, защо. Най- близките такива са на поне 1-2 километра от дома ми. Ще остана неспомената. Пък и що да се сопам на хорицата, ние сме навикнали все да сме им виновни. Едно щастие сме им оставили- да ни плюят по темите. Нека не им го вземаме.
О, цигари, не това! Как ти хрумна, изобщо!
Ама виж- из улиците минавам. Там, по тях, съм забелязала, че и хора разни щъкат. Сега се замислям защо не виждам кренвиршите си, когато мина на другия ден по същото място.

# 485
  • Мнения: 0
Като заговорихте за кучета, дето не ядели кренвирш се сетих как по друг начин може да се каже "Не дали, а как се промениха близките ви, щом позабогатяха" Ами с "Кучето си пази кокала".
И то кво излезе, че всчки сме като кучетата. Няма клуб, няма разделение. Ще ми се да стана все пак невероятно богата не за друго, а защото парите носят уважение. Иначе няма как да те призният за съжаление. Иди разправяй, че по нашите ширини не най-идейните са най-богатите.

# 486
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Темаа наистина е култова. Липсва ми марадона

Общи условия

Активация на акаунт