Убиха Кадафи?

  • 13 690
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Все си мисля, че и Осама бин Ладен, и Саддам Хюсеин са живи. Кадафи и той може да се разхожда някъде на чист въздух. Такива едни мисли ми се въртят в главата  Rolling Eyes

Да, и играят карти с Елвис и Майкъл Джексън  ooooh!

Всеки диктатор заслужава да бъде представен пред съд, където да отговаря за постъпките си. И да получи моралната оценка на съвременниците си - но формирана не на база една или друга пропагандна машина, а на база ФАКТИ, документирани и систематизирани, предоставени пред оторизиран съд.

Всяко прибързано ликвидиране носи повече негативи, отколкото позитиви, и винаги оставя един горчив вкус за нещо недоизказано, нещо прикрито, нещо не както трябва... А за снимките не искам да отварям тема, изобщо  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 199
Вчера Хилари Клинтън каза, че трябва да бъде убит и днес вече е, съжалявам за мен това е садизъм. Не ме радва такова нещо.

# 17
  • Мнения: 15 619
Тези, които са пуснали заповедта да бъде убит, с нищо не са по-различни от него самия. Докато им е бил удобен, е господарувал, те зяпали отстрани и не виждали нищо престъпно. Организираха му една революцийка, утрепаха го. Да заповяда следващия...  Не се радвам никак.

# 18
  • Мнения: 2 927
При прибързано убийство на диктатор, винаги си задавам въпроса какво ли би могъл да сподели пред света, когато бъде поставен на съдебната скамейка? Какви и чии ужасяващи тайни трябва да бъдат прикрити?

# 19
  • Мнения: 1 167
Все си мисля, че и Осама бин Ладен, и Саддам Хюсеин са живи. Кадафи и той може да се разхожда някъде на чист въздух. Такива едни мисли ми се въртят в главата  Rolling Eyes

Да, и играят карти с Елвис и Майкъл Джексън  ooooh!

Joy Joy
Преди време съвсем сериозно се говореше, че Бин Ладен работи за ЦРУ и семейството му живее в САЩ.

Всяко прибързано ликвидиране носи повече негативи, отколкото позитиви, и винаги оставя един горчив вкус за нещо недоизказано, нещо прикрито, нещо не както трябва... А за снимките не искам да отварям тема, изобщо  Crossing Arms

Дори и да бяха го съдили, едва ли щяха да изкопчат нещо от него.
Никого не осъждам, така или иначе всеки си получава някога заслуженото, независимо на кой свят.

# 20
  • Мнения: 9
Недоизказано, недоизречено, да, така е, но моето мнение, е че след като го убиват без съд и присъда по нищо не се различават от него, т.е. приравняват се до това, което е представлявал и той самият  - кучета..

# 21
  • Мнения: 1 167
Ее, вие пък. "Човекът" може да е работел за себе си.

# 22
  • Мнения: 2 927
Дори и да бяха го съдили, едва ли щяха да изкопчат нещо от него.
За неговите деяния нямаше да изкопчат, но обвинения, а може би и факти за външна намеса сигурно щеше да има.

# 23
  • Мнения: 2 199
За мен e много интересно какво ще стане сега с Либия. За мен положението ще стане втори Ирак - хаoc безкраен.

# 24
  • Мнения: 1 167
Дори и да бяха го съдили, едва ли щяха да изкопчат нещо от него.
За неговите деяния нямаше да изкопчат, но обвинения, а може би и факти за външна намеса сигурно щеше да има.

Хърмаяни, дори и така да е. Кой може може да каже със сигурност какво е можело да се случи. Пред свършен факт сме. Смятам, че доста хора ще си отдъхнат.

# 25
  • Мнения: 9
За мен e много интересно какво ще стане сега с Либия. За мен положението ще стане втори Ирак - хаoc безкраен.


     Едно племе идва на власт на мястото на друго племе. Не забравяйте, че всъщност в Либия е точно такова държавното им устройство. Там няма такова нещо като нация /народност/. Това е...

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммм едни престъпници в подкрепата на едни други престъпници убили един престъпник. с цел вторите в схемата да си покрият срамотиите.
гнус и срам.

# 27
  • Мнения: X
Е, крайно време беше...Лошото е, че тези хора никога няма да започнат да живеят цивилизовано. Манталитетът им го изключва. Наистина е много вероятно да стане като в Ирак и Афганистан....

# 28
  • Мнения: 4 916
За мен e много интересно какво ще стане сега с Либия. ...



Бъдещето й е на колония. Гражданите рано или късно ще се почувстват унизени и изключени от разпределението на богатствата, защото преди си живееха сравнително добре от приходите от петрола и най-голямата им финансова грижа беше защо бензинът е скочил от 15 на 18 стотинки в течение на пет години. Привържениците на Кадафи след време ще надигнат глава - те имат предимството той да е единственият от диктаторите, който си отиде така, както е дошъл на власт - с оръжие в ръката, а не преоблечен и маскиран, - и вероятно ще получат известна подкрепа вътре в страната.

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
даммм едни престъпници в подкрепата на едни други престъпници убили един престъпник. с цел вторите в схемата да си покрият срамотиите.
гнус и срам.

Тези, които са пуснали заповедта да бъде убит, с нищо не са по-различни от него самия. Докато им е бил удобен, е господарувал, те зяпали отстрани и не виждали нищо престъпно. Организираха му една революцийка, утрепаха го. Да заповяда следващия...  Не се радвам никак.

Подкрепям.

А изявлението на Хилъри - гнус и отврат. Що за свят е това?

Общи условия

Активация на акаунт