Убиха Кадафи?

  • 13 676
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 461
Току-що чух по радиото, че той всъщност е бил жив докато са го влачили по улиците.

Отвратително, що ли имам усещането, че и тая революция няма да доведе до нищо хубаво и не хич не се чувствам доволна..

# 46
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Кадрите по CNN снощи бяха покъртителни  Confused
Живо същество не заслужава да умре така. Ритаха го, дърпаха го, влачиха го. Кървища. Мъчна работа.
После показаха уличните празненства. Стрелба, възгласи, заря. Ако знаеха какво им предстои и как ще бъдат опустошени за десетилетия напред...
Тази война не е в интерес на демокрацията, а на надмощието на силните в кредитните и стокови пазари. А Либия бе заплаха в ключови сектори с изобилието от ресурси. Особено неудобна за МВФ И Св. банка, които с финансови принуди поддържат сервитута на гореспоненатите.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 383
http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/klanetata_v_lib … ariya-119931.html

Мда, обаче всяка една война е чудесен бизнес...

# 48
  • Мнения: 234

Винаги е била. Само,че с "обявяване" нищо не доказва Хюс. И аз мога да "обявя" много неща.
То щото другите "заинтересовани" държави ,хич милите не са виждали оръжия и не са продавали....

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Пред кого има да се доказва? На когото му трябва го знае и без "обявяването" на Хюз.

# 50
  • Мнения: 17 546
даммм едни престъпници в подкрепата на едни други престъпници убили един престъпник. с цел вторите в схемата да си покрият срамотиите.
гнус и срам.

Тези, които са пуснали заповедта да бъде убит, с нищо не са по-различни от него самия. Докато им е бил удобен, е господарувал, те зяпали отстрани и не виждали нищо престъпно. Организираха му една революцийка, утрепаха го. Да заповяда следващия...  Не се радвам никак.

Подкрепям.

А изявлението на Хилъри - гнус и отврат. Що за свят е това?
Свят, който нарича себе си "най-великата демокрация"... Това е толкова нечовешко, че, да - убийците на Саддам, Кадафи... са същите животни като тях, подкрепяни от "велики" животни като Хилари Клинтън. Пфу, отвратително!
И една от медицинските сестри излезе по телевизията да каже с радост "Той беше куче и трябваше да умре като куче!". Оставам с мисълта, че тези хора редовно трепят така и кучета, щом са толкова наясно...
Или е твърде божествено да прощаваш?

# 51
  • Мнения: 1 253
Скапани терористи и убийци. Имам предвид САЩ и НАТО, да не ме разберете погрешно.
Каквото и да си говорим за света преди "пълната победа на демокрацията", аз израснах в свят, в който имаше ООН, международни организации и съдилища; вярвах в правото и реда, уважението и себеуважението.
Не мога и няма да приема саморазправата и гнусните убийства.

Viva Kastrо! Поне него не можаха да убият, въпреки че дълго се опитваха. Сега просто го чакат да умре, за да открият най-после Макдоналдс в Куба, тя да се превърне във вилна зона, а вчерашните лекари и инжинери да се захванат да чистят басейните на дебелите флоридски пенсионери.
Скапани терористи и убийци.

Пък и некадърни - толкова много време не могат да го демократизират тоя свят и да го научат да пие кока кола и да плюска биг мак най-после.

# 52
  • Мнения: 17 546
  202uu 

Като прочета такъв пост и ми се иска и тук да има Hug

# 53
  • Мнения: 654
Скапани терористи и убийци. Имам предвид САЩ и НАТО, да не ме разберете погрешно.
Каквото и да си говорим за света преди "пълната победа на демокрацията", аз израснах в свят, в който имаше ООН, международни организации и съдилища; вярвах в правото и реда, уважението и себеуважението.
Не мога и няма да приема саморазправата и гнусните убийства.

Viva Kastrо! Поне него не можаха да убият, въпреки че дълго се опитваха. Сега просто го чакат да умре, за да открият най-после Макдоналдс в Куба, тя да се превърне във вилна зона, а вчерашните лекари и инжинери да се захванат да чистят басейните на дебелите флоридски пенсионери.
Скапани терористи и убийци.

Пък и некадърни - толкова много време не могат да го демократизират тоя свят и да го научат да пие кока кола и да плюска биг мак най-после.
Дали извънземните са направили контакт с теб newsm78
Поднасям ти извиненията си,ако си израснала в Либия или подобна страна.
Тогава може да кажеш всичко и ти е простено.
Но...иначе Shocked

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тия либийци си вкараха страшен автогол.

А американците мислех, че няма как по-противни да ми станат- лъгала съм се.


We’re all living in Amerika
Coca-Cola, sometimes war
We’re all living in Amerika
Amerika, Amerika

Последна редакция: пт, 21 окт 2011, 12:23 от Arayа

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера Хилари Клинтън каза, че трябва да бъде убит и днес вече е,

въпросът е, дали не е станало в обратен ред   Thinking и нищо чудно да е така.
Садистично убийство, да. А дали не е в пъти "по-леко" от убийството на хилядите (невинни) жертви на Кадафи?

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За мен e много интересно какво ще стане сега с Либия. За мен положението ще стане втори Ирак - хаoc безкраен.


     Едно племе идва на власт на мястото на друго племе. Не забравяйте, че всъщност в Либия е точно такова държавното им устройство. Там няма такова нещо като нация /народност/. Това е...

Глупости на кълбета!!! Чети!

БВП на глава от населението – $ 14,192.
За всеки член от семейството държавата плаща годишно $ 1,000 субсидии.
Помощи за безработица – 730 $.
Заплата на мед.сестра – $ 1000.
За всяко новородено се плаща $ 7,000.
Младоженците получават помощ от 64 000 $ за покупка на жилище.
При откриването на частен бизнес еднократна финансова помощ – 20 000 $.
Високи данъци и налози са забранени със закон.
Образованието и медицината са безплатни.
Образованието и стажовете в чужбина са на правителствени разноски.
Верига магазини за големи семейства със символични цени на основните хранителни продукти.
За продажба на продукти с изтекъл срок на годност – големи глоби и затвор за спекулантите.
Част от аптеките с безплатни лекарства.
Фалшифицирането на лекарства – смъртно наказание.
Наеми – забранено е събирането на наеми.
Такси за електричество на населението – няма.
Продажбата и употребата на алкохол е забранена .
Безлихвени кредити за купуване на жилище и кола.
Брокерските услуги са забранени.
При закупуването на автомобил 50% се изплащат от държавата, а на бойците от народното опълчение – 65%.
Петролът е по-евтин от водата. 1 литър бензин – $ 0,14.

# 57
# 58
  • Мнения: 9
Araya, всичко, което си написала е истина  Peace
Но, не е зле все пак да се знае и това, че племето на бившият "крал" на Либия се разбунтува срещу племето на Кадафи като беше подпомогнато от "великите демократи" американските терористи, от които и на мене, както и на тебе направо ми се повдига.

И кое е глупости на кълбета? - племена са си в Либия.

# 59
  • Мнения: 21 457
    Предпочитах да го изправят пред съда. Сега един диктатор и убиец на хиляди се превръща в мъченик.

    Това тема за възхвала на режима в Либия и Куба ли е? Тогава я прекръстете, да не се обърка и някой друг освен мен.

Общи условия

Активация на акаунт