Убиха Кадафи?

  • 13 678
  • 234
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 17 546
Разстрелян в главата човек се показва 1:1  Sick
Не, кадрите показваха момента на убийството! Защото започва с кадри, в които Кадафи сам бърше с ръка кръвта, която се стича по лицето му, докато го влачат и блъскат като парцалена кукла... no

# 106
  • София
  • Мнения: 30 142
Разстрелян в главата човек се показва 1:1  Sick
Не, кадрите показваха момента на убийството! Защото започва с кадри, в които Кадафи сам бърше с ръка кръвта, която се стича по лицето му, докато го влачат и блъскат като парцалена кукла... no

 #Crazy добре, че това не съм го видяла и разбрала. Още по-ужасяващо  #Crazy #Crazy #Crazy Има си съд, съдилища и т.н. За мен това е чудовищно. Не казва, че той е невинен/виновен, но това е прекалено.

# 107
  • Мнения: 1 310
Ти била ли си в Либия?
Категоричното ти изказване напомня изказванията на не малко българи, които работеха в Либия, взимаха доларчетата и изнасяха евтиното злато кой в която дупка намери, но иначе либийците бяха за тях мръсни мангали. Ама от мангалите цоцаха пари и като им продаваха дори и ракия, която варяха от всичко, и от лайна биха го правили, ако ставаше. Аз ако смятам някого за измет, няма да ида в държавата му. Въобще не се съмнявам, че има вариант медицинските ни кадри да са били немарливи в работата си. За другото не искам да повярвам, само защото не смятам, че една майка би могла да направи подобно нещо.
Много е гот да живееш в илюзията, че си нравствено развита, вярвай си.

Ти нещо караш ли ми се?! ooooh!
Като ти харесват толкова, защо стоиш тук?!
И айде не ме нарочвай да имам сестра!

# 108
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Абе я...

# 109
# 110
  • Мнения: 5 710
защото в този момент, моменът в който е в ръцете на тъплата  спира да бъде диктатор и става един безпомощен човек , който го убиват
това няма как да не предизвика жал у нормален човек

# 111
  • София
  • Мнения: 30 142
сега и този, който се радваше и хвалеше, че е взел златния му пистолет и го е застрелял, да го затворят и съдят за убийство. Какво значение има дали е убил Кадафи или г-н "Х"  Naughty

# 112
  • Мнения: 9
сега и този, който се радваше и хвалеше, че е взел златния му пистолет и го е застрелял, да го затворят и съдят за убийство. Какво значение има дали е убил Кадафи или г-н "Х"  Naughty

    Peace
    Ако държат да докажат, че се спазват обикновените човешки закони, би трябвало така да се постъпи. Демократично и човешки.

# 113
  • Мнения: 345
сега и този, който се радваше и хвалеше, че е взел златния му пистолет и го е застрелял, да го затворят и съдят за убийство. Какво значение има дали е убил Кадафи или г-н "Х"  Naughty

Той ще се превърне в национален герой.


Много точно описание.

# 114
  • Мнения: 5 710
аз разбрах, че наградата за главата му жив или мъртъв е милиони
така че няма да има съд за групичката или онзи, който се сочи, че го е застрелял. напротив, очаква да му платят 20 милиона

определено световните лидери, които до вчера му целуваха ръка ( буквално) като Саркози, Берлускони и т.н си отдъхнаха от развоя на събитията. Неудобен процес както каза някой назад, кому е нужен. Кадафи крие по западни банки милиарди

# 115
  • София
  • Мнения: 30 142
сега и този, който се радваше и хвалеше, че е взел златния му пистолет и го е застрелял, да го затворят и съдят за убийство. Какво значение има дали е убил Кадафи или г-н "Х"  Naughty

Той ще се превърне в национален герой.


тогава за каква демокрация говорят там? Те станаха същите като Кадафи. Той бил убиец, пък те хич не са  Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 17 546
    Ако държат да докажат, че се спазват обикновените човешки закони, би трябвало така да се постъпи. Демократично и човешки.
При настоящите морални устои в световен мащаб, наистина ли очаквате справедливост?! В днешно време справедливостта има твърде много лица и вече се превърна в едно абстрактно понятие...  Tired

И продължават, продължават да излъчват тези кадри и в момента по Нова!!! Rage Rage Това се нарича зверско отношение към човеците, варварство и кръвожадност!

Никога няма да забравя един филм за скандинавските варварски племена, който така се случи че гледах навремето. Бях 16-17 годишна. Кланетата, зверствата и изнасилванията бяха толкова натуралистично пресъздадени в този филм, че се разболях от мъка. Цяла нощ бях с висока температура, повръщах и плаках... Беше ужасно!!! Така се чувствам и сега, докато кадри от това чудовищно деяние биват излъчвани непрекъснато като фон на коментара за това в новините на всички възможни телевизии. Отвратително!!!

# 117
  • София
  • Мнения: 30 142
   Ако държат да докажат, че се спазват обикновените човешки закони, би трябвало така да се постъпи. Демократично и човешки.
При настоящите морални устои в световен мащаб, наистина ли очаквате справедливост?! В днешно време справедливостта има твърде много лица и вече се превърна в едно абстрактно понятие...  Tired

И продължават, продължават да излъчват тези кадри и в момента по Нова!!! Rage Rage

и по Бтв  Close Просто съм изумена  ooooh!

аз разбрах, че наградата за главата му жив или мъртъв е милиони
така че няма да има съд за групичката или онзи, който се сочи, че го е застрелял. напротив, очаква да му платят 20 милиона....


чудесно...да бяха показали, че са по-различни от него, да го бяха заловили и предали на властите.

# 118
  • Мнения: 345

тогава за каква демокрация говорят там? Те станаха същите като Кадафи. Той бил убиец, пък те хич не са  Crossing Arms

За криворазбрана.


# 119
  • Мнения: 1 310
Толкова сте жалки... Sick

Общи условия

Активация на акаунт