Убиха Кадафи?

  • 13 693
  • 234
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 892
Къш, де, гонете се в друга тема. Не е коректно към участниците в тази.  Simple Smile

# 181
  • Мнения: 15 619
Къш, де, гонете се в друга тема. Не е коректно към участниците в тази.  Simple Smile
Аз съм потребител, прочел всеки постинг в тази тема. Моля те, Нино Тино, не принизявай мнението ми до някакви гонки из форума заради факта, че чета и друга тема.  Grinning

# 182
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
без да съм въобще наясно по либийския въпрос, мисля че е позор онова което запада направи. и разкрива страха им от желанието за независимост на различни държави.
започнах да изпитвам положителни чувства към кадафи, мисля че е направил невероятни неща. хидропроекта е само едно от тях. сателита и крачката към информационна независимост е друго. мисля че беше смел и умен мъж.
и не виждам никаква разлика между промитите мозъци на английските и либийските младежи... например.  в този ред на мисли, вероятно е разбираемо, че не осъзнават какво правят, и в чии ръце са оръжие. в англия някакви 25 годишни, добр еобразовани се радват, че кадафи е убит...спомням си навремето така се радваха студентите на натовските удари в сърбия...  Sick
позор.

# 183
  • Мнения: 1 262
Аз не съм била родена в младите му години на управление, но когато гледам снимки , наистина е бил красив Peace

без да съм въобще наясно по либийския въпрос, мисля че е позор онова което запада направи. и разкрива страха им от желанието за независимост на различни държави.
започнах да изпитвам положителни чувства към кадафи, мисля че е направил невероятни неща. хидропроекта е само едно от тях. сателита и крачката към информационна независимост е друго. мисля че беше смел и умен мъж.
и не виждам никаква разлика между промитите мозъци на английските и либийските младежи... например.  в този ред на мисли, вероятно е разбираемо, че не осъзнават какво правят, и в чии ръце са оръжие. в англия някакви 25 годишни, добр еобразовани се радват, че кадафи е убит...спомням си навремето така се радваха студентите на натовските удари в сърбия...  Sick
позор.

Напълно заставам зад думите ти Peace
Отвратих се и от триумфа на държавните глави!А Саркози, това злобно еврейско  джудже, което до скоро целуваше ръка на Кадафи.....нямам думи!

# 184
  • Мнения: 1 404
Аз не съм била родена в младите му години на управление, но когато гледам снимки , наистина е бил красив Peace

без да съм въобще наясно по либийския въпрос, мисля че е позор онова което запада направи. и разкрива страха им от желанието за независимост на различни държави.
започнах да изпитвам положителни чувства към кадафи, мисля че е направил невероятни неща. хидропроекта е само едно от тях. сателита и крачката към информационна независимост е друго. мисля че беше смел и умен мъж.
и не виждам никаква разлика между промитите мозъци на английските и либийските младежи... например.  в този ред на мисли, вероятно е разбираемо, че не осъзнават какво правят, и в чии ръце са оръжие. в англия някакви 25 годишни, добр еобразовани се радват, че кадафи е убит...спомням си навремето така се радваха студентите на натовските удари в сърбия...  Sick
позор.

Напълно заставам зад думите ти Peace
Отвратих се и от триумфа на държавните глави!А Саркози, това злобно еврейско  джудже, което до скоро целуваше ръка на Кадафи.....нямам думи!

Напълно подкрепям и двете мнения!!!  Peace

# 185
  • Мнения: X
А имаше време, когато диктаторите бяха живи, пък и млади, пък и хубави ... айде, чак пък хубави ...

# 186
  • Мнения: 28


http://www.dnevnik.bg/photos/2011/10/20/1145559_fotogaleriia_mua … 9/?pic=51#picture

Бяха, бяха и хубави някои Simple Smile Властта и разкошът не прощават на никого. Но умирайки окървавен в ръцете на тълпата сякаш върна част от ореола си на непокорен бунтар, дете на пустинята...

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 22:52 от zizuzuzi

# 187
  • Мнения: 345
На мен ми е интересен в това интервю.

http://digob.com/bbc-interview-1976-col-muammar-gaddafi-libya/

# 188
  • Мнения: 1 404
Семейството ми беше в Либия, когато започна конфликтът.
По думите им, всичко е такъв сценарий и такава режисура, че и Холовуд ще завиди.
Баща ми казваше, че това либиец да вдига плакат "Дайте работа" е нереално, тъй като безработица там е нямало, хлябът и бензинът - стотинки, образование и за мъжете и за жените, да не говорим, че е било пълно с гастербайтери, които са вършели всичката черна работа.

Всичко е заради петрола и огромното наличие на подземни извори с питейна вода, на територията на Либия.
Нали се сещате, че много скоро, водата и петролът, ще са по-скъпи и от златото.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
За съжаление и аз мисля, че либийците нямат никаква представа какво ги очаква след последните събития.

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 13:13 от vaflichka

# 190
  • Мнения: 345
Точно, живота който са живеели, вече ще остане в миналото. Аз пак гледах разни репортажи, никъде не видях народни маси, а само някакви въоръжени групи. Толкова лъжи се изговориха  от журналистите, но въпреки това почти никой не им повярва. По форумите масово хората са наясно, че всичко е нагласено и е една голяма конспирация.

# 191
  • Мнения: 234
За съжалиление и аз мисля, че либийците нямат никаква представа какво ги очаква след последните събития.

чака ги инвазия от народ създаден от долна измет ....

# 192
  • Мнения: 4 916
Семейството ми беше в Либия, когато започна конфликтът.
По думите им, всичко е такъв сценарий и такава режисура, че и Холовуд ще завиди.
Баща ми казваше, че това либиец да вдига плакат "Дайте работа" е нереално, тъй като безработица там е нямало, хлябът и бензинът - стотинки, образование и за мъжете и за жените, да не говорим, че е било пълно с гастербайтери, които са вършели всичката черна работа.

Всичко е заради петрола и огромното наличие на подземни извори с питейна вода, на територията на Либия.
Нали се сещате, че много скоро, водата и петролът, ще са по-скъпи и от златото.


 Grinning Това верно е най-големия виц.

# 193
  • Мнения: 1 253
Ами те вече обявиха, че въвеждат шериата. Край на поредната сравнително светска и модерна държава, доколкото можеше да бъде такава в този регион.

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 14:08 от Absolute Beginner

# 194
  • Мнения: 1 404
Ами те вече обявиха, че въвеждат шериата. Край на поредната сравнително светската и модерна държава, доколкото можеше да бъде такава в този регион.

 Sad

Общи условия

Активация на акаунт