Убиха Кадафи?

  • 13 719
  • 234
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 262
Колко ли мирни либийски граждани включително жени и деца са загинали от "ръката "на НАТО!
При въздушния удар по Триполи тази година през месец май, загинаха и трима от внуците на Кадафи- Сейф НА 2 ГОДИНКИ, , Картахена НА 2 ГОДИНКИ, и Мастура (БЕБЕ НА 4РИ МЕСЕЦА).

Интересна е биографията на единствената му дъщеря Аиша Кадафи , наричана К.Шифър на Северна Африка.Другата му, осиновена дъщеря умира при бомбардировките по времето на Рейгън . Аиша е получила  убежище в Алжир , има какво да каже след смъртта на баща си , но Алжирските власти и забраняват да говори, тъй като и е дадено убежище като частен гражданин.

Днес, видях, че в нет пространството се върти клип със смразяващото име-"Бунтовник изнасилил Кадафи с нож (видео)"
Съжалих многократно след като го изгледах!

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 17:27 от mari:)

# 196
  • Мнения: 4 555
Да не би съдържанието да е отговаряло на заглавието!?  Shocked

# 197
  • Мнения: 1 262
Елора , умишлено не дадох линк тук, за мен беше потресаващо Sad

# 198
  • Мнения: 517
Не гледайте това видео, според мен е публикувано в разрез с всички етични кодекси. Има го и в уважавани новинарски сайтове, което е абсолютно недопустимо.

Не гледайте това видео, ужасно е.

# 199
  • Мнения: 4 555
Аз не искам линк, а и не мисля, че е коректно да слагаш такъв. Питах дали клипчето е било истинско, защото прочитайки заглавието предположих, че е било измислица, каквито са най-често клиповече с най-провокативните заглавия.

Явно е истина... Това ме шокира повече от начина, по който беше убит Кадафи...

# 200
  • Мнения: 1 262
Съгласна съм, не разбирам защо са допуснали този клип да се разпространява и то в новинарски сайтове или грешката е в мен...прочетох заглавието и го отворих Sad

# 201
  • София
  • Мнения: 787
Нали той не е бил жив когато е снимано въпросното видео?!

# 202
  • Мнения: 1 262
Сирт. Последните минути от живота на Муамар Кадафи са били още по-кошмарни, отколкото се предполагаше досега. "Глобъл Поуст" направи детайлен анализ на едно от многобройните видео материали, заснети с мобилен телефон при залавянето на сваления диктатор. На кадрите ясно личи как един от бунтовниците нанася няколко дълбоки удара с нож в задните части на Кадафи.

Изданието отбелязва, че е възможно хладното оръжие да е част от огнестрелно оръжие, наричано от либийците Бикети. Друг вариант е нож с марка Becker Knife and Tool. Шокиращото разкритие идва в подкрепа на желанието на многобройни организации за човешки права за детайлно разследване около смъртта на Муамар.
 Lindt , бил все още жив.

# 203
  • Мнения: 1 253
Ей това не трябваше да го чета... Варвари и животни.

Много се надявам да има разследване и деянието да бъде наречено каквото си е - убийство, а убийците да бъдат наказани, вместо да заемат някой важен пост.

Важно е за да знаем, че все още има някаква цивилизация.

# 204
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Как ми се иска да вярвам, че все още има цивилизация...
Не вярвам на тази, която се представя за такава.

Това може би сте го прочели:
http://dnes.dir.bg/news/libia-nato-Lybia-and-Mid-East-unrest-sirt-9779341?nt=4

Absolute Beginner, намерих една от книгите на Фредерик Уилям Енгдал, на английски, в пдф формат:
http://www.amazon.com/Century-War-Anglo-American-Politics-World/ … 646446&sr=8-1

Качвам я тук, линкът ще е валиден до 9.11.2011
http://dox.bg/files/dw?a=e93d016303

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 19:28 от LemonDesi

# 205
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
отиде си като ку4е, те така го и нари4аха и във видеото! един младеж се писа екзекутор на кадафи, само на  18 г и горд ,4е е  утрепал един диктатор! гледах го и си мислех, кои останаха в либия да се бият и кои избягаха? Thinking

# 206
# 207
  • Мнения: 1 310
Изобщо не ми е жал за това куче - поръча ли атентат над Локърби? Защо не кажете на майките на загиналите, как го жалеете тук и какъв хубавец е бил на младини?! Поръча ли заразяване на стотици деца със СПИН, за да обвини невинни хора, да се гаври с тях и да си прави интригите, замислени от болния му мозък? Защо отново не отидете да кажете на майките на болните и починалите деца как жалеете за "хубавеца" и как са му нарушени човешките права?! Това не е човек, а изрод и умря като такъв! Crossing Arms

# 208
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Искаш ли отново да ти кажа директно, че смятам, че нашите сестри са били немарливи към тези деца?
Съмнения в това отношение почти нямам.
Ти с какво ще ми докажеш обратното?
За мен в момента се правят много по-големи интриги, но на хора като теб явно не правят впечатление.

# 209
  • Мнения: 345
Изобщо не ми е жал за това куче - поръча ли атентат над Локърби? Защо не кажете на майките на загиналите, как го жалеете тук и какъв хубавец е бил на младини?! Поръча ли заразяване на стотици деца със СПИН, за да обвини невинни хора, да се гаври с тях и да си прави интригите, замислени от болния му мозък? Защо отново не отидете да кажете на майките на болните и починалите деца как жалеете за "хубавеца" и как са му нарушени човешките права?! Това не е човек, а изрод и умря като такъв! Crossing Arms

Ти беше там като поръча атентата и заразяването на децата, така ли  newsm78
След като се разбра как всичко може да се манипулира, не се ли замисляш, че и около тези събития може нещата да не са такива, каквито изглеждат отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт