*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - кой до къде е - 7!

  • 60 966
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 404
Нищо ново.Имам надежда,че ще си наваксат и доста номерца ще раздадат за първите 2 месеца. Praynig Още малко да остискаме положението само да започнат  Sad Crossing Arms Whistling

# 706
  • Мнения: 39 637
Бъдете здрава!
 hahaha
Ужас. Това си е чиста подигравка.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 107
Аз също се надявам да ми се обадят до края на февруари. Записвам се да следя темата.

# 708
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Бъдете здрава!
 hahaha
Ужас. Това си е чиста подигравка.

Сигмичка, те се грижат за нас затова ни пожелават да сме здрави

# 709
  • Мнения: 1 988
момичета, не се настройвайте против работещите във фонда. със сигурност са ги зарили с какви ли не бюрократщини и бумащини. в случая пожеланието предполагам, че не е иронично.
все пак държавата дава по 5000 лева за опит и мисля, че със сигурност ги следят под лупа.
може би пожеланието на служителката наистина е било искрено, ама ние от чакане вече не издържаме.
колкото до това, че трябва да раздават между 200 и 400 заповеди на месец и на мен ми е много интересно как ще се справят с тези за януари  newsm78 дано да има наваксване февруари.
успех момичета  Praynig

# 710
  • Мнения: 39 637
Да, де, ама ние ако сме здрави нямаше да опрем до тях  ooooh!

# 711
  • Мнения: 2 014
На мен ми прави впечатление, че до 20.01 са подадени до 15хил номер някъде, а раздаването ще е от 11хил номер,т.е. това са 4 хил молби за финансиране, а годината те първа започва. Ще стане чакането много повече от година за новоподалите.

# 712
  • Враца
  • Мнения: 5 216
Момичета, ще помоля в темата да се пише конкретно, защото без да искате я разводнявате и така смисълът и се губи.
Има достатъчно други теми в подфорума, където можете да обсъждате.
Благодаря за вниманието и успех на всички.

# 713
  • Мнения: 670
wa_wa това е обсъждано много пъти. Тук обсъждаме всичко свързано с фонда. Има конкретна тема в Зачатие само за одобрени номера. В Зачатие е разделено всичко в различни теми в форума - тук имаме само една темичка и си пишем всичко.

# 714
  • Враца
  • Мнения: 5 216
Това са два различни форума и по този начин ограничавате достъпа до информация на потребителите, които са регистрирани само тук.

# 715
  • Мнения: 670
о така ли  newsm78 извинявай Simple Smile с кое те ограничаваме само не разбрах - като информацията е повече а не по-малко. Tired
wa_wa  това е форум все пак. На мен ми е интересно какво пишат момичетата. Аз водя статистика и да трудно е от тук. Но пък гледам в другия форум. Не е нужно да си регистриран - пробвай ако искаш.http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.480
 Ако не -   пиши си тук с червено. Честно казано отдавна съм над тези неща  - всеки да си пише каквото иска.

# 716
  • Враца
  • Мнения: 5 216
о така ли  newsm78 извинявай Simple Smile с кое те ограничаваме само не разбрах - като информацията е повече а не по-малко. Tired
wa_wa  това е форум все пак. На мен ми е интересно какво пишат момичетата. Аз водя статистика и да трудно е от тук. Но пък гледам в другия форум. Не е нужно да си регистриран - пробвай ако искаш.http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.480
 Ако не -   пиши си тук с червено. Честно казано отдавна съм над тези неща  - всеки да си пише каквото иска.

Отношението ти към мен ще се опитам да пренебрегна.
Намесих се като модератор на форума след докладвана публикация от потребител.
Отдавна съм на наясно какво е форум и отдавна съм на ясно къде и как мога да си търся информацията и го правя.
Всеки разполага с различно време и ресурси, за да търси дадено време, това имах предвид под ограничаване на информацията спрямо потребителите - ако трябва да изчетеш 5 страници, за да намериш каквото ти трябва.

# 717
  • Мнения: 796
По този повод аз също съм оспамвала тук, но след забележка спрях да го правя  Embarassed.
wa_wa е абсолютно права и не е лошо да се пусне още една тема, която да е само за номерата ...или обратното. Всеки път ми прескача сърцето, като погледна, че има нов пост Wink

Та, да не оспамвам още повече, да вземем ли да пуснем още една тема, ако считате че е нужно Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 670
Към никой нямам отношение. Но понякога се изумявам.
Хайде сега някой да пусне нова тема - даже две. Нека едната е само с номера за да няма сърдити - а другата да е за хора които ги вълнува какво изобщо се случва с фонда.
Благодаря!

# 719
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ако не се лъжа някаква девойка беше пуснала нова тема за номерата и веднага скочиха доста момичета, че имало тема за всичко свързано с Фонда и темата отиде назад.
Не знам според мен тази тема си е достатъчна и не виждам какво лошо има в това да се обсъждат номерата, та нали това е част от всичко свързано с Фонда или бъркам  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт