*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - кой до къде е - 7!

  • 60 954
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39 573
Е, тогава по тая логика два месеца никой нищо не трябваше да пише в тая тема  newsm78

# 721
  • Мнения: 796
Е, то тази тема е започната за обсъждане на всичко по фонда. Преди време бях отрязана, за това че оспамвам именно заради това.
Последно, какво може да се пише тук и какво не Thinking

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 13:36 от loca

# 722
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Имате много добър първи информативен пост, затова ви предлагам следното:
С моите права мога да редактирам този пост, затова когато има нова информация за това до къде са стигнали номерата и въобще всяка нова важна информация някой да ми изпрати лично съобщение и ще добавя, редактирам или премахна каквото е необходимо, като по този начин ще се запази и иформационната и дискусионната насоченост на темата.

# 723
  • Мнения: 513
Здравейте момичета!
Не ми издържаха нервите и написах на фонда, "защо тези които са си подали документите през януари 2011 г. ще трябва да чакат най-много от всички".
Отговориха ми с това: Съгласно чл.28(1) от Правилника за организацията и работата на дейността на Център „ФАР” предстои през м.януари 2012г. сключване на договори с лечебните заведения за финансиране дейностите по асистирана репродукция.

След приключване на този процес, ще продължи уведомяването на одобрените пациентки за получаване на заповеди. Ежемесечно се обявява групата от одобрени заявителки, както и поредния номер до който да очакват повикване на сайта на фонда - на адрес:
http://www.far-bg.org/index.php?option=com_sobipro&task=sear … =54&Itemid=22
Лично се свързваме с всеки, който трябва да получи своята заповед.

Разбирам вълнението Ви относно заповедта и много ми се иска да мога да кажа
кога точно, но нали знаете, че бюджетът е ограничен.
Веднага щом има яснота по въпроса ще Ви се обадим.
Бъдете здрава!



Д-р М.Георгиева


Общо взето нищо ново ... Едно не мога да разбера: трябва да има обаждания и м.януари, защото все пак трябва да има поне 200 получили заповед. Ако е така кога въобще ще стане това?


Здравей,
Можеш ли да ми кажеш на какъв мейл писа, защото този който е уж за контакти на Георгиева на сайта не става - връща ми мейлите. Много ти благодаря предварително.

# 724
# 725
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Е, така ще е много по сложно според мен. Ами аз съм за нова тема специално за следенето и обсъждането на номерата. Защото ако се зачетете в темата ще видите, че 85 % се пише единственно и само за номерата и получаване на заповеди и одобрени или неодобрени. Не знам ....  newsm78

# 726
  • Мнения: 670
ох незнам - на мен тази тема си ми е супер.
В началото на всеки месец  Сигма ме по сръчква Joy и аз правя статистиката. Така че не се губи идеята. Даже много си ми харесва. Нека се включат и други с мнения и да се направи вече нова.

# 727
  • Мнения: 796
Много сложно с това непрекъснато актуализиране на първия пост Whistling. Но може статистиката да се поства поне там. Не веднъж ми се е случвало да я търся по половин час.

Иначе, на мен така темата си ми харесва. Само, че досега си мислих, че се е превърнала основно за номера. Вече ще знам Grinning

# 728
  • Мнения: 34
ЦИТАТ:
grafinia77 от форума в zachatie:

"Здравейте момичета,днес се обадих във Фонда и ми казаха,че ще възобновят връчването на заповедите през следващата седмица.Успех на всички!"

# 729
  • Мнения: 39 573
Сигма ще продължава да те ръчка с любов  Crazy

# 730
  • Мнения: 670
Сигмаааа дай боже и този месец да ме сръчкаш Heart Eyes - че нещо може само да има копи пейст накрая  Cry

# 731
  • Варна
  • Мнения: 107
Мисля, че не е редно темата да е в застой само защото в момента никой не получава заповед. Малко остана да започнат отново. Защо да не споделят момичетата, които са се свързали с фонда по повод номерата. Моят номер също наближава, нормално е да сме нетърпеливи . Все пак това е нашата надежда.
Подкрепям идеята за друга тема свързана с фонда където  да се обсъжда всичко останало - например удължаване срока на заповед, промяна на датата на вземане на заповед и други подобни, а тази да остане за реда на номерата само и вълненията около това.

# 732
  • Мнения: 137

kravi4ka,влизаме за да следим номерата,това ни е най болната тема,това че не пишем не значи че не я следим..
Аз се обаждах във фонда но в началото на годината и ми казаха че след месец,в сайта на фонда ще се публикуват номерата чийто ред предстои.Предполагам че ще е февруари,когато си дооправят договорите с клиниките,а искрено се надявам да има повече клиники,защото и чакането ни ще е по малко.
Иска ми се да напиша "търпение момичета",но някоя ще ме срита:))...защото аз също нямам,а моя ред си е за края или началото на следващата година,така ми казаха от фонда:(

# 733
  • Мнения: 1 971
Напишете актуална информация за номерата, за да се побликува на 1-вата страница.

# 734
  • София
  • Мнения: 770
Иска ми се да напиша "търпение момичета",но някоя ще ме срита:))...защото аз също нямам,а моя ред си е за края или началото на следващата година,така ми казаха от фонда:(
Позволих си да погледна старите ти постове и видях, че си подала документи на 17.10.2011. Силно се надявах, че чакането няма да надхвърли 1 година, но началото на 2013, а и януари не работят  ooooh!
Дано все пак ти се обадят по-рано. Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт