Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 96 980
  • 260
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 527
А пък аз съм още -1 кг. Crazy

# 76
  • Мнения: 302
Добро утро, Повелителки на пръстена за отслабване!

От вчера до днес нямам особена промяна, но пък съм задържала това минус едно килограмче. Голямата ми победа обаче е друга: Обикновено, когато отида на шоколадовия щанд в ЛИДЛ, очите ми стават на 12 и се чудя от кой шоколад да не си избера... Вчера, макар вече да бях поогладняла, дори не ми направиха впечатление всички вкусотийки, които бяха изложени... Толкова бях изненадана от себе си, че забравих и глад, и всичко... Дано след време има и видим резултат, че при мен структурата на тялото трудно позволява да се видят липсващи сантиметри... Simple Smile Simple Smile
Хубав ден на всички и голяяяяямо парче торта за тези, които вече не се изкушават от сладкото Simple Smile Simple Smile

# 77
  • Мнения: 527
Запетайка, много ти е хубаво името! Crazy

Подкрепям това, което си написала! И аз така, но в Лидл не ме изкушават чак толкова, колкото на Линд бонбоните. Но, се удържам. На  както си написала за тортата - не знам, в събота имаме рожден ден и-и-и-и... Каква торта се е заформила  party023  party023

# 78
  • Мнения: 3
има ги по 10 лева на
www.magazin4bg.com

# 79
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 527
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

В Продавалника има по-евтини. За друг член на семейството взех от там, от едно момиче и съм много доволна. Peace

# 81
  • у дома
  • Мнения: 1 160
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

В Продавалника има по-евтини. За друг член на семейството взех от там, от едно момиче и съм много доволна. Peace
в китайския сайт са 1.50лв.,в продавалника от 7 нагоре-помоли някоя мацка да ти поръча директно.

# 82
  • Мнения: 0
два ли трябва да си купя непременно? Моля, посъветвайте ме...

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета Simple Smile регистрирах се специално,за да ви попитам за нещо,което ме притесни в упътването на тези пръстени,които получих днес..и то е "Увеличава производството на хормона на растежа"...какво ще рече това според вас и имат ли някакви странични ефекти тези пръстени..дъщеря ми иска да ги пробва,но се притеснявам дали да и ги дам..тя е тинейджър и сега расте..какво ще ме посъветвате.. благодаря предварително Simple Smile))))

# 84
  • Мнения: 1
Да, в България живея. Няма проблем да имаш акаунт в PayPal трябва ти само кредитна карта Visa ili Master card може и други да поддържа, не съм сигурна. Правиш си регистрация в PayPal и след като се регистрираш регистрираш там кредитната си карта. Вземат ти от нея 1-2 евро, които после ти връщат в сметката и като получиш извлечението въвеждаш на сайта един код, за да потвърдиш, че картата е твоя и си готова Simple Smile

Къде трябва да получа това извлечение и да намеря кода?  newsm78  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 10
Извлечението, което получаваш от банката всеки месец за транзакциите направени с кредитната ти карта.
Но май са улеснили процедурата от PayPal. Скоро плащах на една позната и като си сложиш продуктите в кошницата и отидеш на плащане с PayPal те прехвърля на страницата на PayPal и пита за регистрация, а по-надолу (мисля беше) по същата страница пише ако нямате регистрация можете да платите с кредитна карта и въвеждаш адрес и данните от кредитната карта   имената написани на нея, номера и секюрити кода (трите цифрички на гърба на картата) и пак можеш да платиш дори и без да имаш регистрация.
Дори ти предлага да ти направи и регистрация. Дали после трябва да се потвърждава картата, както бях описвала преди, не знам, но важното е, че можеш да платиш Simple Smile

Да, в България живея. Няма проблем да имаш акаунт в PayPal трябва ти само кредитна карта Visa ili Master card може и други да поддържа, не съм сигурна. Правиш си регистрация в PayPal и след като се регистрираш регистрираш там кредитната си карта. Вземат ти от нея 1-2 евро, които после ти връщат в сметката и като получиш извлечението въвеждаш на сайта един код, за да потвърдиш, че картата е твоя и си готова Simple Smile

Къде трябва да получа това извлечение и да намеря кода?  newsm78  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3
то добре че си ги намерила някъде извън БГ за жълти стотинки, но аз не смея да си оставям данните от картите току така ... има много сръчни хора ... и се притеснявам че заради няколко спестени лева да не се събудя накой ден с празни карти ... затова си ги поръчах от БГ ... дадох 10 лева и съм спокоен

# 87
  • Мнения: 10
Точно, за да не си оставяш данните по разни сайтове е измислена системата PayPal, която гарантира за твоите данни и за плащанията, които правиш. Седалището им е в Люксембург и когато правиш плащане за теб е безплатно, а за този който получава плащането има някаква таксичка. Хубавото е, че ако стане някакъв проблем можеш да оспорваш плащането и да ти върнат парите.

то добре че си ги намерила някъде извън БГ за жълти стотинки, но аз не смея да си оставям данните от картите току така ... има много сръчни хора ... и се притеснявам че заради няколко спестени лева да не се събудя накой ден с празни карти ... затова си ги поръчах от БГ ... дадох 10 лева и съм спокоен

# 88
  • Мнения: 302
Здравейте,момичета Simple Smile регистрирах се специално,за да ви попитам за нещо,което ме притесни в упътването на тези пръстени,които получих днес..и то е "Увеличава производството на хормона на растежа"...какво ще рече това според вас и имат ли някакви странични ефекти тези пръстени..дъщеря ми иска да ги пробва,но се притеснявам дали да и ги дам..тя е тинейджър и сега расте..какво ще ме посъветвате.. благодаря предварително Simple Smile))))

Здравей,
това за хормона на растежа за първи пъг го чувам. Изчетох наистина за доста ефекти, които има, ама точно за това не съм чувала. Странно... то щеше да е хубаво и аз да порасна с още няколко сантиметра на височина, ама айде де - не ми се получава... Ти къде си го чела това? И аз имах упътване, ама там нямаше подобни неща...

# 89
  • Мнения: 1 274
Здравейте,момичета Simple Smile регистрирах се специално,за да ви попитам за нещо,което ме притесни в упътването на тези пръстени,които получих днес..и то е "Увеличава производството на хормона на растежа"...какво ще рече това според вас и имат ли някакви странични ефекти тези пръстени..дъщеря ми иска да ги пробва,но се притеснявам дали да и ги дам..тя е тинейджър и сега расте..какво ще ме посъветвате.. благодаря предварително Simple Smile))))

Здравей,
това за хормона на растежа за първи пъг го чувам. Изчетох наистина за доста ефекти, които има, ама точно за това не съм чувала. Странно... то щеше да е хубаво и аз да порасна с още няколко сантиметра на височина, ама айде де - не ми се получава... Ти къде си го чела това? И аз имах упътване, ама там нямаше подобни неща...
Доколото ми е известно този хормон при възрастни (не подрастващи) действа подмладяващо и отслабващо, не предизвиква растеж. За деца не мога да кажа. По принцип този хормон се продава доста скъпо - human growth hormone. Не знам доколко може да се вярва на такова твърдение.

Общи условия

Активация на акаунт