за раждането

  • 4 894
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 456
 Момичета, хомеопатията не е бонбон, има тема където всеки, които се интересува може да попита  Peace

# 91
  • Мнения: 2 172
Момичета, хомеопатията не е бонбон, има тема където всеки, които се интересува може да попита  Peace

Разбира се първо трябва да се попрочете /мисля,че имаше някъде такава тема и д-р обясняваше как се приема и по колко  Peace Нашата отчетна беше луднала и всички пиеха  Mr. Green
Може да се сподели и с АГ-то...въпреки,че те обикновено не са запознати с тези неща  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 1 456
 Нашето семейство се лекува само с хомеопатия от години. Исках да наблегна на това, че много хора си мислят, че тези т.нар. топченца са като аспирин и щом Ива ги пие, ще са добри и за Мария. Има и такива продукти, но трябва човек да е добре осведомен   Peace Да, има си цял подфорум за хомеопатията в Здраве и красота.

# 93
  • Мнения: X
На ваше място не бих си самоназначавала хомеопатия, защото изобщо не е вярно, че "ако не помогне, няма да навреди", но вие си знаете.  Tired

# 94
  • Мнения: 2 172
Никой нищо не си замоназначава.Достатъчно изписано има в нета  и всеки,който го е ползвал се е доверил на това.Точно д-р Михайлов/не съм сигурна за фамилията/ го препоръчваше и подробно беше разяснил какво и точно се пие.
Ако беше толкова "опасно" или специално щеше да препоръча конкретна среща с хомеопат  Wink Точно това "лекарство" не изисква някакви  специални подготовки или дозировка.Следват се потенциите и според тях се пият по повече или по по-малко  Peace

Но както и да е.Никой не агитирам.Казвам при мен как се получи и какво се препоръчва.Може да е на психична основа,може да е самовнушение ,може пък и наистина да оказва влияние върху меките тъкани и възстановяването след това.....може пък да е чисто съвпадение...но факт е,че родих много бързо,доста по-безболезнено...без грам шев и се възстанових точно след 2 часа  Peace

Моля да не скачат привърженичките на хомеопатията...те имат по-особено отношение към нея  Laughing

# 95
  • Мнения: X
Както казах, вие си знаете. За хомеопатията е видно, че нищо не знаете.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 456
elfi4ka, нищо лично, знам че искаш да помогнеш  Hug
Но Алексче е права  Peace

# 97
  • Мнения: X
Май не сме много по темата...  Confused

# 98
  • Мнения: 403
Никой нищо не си самоназначава. elfi4ka ми каза какво е взимала и какво може би е помогнало. Първото си дете го родих за 4 часа както казах по-горе 3550 кг. и 52 см без грам шевове, мисля /не че е задължително/, че и след второо раждане  ще е без шевове, защото структурата ми е такава, че "позволява" такива неща. Аз единственото хомеопатично, което по принцип пия /не сега/ това при настинка Осцилококцинум. Недейте така с приятелския огън, никой нищо лошо не е казал. Всеки споделя мнение, а пък който иска се влияе Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 172
Който желае може да се консултира с хомеопат .
Но е тъпо просто да се отхвърли варианта,при положение,че явно наистина помага  Wink

Аз не съм се консултирала с никой защото ЛИЧНО АЗ не съм сметнала,че крие каквито и да били рискове,а и не съм страхлива.След като се препоръчва иманно за раждане....значи няма с какво  да навреди.Изобщо не коментирам други хомеопатични продукти,с които нито съм запозната,нито нищо  Peace
Изчела съм много материали и дискусии за арниката.....консултирала съм се онлайн с д-ра....така че със сигурност ако имаше нещо опасно нямаше никой да си позволи да го коментира или препоръча.

И хайде стига вече с тази хомеопатия....изкарахте я по-мощна и от антибиотиците  Laughing
Разбирам,че всеки има право на избор как и с какво да се лекува...но не всявайте някакви паники за очевидно безопасни продукти  Peace

# 100
  • Мнения: X
Мхм, по-мощна може да бъде от антибиотиците. Но си вярвайте в каквото си искате, разбира се.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 456
 Абсолютен спам, обаче и аз да кажа отново, Алексче е абсолютно права, а не знам защо
 elfi4ka толкова се дразниш на нашите постове?

# 102
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Но е тъпо просто да се отхвърли варианта,при положение,че явно наистина помага  Wink

Всъщност нямаш доказателства, че пиенето на Арника месец преди раждането помага за лесно и бързо раждане без разкъсвания. Можеш да твърдиш единствено, че вероятно на теб ти е помогнало, но нищо повече.

Върнете се на темата, преди да са я замели! Peace

# 103
  • Мнения: 2 172
Но е тъпо просто да се отхвърли варианта,при положение,че явно наистина помага  Wink

Всъщност нямаш доказателства, че пиенето на Арника месец преди раждането помага за лесно и бързо раждане без разкъсвания. Можеш да твърдиш единствено, че вероятно на теб ти е помогнало, но нищо повече.

Върнете се на темата, преди да са я замели! Peace

Какви доказателства искаш да имам?Да не съм научен работник или лекар изследвател?Попрочетете малко за нея...пък тогава се включвайте  Peace
Естествено,че всичко,което казвам е на базата на "прочетено","споделено","обсъждано" и не напоследно място "изпитано"  Peace 
Не мога да твърдя със сигурност,че ми е помогнала,защото не вярвам в такива неща....но пък все пак ако има нещо истинско в нея,съм склонна да твърдя,че ми е помогнала да родя доста бързо,безболезнено и без разкъсвания  Peace А не е като да нямам опит в ражданията...и да не мога да сравня  Wink
Все пак идеята беше да помогна на някой,който е дезинформиран по този въпрос.
И моля не си противоречете.
Аз НЕ СЪМ привърженик на хомеопатията и можеби затова постовете ми звучат като заяждане/а няма такова нещо  Wink /,но въпреки това препоръчвам хомеопатичен продукт,който може и да ми е помогнал  Peace Уважавам чуждото мнение,всеки има право да се придържа към каквото иска.

Всеки си има глава на раменете и може да се поинтересува.Никого не карам да прави каквото и да било  Peace

П.П. Във всяка отчетна тема...от 6-я месец нататък започва да се пише за арниката и до края на 9-тия вече всички я пият.По 100 пъти се пита,по 100 пъти се отговаря.Така че не е нещо ново  Peace

# 104
  • Мнения: 403
Ехеее как се разяри темата. elfi4ka ми каза за продукт, за който аз чувам за първи път, обясни ми за какво иде реч. Никой за нищо не е агитирал и както някой беше написал по-горе всеки си има глава на раменета да мисли и да преценя какви мадикаменти ще пие. Съмняваме някоя бременна да взима лекарства без консултация било то с гинеколог, било то с хомеопат Simple Smile Стига вече сте се нападали взаимно. Мир Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 19:33 от Мама Барбарон

Общи условия

Активация на акаунт