Взимате ли тази жена /т.е. вас си/ за законна съпруга ?!?

  • 7 674
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 288
Хм, скоро имах вземане-даване с мъжки еквивалент в някои отношения и не ми хареса, така че - май не.

# 46
  • Мнения: 156
веднага се взимам  Grinning

# 47
  • Мнения: 556
Взимам се  Laughing

# 48
  • Мнения: 3 611
Категорично НЕ! Та аз в една "сериозна" връзка не издържам дълго, камо ли в брак. Ще ми белей главата с мене си Simple Smile

# 49
  • Мнения: 156
не бих се оженила направо, но определено бих искала да пробвам как би било.

# 50
  • Мнения: 1 785


Леле как ви завиждам - значи сте в хармония със себе си. Блазе ви/ благородно/.  Peace

# 51
  • Мнения: X
Честно казано ,не знам....Мисля,че няма да се получи.
Аз съм неотстъпчива,доста инатлива,докачлива,мързелива,   Mr. Green  , ако се събера с подобен човек,вечно ще сме на нож.Все някой трябва да отстъпва,нали?
Виж ,ако съпругът ми се клонира,най-вероятно ще живее в мир и любов със себе си.Дори ще се надпреварват да се извиняват един на друг ...
"Аз съм виновен!"
"Не,аз съм виновен!"
"Ама не,аз съм виновен!"......толкова е толерантен милия...    Grinning
В моя случай абсолютно ще важи максимата "Два остри камъка брашно не мелят!"   

# 52
  • Мнения: 1 043
Ооо и аз си се вземам веднага

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
90% да.

# 54
  • Мнения: 183
Ако се бях срещнала преди 15г. когато създавах дом и семейство едва ли щях да се взема. Аз съм спринтьор на 100м хърдели и определено само един маратонец би ме допълнил в начинанието.......но сега когато имам всичко това, бих се срещнала и това определено би била осъзната любов. Пълноценна, взаимна, поглъщаща, дръзка, приключенско- романтична, романтично -екстремна, вдъхновяващо-вятърничава, синьо-прозрачна и екзотична като морско дъно.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Пълноценна, взаимна, поглъщаща, дръзка, приключенско- романтична, романтично -екстремна, вдъхновяващо-вятърничава, синьо-прозрачна и екзотична като морско дъно.
E-ха ... представих си какво би представлявала една такава любов ...  Heart Eyes

Накара ме да се замисля  Thinking А аз бих се взела и тогава, и сега ... /сега щеше да ми бъде една идея по-трудно, ... и много по-хубаво  bowuu ... Crazy/

# 56
  • Варна
  • Мнения: 957
Не, аз си падам по миньончета.
Освен това лесно се пристрастявам към разни неща, бързо охладнявам към други, много се вълнувам от себе си, и много често излизам. Не, предпочитам нещо като мъжа ми.

# 57
  • Мнения: 2 361
  Бих се взела, ама дали щях да се дам? Crazy

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
  Бих се взела, ама дали щях да се дам? Crazy

 rotfImao

Прекрасен въпрос  Mr. Green Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 1 455
 Мммммммммм, Да, бих се взела .... и бих се дала ....  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт