От Франция до България - превоз на покупките ни (6)

  • 34 741
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
СД  въобще не бързат с пратките - вече 5-ти ден ги обработват newsm11

За къде да бързат,не се притесняват хич ,че ще загубят клиенти,не им пука даже според мен. За тях твърдо всички от София,ще са си при тях,закъснели или не,защотот им излиза по-евтино.
И не само от София.
Аз получих мейл, че ще се изпратят пратките с Еконт в сряда.

# 31
  • Мнения: 9
СД  въобще не бързат с пратките - вече 5-ти ден ги обработват newsm11

За къде да бързат,не се притесняват хич ,че ще загубят клиенти,не им пука даже според мен. За тях твърдо всички от София,ще са си при тях,закъснели или не,защотот им излиза по-евтино.
И не само от София.
Аз получих мейл, че ще се изпратят пратките с Еконт в сряда.
Ами то тези дето получаваме с еконт поща има ли значение дали в София или в друг град? Не беше ли на една цена? На мен ми изтече времето за толеранс и търпимост, нищо не ме изнервя повече от мудността.   Crossing Arms Май след като минах през всички посредници, ще се връщам при първите.  Mr. Green
Благодарности на Ева, г-ца Великолепна и другите помагащи в темите момичета    bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 5 193
Да се запиша и аз при вас, в очакване на следващия курс на Франсето.  Praynig

# 33
  • Мнения: 620
И аз получих мейл, че пускат пратките с Еконт в сряда. Два от акаунтите ми са към Смарт, два към Франсето. Отдавна не бях поръчвала от Редута, но знам с кой посредник ще пусна следващите си пратки. Да не забравяме, че наближават и намаленията, освен изгодните кодове, които този сезон са доста.  Peace

# 34
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам една пратка от БА, която съм пратила към СД. Вчера са се опитали да доставят, но не е имало никой на адреса. Това често ли се случва?
Ще пробват ли отново да я доставят? Въобще малко несериозна работа е това, с английския превозвач никога не ми се е случвало подобно нещо.
Има ли решение?

# 35
  • Мнения: 0
 На мен ми изтече времето за толеранс и търпимост, нищо не ме изнервя повече от мудността.   Crossing Arms Май след като минах през всички посредници, ще се връщам при първите.  Mr. Green


Аз вече така направих - върнах се при първите, след като минах през всичките.Може ли маратонки на мъжо поръчани на 04.10 да дойдат на 04.11 (дано де), на него вече му се изчака чакането.
Имам поръчка от Ив Роше пусната на 04.10 със Смарт, още не дошла, а тази пусната на 13.10 вече е при мен с Франсето. Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 5 742
Момичета, имам една пратка от БА, която съм пратила към СД. Вчера са се опитали да доставят, но не е имало никой на адреса. Това често ли се случва?
Ще пробват ли отново да я доставят? Въобще малко несериозна работа е това, с английския превозвач никога не ми се е случвало подобно нещо.
Има ли решение?
Мисля,че понякога има повторна доставка,но препатили да си кажат.Иначе според мен,по-добре да се ползват Русенците,че със СД,май са повече ядовете.

# 37
  • Мнения: 4 202
Момичета, имам една пратка от БА, която съм пратила към СД. Вчера са се опитали да доставят, но не е имало никой на адреса. Това често ли се случва?
Ще пробват ли отново да я доставят? Въобще малко несериозна работа е това, с английския превозвач никога не ми се е случвало подобно нещо.
Има ли решение?
Мисля,че понякога има повторна доставка,но препатили да си кажат.Иначе според мен,по-добре да се ползват Русенците,че със СД,май са повече ядовете.

Писах им, да видим какво ще кажат.
В сайта на куриерската фирма пише, че ще има повторна доставка, но ми е чудно защо изобщо се стига до там  Thinking

# 38
  • Мнения: 258
СД  въобще не бързат с пратките - вече 5-ти ден ги обработват newsm11

За къде да бързат,не се притесняват хич ,че ще загубят клиенти,не им пука даже според мен. За тях твърдо всички от София,ще са си при тях,закъснели или не,защотот им излиза по-евтино.
Така обаче не се прави бизнес - с 2 доставки месечно и с размотаване по една седмица на пратките в бг. Ние поръчваме все пак дрехи и обувки, които са сезонни стоки - какъв е смисълът да ги получим през следващата година - възмутена съм от липсата на отношение към клиентите, които си плащат за услугата, не я получават даром newsm11

# 39
  • Мнения: 288
Така де, чакаме  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 11:42 от slavva

# 40
  • София
  • Мнения: 982
Аз съм от София и си поръчвам само през франсето. 2-та лв за доставка с bgpost от Русе до София са като цената на билетчето до Дружба. Много съм доволна от обслужването им!

# 41
  • Мнения: 35
СД  въобще не бързат с пратките - вече 5-ти ден ги обработват newsm11

За къде да бързат,не се притесняват хич ,че ще загубят клиенти,не им пука даже според мен. За тях твърдо всички от София,ще са си при тях,закъснели или не,защотот им излиза по-евтино.
Така обаче не се прави бизнес - с 2 доставки месечно и с размотаване по една седмица на пратките в бг. Ние поръчваме все пак дрехи и обувки, които са сезонни стоки - какъв е смисълът да ги получим през следващата година - възмутена съм от липсата на отношение към клиентите, които си плащат за услугата, не я получават даром newsm11
Мда...и с това работно време, което са сложили на офиса в Дружба, ми някои хора работят...сега трябва да мисля гимнастики как да си взема нещата. Дали важи още това, че ако има пратиш, че друг ще ги вземе нещата на мейла те ще му ги дадат?

# 42
  • София
  • Мнения: 5 742
СД  въобще не бързат с пратките - вече 5-ти ден ги обработват newsm11

За къде да бързат,не се притесняват хич ,че ще загубят клиенти,не им пука даже според мен. За тях твърдо всички от София,ще са си при тях,закъснели или не,защотот им излиза по-евтино.
Така обаче не се прави бизнес - с 2 доставки месечно и с размотаване по една седмица на пратките в бг. Ние поръчваме все пак дрехи и обувки, които са сезонни стоки - какъв е смисълът да ги получим през следващата година - възмутена съм от липсата на отношение към клиентите, които си плащат за услугата, не я получават даром newsm11
Мда...и с това работно време, което са сложили на офиса в Дружба, ми някои хора работят...сега трябва да мисля гимнастики как да си взема нещата. Дали важи още това, че ако има пратиш, че друг ще ги вземе нещата на мейла те ще му ги дадат?

Намусеният батко от офиса в Дружба,много се цупи,като не са го предупредили достатъчно рано и да е написано в списъкът му. На мен ми игра големи театри,защото трябваше да взема на съседката и на етърва ми.Етърва ми беше предупредила 1 седмица преди това,бяха написали на пратката ,че друг ще я вземе,но не и на неговия лист. Съседката беше звъннала ден преди това в офиса,наложи се да й звъня по телефона и баткото я подложи на кръстосан разпит-от къде е пратката,коя е товарителницата и т.н.

# 43
  • Мнения: 4
И аз съм доволна от Франсето. Понякога забавянето не е по тяхна вина. Аз поръчвам от Редут и следя кога изпращата пратките. Този месец отнемаше около 10 дни доставката от Редут до френския адрес.

# 44
  • Мнения: 288
Аз съм от София и си поръчвам само през франсето. 2-та лв за доставка с bgpost от Русе до София са като цената на билетчето до Дружба. Много съм доволна от обслужването им!

Здравейте, обмислям този вариант и аз. Притеснява ме сигурността на пратките с Бг пощи. 2лв за една пратка ли са? - ако имам 5-6 например колко ли ще излезе, опаковат ли в един колет всички пратки от Франсето? благодаря за мнението  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт