Фейсбук 2

  • 1 272 159
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 11 715
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Tакъв код се изпраща и когато имаш two-factor authentication и чекнато да ти изпраща кода като sms на телефона.

# 11 716
  • Мнения: 838
Току що получих смс  с шест цифрен код за потвърждение. Но аз такъв не съм заявявала, че искам. Уж настройките са ми да не получавам съобщения на телефона. Как трябва да ги спра?

Този код се изпраща при смяна на парола, ако чекнеш, че искаш да ти изпратят на телефона, а не на имейла.
Някой се пробва да ти влезе в профила. Naughty
Това звучи ужасно! Какво трябва да направя тогава?

# 11 717
  • Мнения: 17 546
Да си смениш паролата с някоя по-сериозна.

# 11 718
  • Мнения: 838
Да си смениш паролата с някоя по-сериозна.
Благодаря. Смених я. Този код никъде не ми го искА.
Не съм получила известие, че някой се е опитвал да влезе в профила.

Активирах двустепенната защита. Когато добавя устройства за които да не изпраща код, ми изписва един вариант Уиндоус и мобилен фейсбук за андроид (а не например конкретното устройство на което ползвам андроид ). Сори за тъпият въпрос, но на всички устройства с фейсбук за андроид и съответно Уиндоуси ли няма да изпраща код?

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 15:38 от Еуфорична

# 11 719
  • Мнения: X
Моля, припомнете ми къде в настройките на мобилното приложение се правеше отметката, за да не стартират автоматично видеоклиповете. Мислех, че е в спестяване на данни, но от там не се получава. Пак тръгват автоматично, когато разгледам пост с клип в него.
Наложи се да деинсталирам и отново да инсталирам приложението и от тогава ми е проблемът.

# 11 720
  • Мнения: 17 546
Eто
Скрит текст:

# 11 721
  • Мнения: X
Благодаря, Бижу, знаех че е някъде, но пусто съм една голяма, бяла птица.

# 11 722
  • София
  • Мнения: 12 006
Има ли как от настройките да заявя уведомяване на и-мейла, че е въведена грешна порола?

# 11 723
  • sliven
  • Мнения: 113
Здравейте,
Преди доста време си направих facebook с цел продажба на стоки. Съответно и facebook страница на която съм админ. Пускам стоките си в различните групи за продажба. Facebook приема това за спам. Защо? Аз ги пускам на съответното място, предназначено точно за това. Не разпращам лични съобщения.
Съответно ме блокирваха за ден за два. Сега ме блокираха тотално. Имам посочен телефон. Изписва ми че на телефона ще ми изпратят код , който да въведа. Телефона ми не е актуален вече. Влизам на забравена парола. Изпращат ми код на пощата . Въвеждам го и пак не става.
Снощи реших нов акаунт да си открия. Сега и него са блокирали под предлог че съм много активна или нещо подобно.Поискаха ми снимка да им изпратя.
Посъветвайте ме какво да правя. Това е единствения начин по който успявам да продавам. Имам регистрации в OLX и Bazara, но там отдавна не е това което беше.
Дали ще ме отблокират?
Продавам дрехи . Не е нещо забранено. Няма маркови постове.

# 11 724
  • Мнения: 161
ако имаме снимка на компютъра си, която фигурира и в нечий ФБ профил няма как да свържем снимката към това на кой профил е?

# 11 725
  • Мнения: 64
Бихте ли ми казали как да огранича  приятелите ми да пишат на стената ? Търсих , но не открих подобни опции .

# 11 726
  • Мнения: 2 638
Настройки на профила--》Дневник и отбелязвяния--》 Кой може да публикува в профила ми - Само аз

# 11 727
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Как мога да копирам1споделя или сваля клип,който е публикуван в дадена група?

# 11 728
  • София
  • Мнения: 4 429
Как мога да копирам, споделя или сваля клип,който е публикуван в дадена група?

Изтегли това разширение за ХРОМ
-
 ЛИНК

В URL адреса на страницата на групата или на тази с видеото, смени www  с  m(мобилна версия)

Пусни клипа и горе на иконата на downloader Pro, ще ти се появи цифра - кликни на нея с ляв бутон и ако има повече от един линк за сваляне, със стрелката пред всеки от тях ( >) преглеждаш видеата и намираш това, което искаш да свалиш.
После с другата стрелка(сочеща надолу) - теглиш.

А с десен клик върху линка, може да копираш адреса на видеото.

ето, как става


Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 20:25 от Mari_Mar

# 11 729
  • София
  • Мнения: 11 697
Аз не харесвам такива приставки, защото и без това имам такива, които ми трябват и не мога да се лиша от тях, хромът гълта доста ресурси.

Свалям всеки ден видеа по следния начин:
Докато е в нюсфийда, кликам на видеото, така че да се вижда само то, както и коментарите.
Кликам с дясно копче на мишката върху видеото и се появява меню.
Избирам Show link - Покажи линка, показва се и го копирам.
В този сайт: http://www.downvids.net/  пействам линка и се сваля.

Този сайт става и видеа от youtube, само се пейства линка и се клика Download.

Общи условия

Активация на акаунт