Фейсбук 2

  • 1 272 092
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 640
  • Мнения: 32 145
Да, за страници става въпрос. Не за лайкове на постове.
А ако коментирам нещо в група в която няма мои приятели пак ли се вижда?

tonynette, не намирам такава опция -Кой може да вижда нещата ми  newsm78

# 11 641
  • Мнения: 2 674
Да, за страници става въпрос. Не за лайкове на постове.
А ако коментирам нещо в група в която няма мои приятели пак ли се вижда?

tonynette, не намирам такава опция -Кой може да вижда нещата ми  newsm78
Да виждат се коментарите, страниците са публични. Само в затворени групи не могат да ви виждат коментарите, само участниците ги виждат. Има опция кой може да вижда нещата ми, но тя се отнася, за това какво публикуваш, а не за коментари и страници, които харесваш. Освен това дори някой да не види какво публикуваш, ако коментираш, или,чрез общ приятел пак може да го види някой който не трябва.




Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 23:51 от pipilota65

# 11 642
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Но не дай си боже да коментираш нещо- всички виждат.

А как точно го виждат? Питам, понеже от доста време следя темата и забелязах, че немалко хора твърдите това, но аз не се сещам някога да съм виждала какво е коментирал мой приятел. newsm78 Да не би, защото ползвам FB само през компютър?

# 11 643
  • Мнения: 2 674
Но не дай си боже да коментираш нещо- всички виждат.

А как точно го виждат? Питам, понеже от доста време следя темата и забелязах, че немалко хора твърдите това, но аз не се сещам някога да съм виждала какво е коментирал мой приятел. newsm78 Да не би, защото ползвам FB само през компютър?
Ами чрез фейсбук телеграфа, който ти съобщава, този хареса това, онзи коментира онова. Аз го нямам вече този телеграф, но май не е премахнат изцяло, И не на всички, защото скоро на един телефон със по старо приложение на Фейсбук пак ми показваше кой какво харесвал или коментирал.

# 11 644
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Аха, ясно. Simple Smile При мен до неотдавна телеграфът си беше наличен, но сякаш беше "забил" – май не работеше, както трябва. При всички положения, не би ми минало през акъла да гледам там кой, какво е харесал. Grinning

# 11 645
  • Мнения: 17 546
Някак си излиза в новинарския поток това инфо. Коментирам нещо в страница, която никой от приятелите ми не харесва, но дискусията е забавна, да речем, и току коментарът ми бива харесан от някой мой приятел или дори и той се включва, и коментира. Това за отворените страници и дискусии става въпрос. Не знам на какъв принцип го виждат приятелите ми, но го виждат. Някои реагират, други не. Някои го споменават след време и така разбирам, че са ме прочели, сещайки се какво, кога и къде съм коментирала.

# 11 646
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
~Lily~, да, точно за това говоря. И аз съм забелязала, че като коментирам даден пост в някоя публична страница, от време на време мои приятели също се включват с коментар или поне с like на моята публикация. Което ми е много странно, защото (повтарям) на мен никога, ама наистина никога досега в news feed-а ми не са излизали коментари или like-ове на мои приятели от разни публични страници. Виждам само директните постове на хората от списъка ми с приятели – постове, които са си качени на тяхната стена. Чудя се каква е причината за това. Thinking Явно много хора, освен мен, виждат доста повече във FB.

# 11 647
  • Мнения: 32 145
Да, за страници става въпрос. Не за лайкове на постове.
А ако коментирам нещо в група в която няма мои приятели пак ли се вижда?

tonynette, не намирам такава опция -Кой може да вижда нещата ми  newsm78
Да виждат се коментарите, страниците са публични. Само в затворени групи не могат да ви виждат коментарите, само участниците ги виждат. Има опция кой може да вижда нещата ми, но тя се отнася, за това какво публикуваш, а не за коментари и страници, които харесваш. Освен това дори някой да не види какво публикуваш, ако коментираш, или,чрез общ приятел пак може да го види някой който не трябва.


То не е проблем каквото и да пиша да го види който и да е било. Аз принципно си държа на думите и не се притеснявам.
Ама за страниците не исках да се виждат, но явно няма как да стане. Не че е нещо кой знае какво.

# 11 648
  • Мнения: 54 693
Някак си излиза в новинарския поток това инфо. Коментирам нещо в страница, която никой от приятелите ми не харесва, но дискусията е забавна, да речем, и току коментарът ми бива харесан от някой мой приятел или дори и той се включва, и коментира. Това за отворените страници и дискусии става въпрос. Не знам на какъв принцип го виждат приятелите ми, но го виждат. Някои реагират, други не. Някои го споменават след време и така разбирам, че са ме прочели, сещайки се какво, кога и къде съм коментирала.

Аз нямам телеграф, но виждам такива коментари, ако и аз съм харесала същата страница.

# 11 649
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Телеграф няма, обаче ми се появиха "Истории".

# 11 650
  • Мнения: 2 634
Уау, чак сега? При мен ги има от пролетта, може и по - рано.

# 11 651
  • Мнения: 2 674
Явно Фейсбук поетапно въвежда промените, при мен е от 2 месеца така, няма телеграф(не ми и липсва)а "историите" е за кой какво е публикувал само,а не какво харесал или коментирал. Така е по добре, дано стане при всички.

# 11 652
  • Мнения: 54 693
Историите хич не ги отварям, какво като ги има? Все тая.
Телеграфа ме дразнеше, постоянно да ми се движат разни текстове, кой какво харесал.

# 11 653
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Историите се появиха може би преди около 2 месеца, за мен са просто нова версия на телеграфа. Има нито те, нито той ме дразнят, просто не отварям. За телеграфа имаше опция да се скрие, за историите - не.

# 11 654
  • Мнения: 1 893
Къде са историите- за компютър питам?

Общи условия

Активация на акаунт