Дългото чакане след трансфер - 9

  • 49 630
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета наближаваме страница 50, хайде бъдещите маминки да се разберат коя ще подновява темата, че ние другите чакаме прашеца и на нас да се случи чудото   bouquet  bouquet  bouquet

И приятна събота и неделя на всички, ако има новини пишете  Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: X
Shoko много ти благодаря за пожеланиятя и аз много се надвам всичко да има успешен финал и да не се налага да минавам отново по тоя път.дано да са добрички и силни мъничетата и да се развиват добре до  транфера, а аъ после ще почивам максимално за да ги закрепя. Много целувчици и успех на теб и нека новата 2012 да ти донесе така желаното съкровище

# 692
  • Мнения: 1 089
ками, успех на трансфера  Hug  Hug Hug
крики, пожелавам ти измежду тези 3 да е вашето дете или дечица  Wink.

Момичета, аз предлагам някое момиче успяло от първия път и вече със сърчице на бебо да пусне новата тема  Wink

Хубава събота и неделя на всички  Hug

# 693
  • Мнения: 281
zdraveite  momicheta.Testa  za  ovulacia  beshe  veren.Vchera  na  10 den  sled  transfer  se  pokaza  vtora  bleda  cherta,no  mi  zacapa  vecherta  i  i  se  uplashih  .Dnes  ranoto  napravih  test  i  beshe  dori  po  tamna  vtorata  cherta.Sled  malko  shte  zvanna  na  lekaria  zashtoto  oshte  go  ima  no  e  mnogo  slano  kafenikavo  a  vecherta  beshe  rozavo.  Na  kakvo  se  dalji  tova  spored  vas  oh  dano  i  ne  e  cikal  i  vsichko  da  e  nared  i  da  spre.

# 694
  • София
  • Мнения: 6 232
Ееее,Софи,честито  Hug Чуй се с лекаря ти,предполагам,ще ти увеличи утрогестана. Често има зацапване-ако са били повече ембрита,а се е захванало едно,другите  е възможно да се чистят.  Ако ЧХГ расте,значи,всичко е наред  Praynig

# 695
  • Мнения: 281
Chuh  se  s  lekaria  i  mi  kaza  samo  da  spra  aspirina  i  da  uvelicha  dufastona  ot  2 pati  po  1 na  3  pati  po  1.  utrogestana  si  go  slagam  tri  pati  po  dve.Za  kraven  ne  sam  puskala  i  ne  me  nakara.  Kaza  mi  che  shte  se  vidim  do  sedmica  i  sled 3-4 dni  da  mu  zvanna.  Az  sam  v  shterev  pri    aleksandrov  i    ne  sam  ot  sofia  i  pri  nas  mai  v  nedelia  ne  raboti  laboratoriata  i  da  pusna  chak  v  ponedelnik  shte  polucha  rezultat.  Dano  da  e  ot  tova  i  da  si  sedi  manika  na  toplo.

# 696
  • Мнения: 975
Kами,успех днес миличка.Прибирай бебчетата и да бременеем заедно Hug Praynig.
София,щом чхг расте всичко ще е наред.Това зацапване ми е до болка познато,иска много лежане,пий си лекарствата и док каквото каже и ще спре.Аз до 13 седмица имах 3 пъти такова,първо е розово,даже ставаше по тъмно,после светлокафяво и спира.При мен нямаше причина,вероятно прекалявах с разходките по цял ден .
Крики,успех утре ,стискаме палци .
Буги,прави каквото трябва,а ние те чакаме за да бъдем с теб.
Много късмет на всички останали момичета.И не е късно за Коледа да се случи вашето чудо.
Аз защо разбрах че парите от фонда които трябва да усвои двойката е вече 8месеца,или така ще е от новата година?

# 697
  • Варна
  • Мнения: 801
sofiaaa честито  Hug

# 698
  • Мнения: 104
sofiaaa  Hug честито. Много се пази и си почивай. Не се притеснявай за зацапването знам, че често се случва. Само не се тревожи и нещата ще се наредят.
kriki успех мила. Ще стискаме палци.
Darlena има право. Най добре темата да продължи такава мама. По този повод Darlena , как вървят нещатата при теб? Видя ли сакчетата? Колко са?

# 699
  • Мнения: 33
Sofiaa честито Hug

# 700
  • Мнения: 10
Здравейте! Пиша за първи път и ще ви бъда благодарна за повече информация. 12 ден след ембриотрансфер съм и резултата след кръвен тест е 8.00. Това означава ли отрицателен резултат или още е рано за окончателно мнение?
Колко време след неуспешно ин витро може да се премине към повторен опит?
Благодаря и късмет на всички, които очакват да станат мами:-)

# 701
  • София
  • Мнения: 23 208
Не е много положителен, но не е и съвсем отрицателен.
Някакви прегнили и подобни след трансфера имало ли е?
Най-добре е да се повтори след 48 часа и тогава се изяснява положението.
За следващ опит се говори с лекаря.

# 702
  • Мнения: 10
Благодаря за бързия отговор!
Приемам Утрогестан и Естрофем, имам болки в яйчниците и ми се гади. Може да е от лекарствата.

# 703
  • София
  • Мнения: 23 208
За гаденето и болките и самовнушението много помага.
Имала съм такива и мистериозно изчезват с отрицателния тест  Confused

# 704
  • Мнения: 10
бамбарадамбара,
това със самовнушението ми оправи настроението Simple Smile, но не е такъв случая. По време на стимулациите също ми се гадеше от време на време, затова мисля, че и в момента е от лекарствата. Болките в яйчниците си ги има още от 2 ден след трансфера, а на 4 ден вечерта бяха доста силни и малко се изплаших. Обаче на следващия ден се върна обичайната болка.
Знам, че ще бъде чудо да успея от първи опит, но надеждата умира последна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт