Дългото чакане след трансфер - 9

  • 49 612
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 404
Sofiaa  Hug Hug Hug  не си и помисляй да се шашкаш и дръж нещата .Казах ти няма мърдане тоя път.Ако решиш за кръвен ми пиши.

# 706
  • Мнения: 1 089
sofiaaa, браво мила  Party Party Party. Честито!!! Знам, че е трудно, но се опитай да не се шашкаш твърде много на зацапването, случва се, слушай си лекаря. Както пише в моите книжа - много бременности със зацапване или кървене завършват абсолютно нормално  Hug Hug Hug.
svejpoluh, ако нямаш Прегнили в последно време, всеки резултат над 5 е положителен, макар числото да е ниско. Нивата на ЧХГ варират много, по-важно е как расте, така че повторение след 48 часа ще покаже повече. Пожелавам ти нещата да се задвижат в още по-положителната посока  Praynig Praynig Praynig
Marzelivka, другата седмица ще се гледаме, тук не бързат никога с никакви тестове Simple Smile. Аз даже се изненадах, че толкова скоро ще има УЗИ, мислех че ще е по-нататък.


# 707
  • Мнения: 10
Darlena, благодаря мила.
Нямам Pregnil, само Estrofem и Utrogestan. Дано на втория тест стойността е по-висока Grinning
Опитвам се да мисля позитивно. Ще ви пиша след като излезе резултата.
Дано предстоящата Коледа зарадва много от нас Wink

# 708
  • Мнения: 693
момичета днес ми беше трансфера сложиха ми двечки,другите две ги змаразиха сега ще чакам до 22.12.е това е нашата КОЛЕДА Hug Hug Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 1 625
kamito24 честити ти два бебока Simple Smile и 22.12 да бъде много щастлив ден Simple Smile Стискаме палци и се  Praynig

# 710
  • Мнения: 1 089
Браво, Ками   Hug Hug Hug Пожелавам ти тази година да бъде най-прекрасната ти Коледа, а следващата да е още по-хубава  Praynig Praynig Praynig
a_leks, вие до къде стигнахте  Hug

# 711
  • Мнения: 1 625
Darlena ходих на преглед, видя се едно ембрионче, в сряда пак ще ходя. Иначе днес бях на вливане на киовиг, оказа се че общите НК клетки ми били ниски и трябваше да ми го вливат това и след 1 месец пак.

# 712
  • Мнения: 281
Благодаря за подкрепата и милите думи. При мен за сега нещата се нормализираха .
a_leks  честита точица а сега остава и сърчицето до чуете.
kamito сега си почивай и пази бебоците на топличко .

# 713
  • Мнения: 258
Здравейте, момичета!На 3.12 имах трансфер на 2 ембриона.Означава ли това, че трябва най-рано на 20.12. да направя кръвен тест?
Благодаря и успех на всички!

# 714
  • Мнения: 1 089
daniela, по принцип се чака да се изчисти Прегнила, за да не отчете фалшиви положителни. Мисля, че на 12-13 ден след трансфер на 3-ти и съответно на 10-11 след трансфер на 5-ти можеш да направиш спокойно тест. Това при положение, че не ти бият Прегнил през няколко дни. Успех  Hug
sofiaaa, радвам се, че са се успокоили нещата, дано нямаш други такива тревоги  Hug
a_leks, , в сряда едно здраво и силно сърчице  Praynig Praynig Praynig (нали ще се чуе тогава?). А за НК клетките, аз сигурно нещо не разбирам, но ако си бременна не е ли нормално да са ниски? Нали имунната система като цяло се подтиска, за да не отхвърли бебето newsm78, защото то има "чужди" гени и протеини? По тази причина препоръчват на бременни жени да внимават за хранителни отравяния и да се пазят от болни хора. Ако някой знае повече по въпроса нека каже. Аз цъфнах с херпес в деня преди теста и това ми засили позренията, че нещо може и да е станало. Предния път ми излезна като пих Медрола между пункцията и трансфера.

# 715
  • София
  • Мнения: 6 232
daniela_di ,ако нямаш прегнил,кръвен можеш да направиш и на десети ден след трансфера,ще отчете вярно. Няма смисъл да чакаш чак до 20.12...но и,зависи,какво е казал лекарят ти. Късмет  Praynig Hug
Darlena,тук,в една-две клиники са фенове на теорията за НК клетките и,преди трансфер,както и при положителен тест задължително се правят вливания,ако не са в определени норми.

# 716
  • Мнения: 1 625
Darlena да в сряда трябва да се види сърчице, доки каза че вижда съвсем леки пулсации, но по сигурно в сряда.Имуноложката ми каза, че не само НК клетките, а някакви общи НК клетки били ниски и това можело да навреди на ембриона, затова ми назначиха и вливане.На тях границата е 7-26, а мойте бяха 6.

# 717
  • Мнения: 693
момичета,днес ми е 3 ден от трансфера чувствам се много добре,аз толкова силно вярвам че този път ще стане.daniela_di стискам ти палчета :pray:Sofiaa  при теб как се развиват нещата.мисля ви всички да имаме най прекрасната Коледа Hug Hug Hug

# 718
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
31 дена след трансфера. За съжаление имам розово-кафеникаво зацапване днес. Дано да се размине.  Praynig

# 719
  • Мнения: 309
  Днес ми е 7 ден след трансфера.Вече започвам да се изнервям от това чакане.За момента нямам никакви оплаквания и мисля,че този път ще е успешен.Но пък и на предишните опити пак се чувствах добре ,но резултата беше отрицателен.
  Как ви минава времето до уринарния тест? Аз си ходя на работа,за не не мисля толкова.Но като знам,че в мен може да растат 2 бебета..... Wink Praynig

Общи условия

Активация на акаунт