Дългото чакане след трансфер - 9

  • 49 578
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 100
Darlena,A_leks,честито ви момичета,леко бременеене newsm10 и весели празници.А на всички останали-късмет и сбъднати мечти.

# 751
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз на Алекс и пожелах вече всичко, ама всичко Hug Hug Hug
Дарленка миличка много се радвам и за теб, пожелавам ти и тримата/трите/ да сте ми живи и здрави до финала и след това разбира се, лека бременност и всичко да върви по вода. Аз и преди време бях написала, че като почнах процедурите бяхме 5-6 момичета, радвам се, че малко по малко всяка една от нас сбъдва мечтата си. Надявам се и моят ред да дойде. Писах писмо на Дядо Коледа да ми направи подарък, та догодина и аз да ръся  babydust7
Ние със Шоко,Сигмичка, Хътчето, Ванеска, Нединка ще се радваме така Новогодишно да ни поръсите, та да ни дайде и на нас късмета. Момичета целувам Ви и много Ви обичам Hug Hug Hug

Хайде сега да пуска някой новата тема, че да не вземат да ни заключат, че срамота   bouquet  bouquet Joy Joy Joy

# 752
  • Мнения: 104
mierin новата година ще донесе и на вас хубава новина и нови изживявания. Вярвайте в успеха и той ще дойде скоро.
Иначе за темата си права. Мисля че трябва някоя от двете Darlena,A_leks да я пусне . Нищо, че не е от първия път. Важното е да се продължи с хубаво, за да се случва при всички. Успех  Hug

# 753
  • Мнения: 1 089
Момичета, благодаря много на всички ви за хубавите пожелания   bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ви от все сърце скоро да изпитате това, което аз изпитах вчера  Hug Hug Hug

Престраших се да ви пусна новата тема (видях, че и Бамбукита е пуснала предишната в моите седмици). Заповядайте в нея:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629179.new#new

Каня всички с положителни тестчета от миналата (миналите теми) да минат да наръсят  новата за много късмет.

Миеринче, права си, вчера забравих да наръся тук  Embarassed Embarassed Embarassed, но сега ще го направя - целия път между двете теми да заблести от леплив прашец  Grinning Grinning Grinning

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт