Дългото чакане след трансфер - 9

  • 49 613
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 258
18.79 беше вчера...ако броя деня на трансфера е 11 ден.докторката каза нисък е, но е положителен...казах и , че ще пусна още един кръвен ама чак на 19.12...имам ли шанс, момичета за уринарен и кога?утре?аз изобщо шанс имам ли?

# 736
  • Мнения: 1 053
Мога да ти кажа ЧЕСТИТО, бременна си!!!Повтори теста и ако се удвоява всичко си ок.Лека си спокойна бременност до финал!

# 737
  • София
  • Мнения: 6 232
daniela,какъв по-голя шанс от този .....истински положителен тест. Peace Пусни и утре един кръвен,ако продължава да расте,спирай да го мислиш повече  Hug

# 738
  • Мнения: 309
Като ви слушам как всички си пускате кръвен тест преди уринарния направо ми се плаче.Аз съм от малък град и при нас не се изследва ЧХГ.Ще трябва да изчакам чак до уринарния,но напрежението ми расте много

# 739
  • Мнения: 283
Здравейте Simple Smile
Записвам се и аз при чакащите! Трансфера ми беше вчера на 13, тест на 24 .. варнаха ми 3 и 4 замразихме. Пожелавам успех на всички Hug

# 740
  • Мнения: 104
a_leks , Darlena какво става видяхте ли каквото трябва? И аз в петък съм за сърчице и време не ми минава...
daniela_di честито, това си е положителен резултат. За да си спокойна повтори кръвния. Ще стискаме палци  Praynig
elena665 успех дано всичко да е наред  Praynig
Incredible много е тежко чакането. Особено последните дни до уринния. Гледай да се разсейваш. Така ще мине по бързо. Успех дано да се получи  Hug

# 741
  • Мнения: 1 089
daniela, бременна си, честито  Hug Hug Hug. По-важно е как расте, пожелавам ти да си се удвоява както трябва  Praynig Praynig Praynig
elena, успех!!!
Incredible, дръж се, мила, ще мине времето. Запълвай го с приятни задачки, сега преди празниците ще измислиш нещо  Hug
Marzelivka, дръж се и ти. Малко пазаруване за Коледа може би не е лоша идея  Wink.

Момичета, ние сме трима  Simple Smile. Имаме си две сакчета, където трябва, големи колкото трябва за възрастта им. Дори видяхме и пулсиращи сърчица на екрана. Лепнах си една усмивка, като ухилена тиква съм (ама изобщо не ми пука). Най-сетне май повярвах, че се е случило.

Много прегръдки на всички и благодаря за палчетата  Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 104
Еййй Darlena много се радвам  Hug. Чудесно двечки на веднъж  Hug Добре си направила за усмивката. Положителните емоции са много полезни. Приятна и лека бременност и си почивай повечко, че после ще си доста изморена  Laughing

# 743
  • Мнения: 1 625
Marzelivka69 аз днес чух сърчицето на бебо, това е най-невероятното нещо Simple Smile и го пожелавам на всички тук Simple Smile Не се притеснявай, в петък доки ще ти каже много хубави новини, а може да ти пуснат да послушаш малко сърчицето.

# 744
  • Мнения: 33
a_ieks браво много хубава новина Hugдо Simple Smile Simple Smileдо краи да е така  :)marzelivka69 на теб сащто.Еленаа665 успех :pray:Daniela честито Hug Момичета аз от петак започвам стимолаци и започваме опита стискаите палци ще ми са нужни, касмет на всички момичета успех babydust7

# 745
  • Мнения: X
a_leks, Darlena Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,  браво,браво браво , много хубави иновини

# 746
  • Мнения: 10
Darlena, а и всички момичета които успяхте - ЧЕСТИТО и лека бременност. На останалите - кураж.

При мен, за съжаление, резултата е отрицателен. Докторът каза, че определено е имало имплантация, но поради някакви причини развитието не е продължило. Чудя се дали грипа и бронхита който изкарах 3 дни след трансфера в продължение на 10 дни не повлия.
Още нещо, попитах док кога мога да премина към втори опит и той ми каза още следващя месец. Какво мислите вие? Моля, споделете от опита си. Не е ли рано? Не трябва ли малко почивка за организма, яйчниците...???? Благодаря ви.

# 747
  • Мнения: 104
svejpoluh Не се обвинявай за грипа. Аз по време на трансфера бях с маска на лицето и после 1 седмица го влачих. Но забременях. Няма нищо общо, когато е казано да стане, ще стане.
Явно това не е било твоето дете. Изчакай един месец малко да си починеш и тогава. По добре се успокой преди следващия опит, защото процедурата на ин витро не е най безобидна. Аз направих така.  Първи не успешен опит, почивка два месеца и втори успешен. Пожелавам ти и на теб моето развитие  Hug Сега си прекарай спокойни празници и си мисли, че другият път ще стане  Peace

# 748
  • Мнения: 515
Момичета, ние сме трима  Simple Smile. Имаме си две сакчета, където трябва, големи колкото трябва за възрастта им. Дори видяхме и пулсиращи сърчица на екрана. ....
Страхотно! Hug Браво на теб и дребосъчковците! Grinning Прекрасна бременност ти желая от все сърце!!! Praynig

П.П.Свежполъх,а Стаменов как разбра,че е имало имплантация?  Rolling Eyes
Горе главата,всяко нещо,което ни се случва не е безсмислено,и ако съумееш да не те 'повали',наистина ще те направи по-силна. Praynig

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 11:01 от Джинджър 82

# 749
  • Мнения: 281
svejpoluh аз правих първото и второто си инвитро през 2 месеца. Но съм чела ,че някой момичета са го правили през 1 . Слушай лекарят какво ти препоръчва той най добре знае . И моят първият беше неуспешен ,но вторият е успешен  ,но  съм  едва  в  началото . Просто този път не е бил твоят и знам  ,че е трудно , но другият път ще е твоят опит .
 Darlena честити ти две сърчица и сега по-спокойно напред .
A_leks  и на тебе честито сърчице .
А на всички други неспирайте да вярвате ,слънцето ще огрее и вашата улица както се казва .

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 11:55 от sofiaaa

Общи условия

Активация на акаунт