Юли 2006-101

  • 70 409
  • 548
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 761
Ами....

"Балетистът" се казва Себастиан и е роден на 22 юли 2006.
Беше много лесно за гледане бебе.
Баби няма-едната не иска,другата далече,но аз съм доволна,понеже и двете много ми развалят дисциплината.

Себастиан обича да танцува, да разказва разни сценки,има ли публика все гледа да се изяви-пее,играе,много обича да играе кукли за куклен театър.Често го водя на детски постановки,даже веднъж на една детска опера за Хензел и Гретел,но според мен за толкова малики деца оперетата е по-добър вариант.

Като сме в София с мъжа ми ходим да гледаме само детски филми,понеже няма на кого да го оставим.
Себастиан разбира български доста добре,но едва след няколко дни се отпуска да говори,семпли неща.

Аз много искам да имам още деца.За сега нямам,но съм си дала 5 години срок и ако не стане няма да насилвам нещата.
Много ми липсва планината...Все се каня да заведа мъжа ми на Витоша и все не ми остава време-за кратко време трябва а свършим доста неща и Витоша само ни се усмихва от прозореца....

# 76
  • Мнения: 1 298
Да,Катрин и Ивка също ги няма.. Rolling Eyes

Картинка  welcome

# 77
  • София
  • Мнения: 512
Рени, ето ме, разбрах, че ме викаш и бързам да се обадя.
Наистина, като нямам бгмама в офиса и не ми остава време вкъщи да седна на компютъра. Напоследък се чувствам някак апатично, меланхолично....май типично предколедно, та от цялостното ми описано състояние мии се доспива много рано и не пускам компютъра.
Липсвате ми, да знаете  Hug
При нас нищо ново- Цецко ходи на градинка, на 13 ни е тържеството. Расте детенцето, здраво, малко непослушно, но не е чак за оплакване  Wink
Останете си със здраве, пак ще вляза да ви видя, много прегръдки от нас с Цеци  Hug

# 78
  • Мнения: 1 298
Еее,няма ли начин да надничаш поне за малко?
И на нас ни беше забранено като бях на застраховките,ама кой ти спазва.. Blush

Гали го бях спряла за 3 дни,че го болеше гърлото,но утре заминава.Че ще пишат писма на дядото..
На Денис купих днес килимче с вода,но на Гали още нищо.
Той не знае какво иска  ooooh!

# 79
  • Мнения: 314
Картинка добре дошла! Hug
Ние пак проблеми с нета, сега ще сменяме доставчика и затова зачезнах. Иначе сме добре, децата на градина, аз поработвам моите си неща и така..
Лошото е, че градината излизат в отпуска от 16.12/тогава ще е и тържеството/ до 09.01- 3 седмици ще луднем у нас, дано поне не е студено да ходим по разходки!

# 80
  • Мнения: 1 341
Ивка, пиши във фейса, тук като не можеш. Wink

Арлина, големи красоти правиш, много големи! Hug Колкото до ваканцията на децата...аз мисля, че така е по-добре. Зимата да са ваканция, тъкмо и по-малко ще боледуват.

Ема също излиза ваканция от 19 декември до 5 януари, ако не се лъжа.

Във вторник беше на плуване, след това на езда и искам да ви кажа, че вечерта беше гроги. Много й харесва плуването и иска пак да ходи. С конната езда се справя отлично. Много бързо напредва. Стойката й веднага се промени. Тя си беше изправена, но напоследък леко се беше отпуснала някак.

Много е еластична Mr. Green и ми се искаше да я запишем на художествена гимнастика, но ми се струва, че ще й идва в повече, знам ли? Thinking Иначе наистина е много подвижна и ако се заеме с нещо такова...може пък и някоя шампионка да ми стане. Crazy /май се обаждат болните амбиции на една майка Embarassed/

# 81
  • Мнения: 1 761
Мойто дете е болно Sad.

Вчера каза,че няма да ходи на джудо,понеже е болен и като го пипнах-горещ като огън.Ама му дадох панадол и малко поспа после....
През нощта спа при нас,буди се явно от главоболие,пак малко вода,малко панадол и сутринта го гледам бял като платно, не иска да яде нищо и кашля с една дълбооока кашлица.
Утре ще го водя на лекар,дано не е пнеумония,че няколко деца от класа му имат, а той предимно с тях играе.

# 82
  • Мнения: 2 484
 Hug

Здраствайте
БАЙ

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 14:41 от Eli83

# 83
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ей ме и мене, ходихме на коледно парти в неделя, на рожден ден в понеделник и във вторник вече си имахме баба Хрема Laughing Изкапах какво ли не в носа на детето, пие витамини, един билков сироп, перитол(противоалергичен, но от еФтинките и сравнително безобиден) и ефералган. Две вечери спа при нас, сега ме боли кръста. Май стопирахме нещата, носа не тече вече и не кашля.....засега Whistling

Ивка, Арлина Hug

Ели, дай да видим снимки на новата кухня, ама във Фейса, в затворената група.

Картинка, имаме група във Фейсбук, ако искаш прати на Ели едно ЛС със името ти във ФБ, да те присъедини. Дано Себастиан да се оправи бързо и да не е нещо сериозно Praynig

Роннка, стига детето да иска да ходи, пускай го да се забавлява. Важното е и двете да имате желание и да не ти тежи много воденето. Аз Валерия съм я водила на какво ли не. Искаше си детето, не съм я карала на сила. Георги не искаше и не съм го насилвала. Гледам и Цвети е като него.

Нан, как си???

# 84
  • Мнения: 2 484
Ронка, всичко това е хубаво,но е изцяло за твоя сметка цялата хамалогия по водене,прибиране,отделено време си е

Пиги, добавих я Катринка,но мисля че и всеки друг от групата май може да добавя  Thinking


някой давал ли е исла- мус  newsm78

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 14:42 от Eli83

# 85
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
Ние днес ме си вкъщи, Цеци сутринта покашляше, драскало го гърлото, ми останахме си вкъщи, давам сиропче за кашлица билково, вит.Ц, герисан, направих чай от орехи, дюла, лукчета за кашлица и кестенов мед. Мисля днес да стопираме нещата в зародиш, дано  Praynig
Не се ббеше разболявал от 1 година сигурна  Rolling Eyes

На нас в офиса не само ги забраниха, но ги спряха бгмама и фейса, не се зареждат дори  Wink

Но днес съм вкъщи и ще досаждам  Hug

П.п. Ели кухнята е станала супер  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 309
Ей ме и мен.Изпратих сестра ми и племенниците в Гърция и два дни чистя като луда.Навсякъде пръснати дребни играчки,залепени дъвки на невероятни места,лепило,картончета,листчета от апликации и какво ли не във всички стаи...абе като след три деца на едно място повече един месец ooooh!.

Пиги-разгледах снимките от "Пълна Къща"-много сте готини всички майки с много деца,а дечицата са страхотни!Много ми хареса от снимката със сладките работи един десерт-най-вляво в едно плитко кашонче шоколадови квадратни сладки.Дали се сещаш кой ги е правил да поискаш рецепта,дали ще те затрудни много?Дано малката не се разкисва повече.И аз,откакто каза давам Перитол.Влади мрази да му пръскам в носа,а се понаучи да пие сиропи,та това е алтернатива при нас Peace.


Ели-не искам да съм на твое място..както описа домакинствата си..ужас-няма ли помощ отнякъде?Аз нещо не можах да намеря снимки от кухнята..

kartinka -добре дошла Hug,надявам се малкия да се подобри и Т вече да е спаднала.

НАН-къде си,как си?Драсни един ред да знаем,че всичко е наред Peace.

Аз се притеснявам много за Влади-започна да го боли зъб,който беше с пулпит и уж излекуван и пломбиран.По едно време му излезе гнойна торбичка,не го болеше,изчезна след време и помислих,че сме се отървали,ама не би Confused.Сега отказва категорично да ходи на зъболекар,а мъжа ми не иска пак да го приспиват за няма и нищо,та не знам какво да правя Sad.


# 87
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди, поне при възрастните хора последствията от нелекувани зъби може да са страшни. Спомняте ли си човека без половин лице. Зъболекарката ни ми каза, че проблема е бил в не навреме лекуван зъб. Майката на една моя съученичка също не беше добре психически от някакъв такъв проблем, била получила мозъчно увреждане от недоизлекуван зъб.

Не съм много в час как стои въпроса при децата, след като зъбите нямат корени, от друга страна все пак е в коста и на главата newsm78 Иси, май може да каже нещо по-конкретно по въпроса Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 309
Да,и аз за този човек се сещам всеки път Confused.Свързах се вече с лекарката и анестезиолога от Пловдив и навих мъжа ми да ходим,няма как.Ще говоря допълнително с тях довечера да уточним за по-лека упойка,т.нар.седиране.Ох,ще видим..много ми е напрегнато.
И има корени на млечните зъбки,говорила съм с приятелка зъболекарка,която е вадила такива-вика бая корени си имат..

# 89
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Ехо, момичета  Hug.
наканих се и аз пак, след дълга пауза, да пиша  Embarassed

Ели, хареса ми и на мен кухнята. И аз искам снимки на къщата  Mr. Green

Ронка, много хубаво така като има условия и интересни занимания. И аз съм на мнението на Пиги, като си иска детето, и ако има кой да го води, нека ходи.

Диди, дано не е нищо сериозно със зъбчето! Добре, че сте убедили мъжа ти!

Аз пък имам друг проблем с дребното - лош дъх. Здрави зъби, последните изследвания кръв и урина бяха ок, кръвна захар включително. Не мога да разбера на какво се дължи. Личната каза да й давам да смуче бонбонки...какво решение е това! Взехме гърлен секрет, носител е на S.aureus.Педиатърката  каза, че не е това причината, изписа едни хомеопатични на Боарон - Ликоподиум, ама...все така е. Имате ли идеи? То е ясно, че пак ще се ходи по лекари, ама... ooooh!

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 20:45 от pepi:)

Общи условия

Активация на акаунт