Мъж сметкаджия или си въобразявам?

  • 10 619
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За 4 м сигурно са се опознали добре. И да се окаже че има активи които са съществени въпреки малката му заплата. Какъв е проблема. Сестра ти и приятеля и са съвременни хора, които не робуват на предразсъдъци ...
Вземи се еманципирай малко.


# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 958
За 4 м сигурно са се опознали добре. И да се окаже че има активи които са съществени въпреки малката му заплата. Какъв е проблема. Сестра ти и приятеля и са съвременни хора, които не робуват на предразсъдъци ...
Вземи се еманципирай малко.




Това че младежът работи "на гише в предприятие", може да не предполага малка заплата. Може пък той да не си търси сметкаджийка. Wink

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Абсолютно!
Може да му е писнало от сметкаджийки.
Сериозен човек търси сериозна жена, а те го изядоха ...

# 18
  • Мнения: 5 710
не че нещо, но аз имах преди години едно гадже, много заможен човек.
беше му писнало от златотърсачки. доста пълен, доста грозен, проблеми с алкохола.. изобщо не много стабилен ( освен финансово) човек. Но симпатяга, интелигентен.
Та , след време този 4овек май започна да търси любовта в Интернет и последно знам за него, че се е харесал и оженил за една женица, която е намерил в Интернет и която изобщо не е подозирала с какъв Крез се свързва. Приказно е малко, но го има това.
Не че въпросната жена трябва да се хване за подобен крайно изолиран случай, НО все пак живия контакт е от значение. 4 месеца са адски много, ако не са се видяли още.
Иначе аз лично не виждам абсолютно нищо лошо в това хората да заявят какво търсят, ако им е писнало и са настроени за нещо по-сериозно.

# 19
  • Мнения: 2 803
Ауууу, какъв тип! Аз също бих се притеснявала за сестра си, няма начин! Не бих търпяла някой материалист до себе си, които не се интересува от мен, а от това какво съм постигнала, каква ми е заплатата.  ooooh!  Може би аз съм си идеалист по душа и гледам ума на човека, душата сърцето, дори и прилична външност.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
........................................... които не се интересува от мен, а от това какво съм постигнала, каква ми е заплатата.  ooooh! 



Ами, че именно това, което сме постигнали сме ние! Колкото повече си постигнал, толкова по-добре. Но много е важен и начинът, по който показваш, какво си постигнал. Ако още на първата среща гледаш да натриеш носа на другия с дипломите и уменията си, то просто  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Или път веднага питаш другия - ти колко дипломи имаш?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 2 803
Ами, че именно това, което сме постигнали сме ние! Колкото повече си постигнал, толкова по-добре. Но много е важен и начинът, по който показваш, какво си постигнал. Ако още на първата среща гледаш да натриеш носа на другия с дипломите и уменията си, то просто  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Или път веднага питаш другия - ти колко дипломи имаш?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Глупости! Ти само по материалните постижения ли определяш човека? А да не говоря в БГ материалните придобивки за повечето хора как са постигнати, дали с труд, знания или по втория начин с далавери? Няма нужда да ми отговаряш? Помисли си колко от приятелите ни са ни приятели заради броя на имотите или заради самите нас, заради качествата, които притежаваме!

# 22
  • Мнения: 293
Ако човека е сериозен в тия си думи - то бих се изпарила.
Но нека му даде време за да види дали наистина има това в предвид.
Може умишлено да и говори така,за да провери някои неща за себе си.
Да го наблюдава малко как се държи /когато трябва да се плащат сметки /, а не само какво говори.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами, че именно това, което сме постигнали сме ние! Колкото повече си постигнал, толкова по-добре. Но много е важен и начинът, по който показваш, какво си постигнал. Ако още на първата среща гледаш да натриеш носа на другия с дипломите и уменията си, то просто  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Или път веднага питаш другия - ти колко дипломи имаш?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Глупости! Ти само по материалните постижения ли определяш човека? А да не говоря в БГ материалните придобивки за повечето хора как са постигнати, дали с труд, знания или по втория начин с далавери? Няма нужда да ми отговаряш? Помисли си колко от приятелите ни са ни приятели заради броя на имотите или заради самите нас, заради качествата, които притежаваме!

Къде в моя пост видя нещо материално или имот. Това, което си постигнал, не се определя с имотите, които си натрупал - ти го разбираш така. Това са знанията и уменията, които стоят зад дипломите ти. Никъд не съм написала, че постиженията са материални. Ти проста така го тълкуваш!  Sick Sick

# 24
  • Мнения: 2 803
Говорихме за постижения, за заплата... няма значение.  Hug Както и дипломи, знания, умения, това също не определя човека и неговата стойност като човек, така мисля аз! Сърцето е важно, но както и да е!
Наскоро се запознах с жена с главно Ж, невероятен човек, няма нищо, не е постигнала кой знае какво, просто е учител , учител на деца с увреждания, но само какъв дух притежава, каква сила на характера и каква любов излъчва.
Та по повод въпросния господин, не бих допуснала дори за приятел човек, които се интересува от материални неща, а не гледа човека. Та аз дори собствените си родители не питам какви доходи имат и каква заплата вземат.
Когато се опознавахме с моя, си говорихме за любими книги, филми, възгледи, интереси, музика, видяхме колко общи неща имаме, мислим сходно. Не сме си говорили за заплати, постижения. Нито  сме се избирали по стабилно образование, стабилна заплата. Бяхме млади, лудо влюбени с годините градихме, макар и бавно, много трудно. Та затова се учудвам на подобни меркантилни типове, като знам всичко колко е преходно! Дори и образованието, професията, днес може да е престижно и доходно, утре - не чак толкова! Хубавото е, че момичето от началото знае и е наясно, какъв е човека насреща й и сама може да определи дали си заслужава да продължава да се занимава. За мене е недопустимо, предполагам и за авторката.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
не се кахъри за сестра си! Оставам с впечатление, че макар да е влюбена, не си е казала заплатата, нито се е хвърлила да му купува скъпи подаръци, нито да се жени за него, дори ти е показала чата, явно нещо я притеснява.
Колкото до неговите изисквания, по същия начин звучи като една млада жена без образование и с ниска заплата да каже, че не се занимава с мъже без образование и т.н. Всеки геда да си намери нещо по-добро от самия него, иначе ще трябва да ражда грозни и глупави деца, които да живеят в бедност.

# 26
  • Мнения: 11 747
Младежът е израстнал в България, но е от еврейско потекло.

 Laughing  Ако и баща му е половин арменец... да го зарязва направо  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 062
Много off, но 10 c's пиши ми на лични, моля.
На теб не мога да ти пратя......

# 28
  • Мнения: 69
Ауууу, какъв тип! Аз също бих се притеснявала за сестра си, няма начин! Не бих търпяла някой материалист до себе си, които не се интересува от мен, а от това какво съм постигнала, каква ми е заплатата.  ooooh!  Може би аз съм си идеалист по душа и гледам ума на човека, душата сърцето, дори и прилична външност.

Точно от това се притесних, че е голям материалист, то лошо няма, но е хубаво човек да не гледа в канчето на другия.

Пак казвам, заплатата му е наполовина, колкото тази на сестра ми, той е без образование,
а като гледам как пише, имаше доста правописни грешки, пише така както изговаря думите,
например някой думи завършват на Ъ.
Единственият му плюс е, че е много, наистина много симпатичен в лице.
Сестра ми също е красиво момиче, обожатели има, но ми каза, че се чувства много привлечена от този младеж, сексуално.

Обезпокоена съм да, да не я използва, тя да не се влюби безумно в него и той да си прави каквото иска с нея, след това изказване ми се вижда доста безкрупулен.
По интернет са се запознали, но са се виждали и са преспивали, но нищо сериозно.
Не ме разбирайте погрешно, не се меся в живота на сестра ми, но ме боли за нея, ако някой се подиграе или ли играе игрички с нея. Тя като човек е много добродушна, много мила.

Другото, което много ме разтревожи е, че той никога не и е казвал, че има чувства към нея,
само пита за нейните към него постоянно. Тя като го попитала, какви са неговите чувства, той само казал, че нямало да и каже, защото никога не споделял с жена чувствата си.
Странен е нали? Или няма чувства, или е тотален комплексар и перко.

Дано да греша, но за мен това момче е от този тип хора, коита са на твойта маса, когато си добре,
а като си зле, отива на друга маса.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Ако това, което пишеш е наистина така, евентуалния му материализъм е най-малкия проблем. Дано на сестра ти ѝ омръзне бързо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт