Мъж сметкаджия или си въобразявам?

  • 10 623
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз дори бих казала, че само по един гол го определям като мъж на такава крехка младежка възраст!  Laughing
Ми, ние с мъжа ми навремето се залюбихме и се оженихме направо с нищо - с по една гола диплома в джоба и мижава заплата, едва свързвахме двата края. Добре че тогава не съм се водила по материалното положение, че щяхме да се разминем и сега нямаше да ги имаме тез деца! Laughing

# 76
  • Мнения: 4 965
Аз от един влюбен мъж очаквам да кажа, че изпитва чувства към нея, че го привлича като жена,
влюбен е безумно, ето такива неща да и шепне.

А той как ще успеят, как ще се разбират, бъра бъра. Какво има да успява той, айде тя е успяла.
Той не че няма амбиции, но му липсва акъл. В предприятието в което работи намерих връзка,
...
Другото е, че той постоянно пита за нашите родители, за мен , за мъжа ми, какво работиме, къде живееме, с какво се занимаваме и това също ми идва много. Тя казва, че сме средностатистични, което е така, но я да каже, че родителите ни са бедни, хммм, каква ли ще му бъде реакцията.

Притеснява ме този младеж, много ме притеснява.
Сметкаджийските бракове и връзки са нещастни, знам че сестра ми ще е нещастна, ако не се чувства обичана. ..

Всичко е въпрос на гледна точка.
Мъж, който ми шепне любовни думички и ала-бала, допускам само до леглото, но не и до живота си. От опит пиша. Онези със захарните приказки, често нямат друг интерес, освен един конкретен.
Интресът към семейството от човек, с когото имам връзка, бих приела по-скоро като интерес към самата мен. Че какво да си говорят хора със сериозни намерения? За птички, розови храсти и усмихнати облачета? Разбира с, че е по-реално един мъж да се интересува коя съм, каква съм, какви са близките ми и т.н., вместо от това с какви гащи съм днес и какъв филм съм гледала снощи /разбира се, едното не отрича другото и не вярвам да не говорят и за двете неща/.
И защо от интереса какво работят и къде живеят близките й, следва да се вади извод, че се интересува колко са богати или бедни?
Пък и какви са тези мисли за брак само след 4 месеца връзка и част от нея само по скайпа?
Странни са ми разбиранията на авторката. Особено пък и по отношение на човек, с когото никога не е общувала очи в очи. Peace

# 77
  • Мнения: 69

peers_fairy, имам усещането, че сестра ти си пада основно физически по тоя мъж, а неговите мотиви са доста завоалирани. Прекалено умело информационно си проправя път към финансовото състояние на семейството ви. Може да е свързано с начина му на живот, не знам.
Някои съфорумки ще ми наскачат, но мисля, че не бих се захванала с мъж с по-малки доходи от мен. Някакси трудно ще погледна на него като на стабилна фигура.

Много си права, това е и моето впечатление и ми е много притеснено.
Задават се много въпроси за мен, за мъжа ми, за родителите, а той не разказва нищо за неговите.  Rolling Eyes

Сестра ми като е питала за неговото семейство се отговаря с половин уста, или друг път ще ти разкажа.

# 78
  • Мнения: 25 620

peers_fairy, имам усещането, че сестра ти си пада основно физически по тоя мъж,

Много си права, това е и моето впечатление и ми е много притеснено.


Аз като ви светнах, че евреите били много надарени сексуално, вие не ме отразихте.
Чудете се още тогава.  Crossing Arms

# 79
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Към авторката на темата, не мога да разбера защо се държиш по този начин с сестра си..тя не е малолетно дете..на 26г. е може да прави каквото си иска. Това си е нейния живот, дори и да сгреши това са нейните грешки.

Коментарите за еврейската общност са меко казано смешни и безпочвени..

# 80
  • Мнения: X
Е, авторката все пак не е опряла пистолет до главата на сестра си, има си своите основания да не харесва проекто зетя и споделя с нас...какво толкова?

# 81
  • Мнения: 232
Ох ама че тема. Не съди човека по откъслечни реплики по скайп. Ако трябва излезте и се вижте с него, макар че и това не винаги е гаранция за правилно разбиране. Може и да е сметкаджия, а може и да се пази той от сметкаджийки. Най-добре остави сестра ти да прецени, като подчертаеш дебело пред нея, че оттук нататък тя и само тя носи отговорността за собственото си благополучие с въпросния мъж. И тя май не се чуства много сигурна щом ти дава да четеш кореспонденцията им. Това за седемте деца ми се струва странно, бих проучила за какво става дума. Може да е живял в доста лишения и сега да има фикс идея за добър живот...
А за еврейската общност наистина изобщо не сте прави, и изобщо нямаше нужда да намесвате етнически елемент.

# 82
  • Мнения: 69
Отдавна не съм писала в темата.
Благодаря за отговорите Ви !!!

Развръзката е, че те се разделиха, на сестра ми и беше тежко, но сега е по-добре.
Не съм имала грешни изводи за младежа, както го мислех в началото, така и излезе.
Сметкаджия, въртящ и други девойки. Жалко.

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Знаех си.Радвам се за сестра ти!Скоро й пожелавам да срещне истинската любов!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт