Торта "Мързелив Наполеон" с класически крем (стъпка по стъпка)

  • 29 343
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
gretacvetina благодаря!  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 3 789
...Ако трябва сама ще си я ям.... hahaha Joy
Нееее, Мастерче, в никакъв случай не прави тази грешка!  Naughty Crossing Arms Покани ме, да си хапваме двечките  Mr. Green Laughing А и в хапването в компания винаги е по-вкусно Peace

Следващият уикенд съм замислила да я правя тази торта. Обичам кремести десерти и отсега надушвам, че с тази торта ще си станем "приятелки"  Hug

А за коментарите не по темата - "на крива ракета и Космоса й е крив"....

# 77
  • Мнения: 5 001
...Ако трябва сама ще си я ям.... hahaha Joy
Нееее, Мастерче, в никакъв случай не прави тази грешка!  Naughty Crossing Arms Покани ме, да си хапваме двечките  Mr. Green Laughing А и в хапването в компания винаги е по-вкусно Peace

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
С удоволствие...


Ето разрез...Не можах да се стърпя.... Crazy Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 19:48 от TheNMaster

# 78
  • Мнения: 7 424
TheNMaster,какво съблазнително парче!Ммм!  Heart Eyes
Надявам се ,и вкусът ти е допаднал!  Hug

Благодаря за снимката!   bouquet

# 79
  • Мнения: 5 001
Вкусът е страхотен.Тортата е лека и сочна.....Намазах я и отвън с крем и я поръсих с препечени орехи....Никакви глазури и какао не съм правила....Исках да усетя вкуса така натурален....
Много ми хареса! Мерси за рецептата Hug.Пак ще я правя то се видя.... Crazy

# 80
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
Аз да питам за уточнение, понеже не живея в България - какво имате предвид под "точени кори Бела"? Имаше едно време бутер тесто Бела, та се пообърках...За кори за баница ли става въпрос или бутер? Тортата изглежда много вкусно, ще ми се да я спретна!
Селма, всичко дето има "мързеливо" в заглавието, го давай насам  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 5 001
Туната,да точени кори за баница....Не бутер !

# 82
  • Мнения: 22 867
Ееее, мастърче, заобикалях я тая тема, заобикалях съвсем целенасочено, кой ме накара снощи да я изчета, че и пусто любопитство да видя направи ли нещо, е, сега гледам, гледам и точа...... Crazy Heart Eyes Разкошно изглежда, и аз имам чувството като Мишле, че ще си станем приятелки с тортичката, ама..... ще чакам празниците! Grinning Peace
Селма, 10х за рецептата, все едни вкусотии съчиняваш!  bouquet  chef

# 83
  • Мнения: 5 001
Ееее, мастърче, заобикалях я тая тема, заобикалях съвсем целенасочено, кой ме накара снощи да я изчета, че и пусто любопитство да видя направи ли нещо, е, сега гледам, гледам и точа...... Crazy Heart Eyes Разкошно изглежда, и аз имам чувството като Мишле, че ще си станем приятелки с тортичката, ама..... ще чакам празниците! Grinning Peace


хахахахаха....Лабрексче...снощи те видях аз "на клона" .....Айде сега ти си на ред.... smile3534


Селма извинявай за спама.... smile3525

# 84
  • Мнения: 7 424
Вкусът е страхотен.Тортата е лека и сочна.....Намазах я и отвън с крем и я поръсих с препечени орехи....Никакви глазури и какао не съм правила....Исках да усетя вкуса така натурален....
Много ми хареса! Мерси за рецептата Hug.Пак ще я правя то се видя.... Crazy

   Много много се радвам!  Heart Eyes Hug И благодаря за топлия отзив!  Blush

   labrex , мерси за високата оценка на рецептата!  Grinning
   Искрено се радвам да те видя тук!  Hug

   tunata ,Мастърчето ти отговори,нямам какво да добавя.Дано намериш кори за баница!  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 44
Така, ето и моя резултат. Оценка от мен и цялото ми семейство: шестица по шестобалната система. Имахме и гости и направо обрах овациите. За снимки нямаше вече материал.

Едно огромно благодаря на Селма. smile3501 newsm20

# 86
  • Мнения: 7 424
Така, ето и моя резултат. Оценка от мен и цялото ми семейство: шестица по шестобалната система. Имахме и гости и направо обрах овациите. За снимки нямаше вече материал.

Едно огромно благодаря на Селма. smile3501 newsm20
    Супер!Страхотно се радвам! newsm44 Tada

# 87
  • Марс
  • Мнения: 439
Сега и като погледнах разреза на TheNMaster, май ще се окажа, че и с желатина съм прекалила, моята си беше направо цимент като консистенция.

# 88
  • Мнения: 7 424
Сега и като погледнах разреза на TheNMaster, май ще се окажа, че и с желатина съм прекалила, ...........
    Ев4о,това и аз предположих.

   
    При мен консистенцията е леко по-стегната все пак.Макар и не толкова,колкото описваш ти.  Peace А ползвам само 1 желатин,ти знаеш.
    Ще взема да измеря точното количество брашно следващия път (с електронна взена),струва ми се,че и това е от значение. Май слагам повече от другите.  Thinking

# 89
  • Мнения: 5 001
Сега и като погледнах разреза на TheNMaster, май ще се окажа, че и с желатина съм прекалила, моята си беше направо цимент като консистенция.
сЛОЖИХ един желатин на д-р Йоткер.....Обаче след обръщането намазах цялата торта с крем...Затова изглежда така сочна....И само поръсих орехи(леко препечени) нямах време за глазури(пък и нямах какао в къщи)...Главната причинабеше,че искам да усетя вкуса без глазура....Това е моят вариант!(без глазура)

Общи условия

Активация на акаунт