ТЪРНОВСКИТЕ МАМИ - на Дядо Коледа първи отмяни!

  • 49 900
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Дами, имам да вадя голям брой снимки, препоръчайте ми фото, моля.  bouquet
Фото Кодак при голям брой снимки правят отстъпка и качеството е добро.

# 691
  • Мнения: 1 726
Благодаря.  bouquet

# 692
  • Мнения: 0
Дами, имам да вадя голям брой снимки, препоръчайте ми фото, моля.  bouquet
Препоръчвам Хепи Фото, срещу ГУМ. Цените са като на Кодак, но качеството е несравнимо. Аз съм фотограф и съм копирал снимки навсякъде. Там са най-добри. Имат отстъпки.

# 693
  • Мнения: 29
някой знае ли къде в Търново може да се намери филц http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%86
потърсих в няколко магазина за платове , но дори не знаеха какво е  Sad

# 694
  • Мнения: 263
Хехехе, ама наистина ли не знаеха  Joy Аз сега правя неща от филц (за базара на "Работилница за надежди"), ама тук не съм намирала... Купувам (или ми пращат) от "Слънчоглед" (може и онлайн да поръчаш), а последно намерих и в Джъмбо някакви странни цветове, но пък на изгодна цена. Може да попиташ в М Арт (срещу Строителния техникум)  Peace

# 695
  • Мнения: 29
Благодаря за инфото !
Аз също гледах из нета , но реших да потърся из магазините и се отчаях  Sad
Утре ще си поръчам , защото съм решила да правя на малката разни цветчета , пеперудки и т.н.
дано ми се получат ....

# 696
  • Мнения: 1 726
Дами, имам да вадя голям брой снимки, препоръчайте ми фото, моля.  bouquet
Препоръчвам Хепи Фото, срещу ГУМ. Цените са като на Кодак, но качеството е несравнимо. Аз съм фотограф и съм копирал снимки навсякъде. Там са най-добри. Имат отстъпки.
Мерси, в това фото работещите пушат и вътре смърди ooooh!

# 697
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Дами, имам да вадя голям брой снимки, препоръчайте ми фото, моля.  bouquet

happy-foto.net - супер доволна съм от тях
SnimkiteVi - също не са лоши

Има и чуждестранни сайтове, дори понякога излиза по-изгодно да се поръча от там - има разни кодчета и промоцийки /има теми из форума/.

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
От линка на Усмивчица преди някоя и друга страница се подсетих да ви питам - от каква възраст се дават децата на някакво извънградинско занимание - танци, пеене и т.н.? Че Пипина май ще излезе музикална и общо взето не се притеснява от хора Simple Smile

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Наде, за всяко заниминие е различно. Конкретно за пеенето, ръководителката в бившия пионерски дом ги взема от 3 годишни. За танците Петров ги взема още по-големи. Интересува ли те още нещо?

# 700
  • Мнения: 319
Здравейте  Hug
Можете ли да ми кажете дали в търновските ясли има изискване дечицата (1г.4м) да не ходят с бодита, а само с потничета? Или няма такова нещо?
  bouquet

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Здравейте  Hug
Можете ли да ми кажете дали в търновските ясли има изискване дечицата (1г.4м) да не ходят с бодита, а само с потничета? Или няма такова нещо?
  bouquet

Изискване едва ли,но предполагам,че с бодита не е удобно за персонала.Като ги сложат на гърнето и хоп бодито вътре и мокро BlushНе,че децата ми са ходили на ясла,обаче у нас това се е случвало,а си представям 20-25 деца.

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 586
Здравейте  Hug
Можете ли да ми кажете дали в търновските ясли има изискване дечицата (1г.4м) да не ходят с бодита, а само с потничета? Или няма такова нещо?
  bouquet

Ние бяхме в ясла Пролет и си ходехме с бодита, никой не ни е правил забележка. Е, не винаги са били закопчани. Бодитата махнахме, когато махнахме памперса на 2 г. и 5 м.
В София една приятелка ми се оплака че не разрешавали в тяхната ясла с бодита.

# 703
  • Мнения: 822
Моята дъщеря като тръгна на ясла (1,6 г.) си беше с гащички и потничета, понякога бодита, за да й пазят кръстчето. Няколко пъти ме молиха да не я пускаме с боди, че се топи в гърнето, както Сиска е описала  Mr. Green  и аз спрях да й обличам такива. Караше си с гащи и потници Simple Smile  Ама тя от 8-9 месечна си е по гащички и си тръгна на ясла научена на гърне, та беше удобство за тях. Не знам за деца с памперси как ще им се задържи памперса без боди  Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 319
Благодаря ви много за отговорите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт