ТЪРНОВСКИТЕ МАМИ - на Дядо Коледа първи отмяни!

  • 49 897
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41
Мамчета, дайте да измислим заглавие за новата темичка Thinking Нещо пролетно?... Flutter

# 706
  • Мнения: 1 806
Пролет в Търново дойде - и играта ни зове... Или пролетта е тука вече- усмихни се ти човече!
Или...незнам  Embarassed

# 707
  • Мнения: 80
пролет чука на вратата,търновките разцъфтяха Simple Smile или нацъфтяха

# 708
  • Мнения: 116
Може нещо свързано с празника  bouquet

# 709
  • Мнения: 405
В Търново мирът царува с търновски царици-майки...  hahaha

# 710
  • Мнения: 1 806
пролет чука на вратата,търновките разцъфтяха Simple Smile или нацъфтяха
Или прецъфтяха Joy

# 711
  • При децата ми
  • Мнения: 6 072
пролет чука на вратата,търновките разцъфтяха Simple Smile или нацъфтяха
Или прецъфтяха Joy

Момичета, разсмяхте ме! Joy Joy

Току-що ми мина това през ума- Търновските мами-пролетта посрещат те засмяни!

# 712
  • Мнения: 41
Ееее, страхотни заглавия сте наизмислили Hug Сложих една анкета, че да се включим всички в избора Wink Приемат се и други предложения, ще ги добавя без проблем Simple Smile

# 713
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Здравейте  Hug
Можете ли да ми кажете дали в търновските ясли има изискване дечицата (1г.4м) да не ходят с бодита, а само с потничета? Или няма такова нещо?
  bouquet
Мисля,че не е желателно да са с бодите и гащеризони,защото не е удобно за персонала.Моя от както махнахме памперса на 1г.4 мес-6мес. и вече е с потник и гащета,защото и за мен беше по-удобно така.

За анкетата-гласувах с първата опция.

Да попитам дали знаете кога ще идва Луна парк за празника на града и евентуално кога и къде.Може би вече няма да е в парка до Битака,заради направения ремонт,а някъде другаде.Разбрах за медицинския,където цирковете спират,но не знам....като слух го чух...

# 714
  • Мнения: 10
Здравейте  Hug
Можете ли да ми кажете дали в търновските ясли има изискване дечицата (1г.4м) да не ходят с бодита, а само с потничета? Или няма такова нещо?
  bouquet
Мисля,че не е желателно да са с бодите и гащеризони,защото не е удобно за персонала.Моя от както махнахме памперса на 1г.4 мес-6мес. и вече е с потник и гащета,защото и за мен беше по-удобно така.

За анкетата-гласувах с първата опция.

Да попитам дали знаете кога ще идва Луна парк за празника на града и евентуално кога и къде.Може би вече няма да е в парка до Битака,заради направения ремонт,а някъде другаде.Разбрах за медицинския,където цирковете спират,но не знам....като слух го чух...

Аз май чух нещо за старото военно....

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Увеселителните съоръжения ще бъдат разположени на паркинга на данъчното Peace

# 716
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
От кога?

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
На мъжът ми шофьора каза,че май от днес ще ги монтират,ама не съм много сигурна дали добре чух Blush

А да ми препоръчате строителна бригада за вътрешен ремонт  Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 13:39 от siska79

# 718
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Днес минахме от там,паркинга на данъчното,по-скоро пред Партийния дом и там бяха караваните.Дори на излизане се разминахме с още една пристигаща.Явно днес ще е монтирането,дано от утре да работят,че друг ден няма да мога да заведа децата на Луна парк.

# 719
  • Мнения: 822
Сисе, писах ти на ЛС  Simple Smile

Мацки, да ви кажа, че в Хиполенд има някакви намалени Лунни пясъци Simple Smile Дребната намаза едно чудо, дето от 35 лв. беше смъкнато на 14 Simple Smile  Не че ви препоръчвам Лунен пясък в къщи  Mr. Green  Crazy  Ама много се забавлява с него, де.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт