Отношението на Мъжете към Грижите, които полагате за себе си

  • 5 861
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 573
.....успяла съм да го убедя, че е съвсем нормално наличието на купища козметични продукти из целия апартамент и всички жени имат по толкова  Laughing ) за да изглежда добре.

Това също! ooooh! Може другите да имат тонове и наистина да са им необходими, но на теб, като на една природно красива жена са ти необходими само крем и шампоан - другото е даденост! Peace


Извинявам се, но чак сега го видях и не мога да се въздържа  Laughing Не знам дали сме се виждали и дали поста не е ирония, но предпочитам да го приема като комплимент  Mr. Green
Природно красива таратанци... косата ми е една такава тънка и висяща, кожата ми суха и жълтеникава, малкият се грижи редовно да имам сенки под очите... ако не се наклепам с поне 5 неща преди да изляза дори майка ми като й отида на гости ме пита дали не съм болна  Joy

# 61
  • Мнения: 273
Когато имам сериозен проблем като косопад или нещо друго ме поощрява и сам ходи да ми купува,каквото трябва,но за гримовете мрънка.Всеки път като излизаме ми повтаря да не се гримирам,била съм така по-хубава,ама аз не смятам така и се "цапам"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт