Как тренирах - 16

  • 41 861
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
А какъв ефект предвиждаш? Rolling Eyes

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
А какъв ефект предвиждаш? Rolling Eyes

Изчистване на мазнините от тялото Simple Smile

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
1 месец не е много време (за тези, които не са на диетата и гледат от страни) Simple Smile Ще очаквам да споделиш после  Peace

Иначе кадрио включваш ли в тенировките?

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
1 месец не е много време (за тези, които не са на диетата и гледат от страни) Simple Smile Ще очаквам да споделиш после  Peace

Иначе кадрио включваш ли в тенировките?

Ей сега, че сме на дежурство в аптеката накарах колегата да ме измери за около 2 месеца са "паднали" 8 см. от краката и по 4 от ханша и талията.
 Мен ме тренира шампион по културизъм и слушам без да задавам излишни въпроси Crazy
Та загрявам 10 минути кардио, стречинг, силова тренировка, кардио около 20-25 минути в зависимост от времето с което разполагам и стречинг. Силовата тренировка е интензивна.
п.п. Имаме общи приятели във ФБ, ако нямаш нищо напротив ще те добавя, че другата ми лудост е козметиката Crazy

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
С удоволствие  Blush тъкмо се чудех от кого е поканата  Blush

# 680
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз ям по пет пъти на ден по малко.Не мога да ям само два пъти заради операцията.Ако не е тайна кой те тренира?
На мен програмата ми е почти същата , само че кардиото ми е 40мин.Какво ти включва силовата?

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Аз ям по пет пъти на ден по малко.Не мога да ям само два пъти заради операцията.Ако не е тайна кой те тренира?
На мен програмата ми е почти същата , само че кардиото ми е 40мин.Какво ти включва силовата?

Ако въпроса е към мен Crazy
Тренира ме Атанас Георгиев шампион в категория до 75 кг.
Ами, ако програмата се прави от хора, които разбират от работата си няма как да е кой знае колко различна Simple Smile
Аз тренирам всеки ден различна група Simple SmileСамо като правя крака не правя кардио.А като правя рамо заедно с него правя и корем Simple Smile

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
А колко време продължава една тренировка и колко от него е кардио?  Blush

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Около час и  половина -два. Кардиото е  40 минути/15 мин. загравям и 25 след тренировка/, ако случайно имам повече време кардиото е повече. За съжаление времето за спорт не ми е достатъчно Blush

# 684
  • Мнения: 631
Здравейте! Наскоро и аз влязох в залата за фитнес. Цял живот съм спортувала, но от фитнес и по-точно от работа с фитнес уредите и принципите на трениране хал хабер си нямам. Всичко, което пишете и коментирате ще ми бъде от полза! Това, което искам да постигна, е намаляване на обиколките и да постигна изразен релеф, а също и да стана силна, защото се занимавам с боен спорт и ми е нужно.

# 685
  • Мнения: 631
Момичета, тъкмо се включих и темата застина... Затова се отчитам как тренирах днес: 45 минути крос-тренажор с редуване на високо и слабо натоварване и след това велоергометър с натоварване, което на скалата приличаше на 1 (постепенно увеличване на натоварването и рязко облекчаване и след това пак постепенно увеличаване и т.н.) за 15 минути.

# 686
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз 45 мин кардио навън, че сме на почивка.4 серии клекове по 30 със собствено тегло.Даже мисля да направя тичането 1 час за 2 дни.В неделя се прибирам и почвам в залата. Направи ми впечетление колко млади и дебели хора има в Бг.Хора които са потенциално болни от хипертония и диабет.Най-жалкото е , че малките деца масово са затлъстели и ау какъв целулит имат.Нагледах се на целулитни задници и това ме амбицира още повече с тренировките като знам от къде съм тръгнала.Защо хората си го причиняват.Днес се загледах в едно младо момиче .Не беше на повече от 30, а тежеше поне 130 кг.Гледах  как я беше срам да свали полата си.Стана ми жал , защото имаше изключително красиво лице.Същевременно надигаше кока колата и тъпчеше.

# 687
  • Мнения: 142
Момичета имам един въпрос...Дали правя грешно нещо? Тъй като ям 4-5 пъти по малко, та след като свърша в залата в диапазон от 30 минути се пада време да ям. Според вас проблем ли е,че ям толкова скоро след тренировката?
  bouquet

# 688
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
След тренировка е най-добре да се яде.Няма абсолютно никакъв проблем.Яж и не се притеснявай.

# 689
  • Мнения: 8 163
Досега тренирах предимно в домашни условия или в зала (във входа на нашата сграда) без инструктор. Преди месец се записах във фитнес клуб и ходя редовно на различни видове класове. Утре сутрин ще съм на балетен клас (днес бях във входната заличка и тренирах с FitnessBlender-ите).

Общи условия

Активация на акаунт