Как тренирах - 16

  • 41 850
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Досега тренирах предимно в домашни условия или в зала (във входа на нашата сграда) без инструктор. Преди месец се записах във фитнес клуб и ходя редовно на различни видове класове. Утре сутрин ще съм на балетен клас (днес бях във входната заличка и тренирах с FitnessBlender-ите).

Фея, ти ще изглеждаш страхотно в балетен клас, чак си те представих, каквато си фина  Hug

# 691
  • Варна
  • Мнения: 301
Към трениращите вкъщи- видях страхотно готини тежести за крака в Декатлон-а Wink има по 0,5 кг; 0,75 и 1 кг Wink мисля да се възползвам за дните без зала Wink

  bouquet

# 692
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ооооо, там сигурно има и пудовки  Party

# 693
  • София
  • Мнения: 6 010
Има, има  Peace

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
 newsm68 newsm44

# 695
  • София
  • Мнения: 6 010
Ти завърна ли се вече към тренировките с тежести? Не е ли рано все още? (не помня нормално или секцио беше)

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз от 40 ден след раждането още, нормално раждане беше  Peace

# 697
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Алена, взе ли си пудовка, че не ми се отваря изображението Simple Smile Аз месец и половина след секциото започнах с по 3кг. на ръка.

# 698
  • Мнения: 142
Влизам да се отчета... тренирам активно от 16 дни и вече съм свалила 3 кг.  Много съм доволна и желанието ми за тренировки се засили още повече Simple Smile

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Алена, взе ли си пудовка, че не ми се отваря изображението Simple Smile Аз месец и половина след секциото започнах с по 3кг. на ръка.

Не съм Simple Smile Не че ми е толкова важно, но ако взема ще се радвам  Blush

# 700
  • Мнения: 629
Дани А. как тренираш?

# 701
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Алена, взе ли си пудовка, че не ми се отваря изображението Simple Smile Аз месец и половина след секциото започнах с по 3кг. на ръка.

Не съм Simple Smile Не че ми е толкова важно, но ако взема ще се радвам  Blush

Аз помислих, че си взела и си я снимала да се похвалиш и аз да не изтърва питам, че както писах не ми се отваряше картинката  Laughing

# 702
  • Мнения: 629
Тези от вас, които ходят на фитнес, биха ли споделили какви упражнения правят за различните мускули, с какви уреди / тежести, по колко серии, повторения, как комбинирате различните упражнения в различните дни и т.н.? Ще бъда благодарна, ако споделите опита си от вашите програми!

# 703
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Алена, взе ли си пудовка, че не ми се отваря изображението Simple Smile Аз месец и половина след секциото започнах с по 3кг. на ръка.

Не съм Simple Smile Не че ми е толкова важно, но ако взема ще се радвам  Blush

Аз помислих, че си взела и си я снимала да се похвалиш и аз да не изтърва питам, че както писах не ми се отваряше картинката  Laughing

В една друга тема - Неви сподели вариант да се легне с тежест на корема и да се повдига дупето и се примирих  Blush Но за Декатлон не ми беше хрумвало да проверя и при първа възможност ще отида Simple Smile

# 704
  • Мнения: 142
Дани А. как тренираш?
Значи първо да кажа,че съм в хранителен режим и не ям пържено,сладко,тестени изделия и мазно и пия само вода! /имам си зареждащи дни,когато си позволям да си хапна нещо сладко/.

Как тренирам във фитнеса...първо 10мин. пътека, после 10 мин, разгрявам всички части на тялото,после правя силови упражнения - за крака, за ръце, за корем..различно, но всеки път се опитвам да правя нещо за корема,защото ми е проблемна зона. Тъй като имах няколко тренировки с фитнес инструктор, той ми каза сега първоначално, когато правя кардио, т.е. всеки път след силовата тренировка да го правя на пътеката,но не тичане, а бързо ходене съобразено с пулса ми,което е и една от програмите на пътеката - ФЕТ БЪРНИНГ.
Ето един линк,който може да ти е от ползва за упражнения подходящи за начинаещи жени във фитнеса Simple Smile
http://www.bodyforumtr.com/threads/kal%C3%87a.205/

Общи условия

Активация на акаунт