Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Здравйте мами, как сте?

Да ви попитам на някой от вас завишена ли им е кръвната захар?
Аз съм доста притеснена вчера ми казаха, че е била доста и че по време на бременност се "отключвал" диабет...
При вас има ли нещо такова?

# 676
  • Мнения: 425
Мърморанка, не си нонстоп на легло, но не трябва да се напрягаш изобщо. Добре е да се полягва повече, но е хубаво да се правят и разходки.
Доколкото аз знам пръстен се слага само в някои софийски болници. Обикновено те зашиват.

# 677
  • Мнения: 300
Усмихнатото, пуснах едно заглавие на лични, ако ти хареса... нали всички са на тема ритници Laughing

# 678
  • Мнения: 63
Ето и моите "поетични" вдъхновения:

В празничната зимна вечер чуй - звънчетата звънят!С ЮНСКО бебенце в корема Коледата е на път!

Бързай, бързай ЮНСКА мамо - дядо Коледа пристига със торба на рамо!

# 679
  • Мнения: 560
Добро утро или добър ден е май мачета аз чакам сестра ми да ми дойде на гости и съм спокойна че с нейния овенски характер и способности годината ми ще е идеална Laughing Laughing
Дне с сме на преглед за пореден път бебчо стана фото модел от сега .
хайде хубав ден от мен до после  Hug Hug

# 680
  • Мнения: 40
Здравйте мами, как сте?

Да ви попитам на някой от вас завишена ли им е кръвната захар?
Аз съм доста притеснена вчера ми казаха, че е била доста и че по време на бременност се "отключвал" диабет...
При вас има ли нещо такова?

Този резултат от ПКК ли е? Колко е? На гладно ли прави изследването? Най-вероятно ще се наложи да ти направят профил и тогава ще се установи... Може да е само еднократно това и при един профил всичко да си е наред (при профила ти взимат кръв 3 пъти дневно на гладно). Но по принцип и аз съм чувала и чела, че при бременност може да се появи диабет...  Hug Hug Всичко  ще е ок!

# 681
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Усмихнатото, каквато и да е честно казано аз нямам претенции Simple Smile Винаги за нас щее най-хубавата, защото е пълна с нешите бебенца Simple Smile

А много хубави идеи за заглавия имате Simple Smile Браво на вас! Simple Smile Аз съм много зле в тая област и да не повярва човек няма да давам идеи  Joy

# 682
  • Мнения: 32
"Бяла зима и бурен вятър вън се вее, и ЮНСКО бебе в нас расте"

Аз продължавам заглавийца да мисля обаче  Laughing

# 683
  • Мнения: 811
Привет,

мърморанка, благодаря ти много за успокоението!

линко, и у дома сме така, Ади си има детска стая, а под леглото й имаме още едно легло. Досега се ползваше като идваха у дома приятели с дете, а след 2 години живот и здраве ще правим нова детска стя, пригодена за 2 деца. Ади си има своя стая от 2 годишна. И честит добър резултат  Hug

Петя, много неприятно с тези доктори като не си вдигат телефоните. Ами ако наистина е нещо спешно, какво правим  Close

Голди, този серклаж ми звучи ужасно. Как искам да не ми се наложи  Praynig

морова, наистина иди и при друг лекар. Щом не помагат лекарствата, значи или не е това правилното лечение, или има нещо друго. Не отлагай, щом не се чувстваш добре.

Честити момчешки пишлета на всички, които са ги видяли тези дни  Simple Smile
И честити ритничета на тези, които са ги усетили!
Успешни прегледи на тези, които ще ходят тази предколедна седмица на такива!

А моята дъщеря е болна. От вчера е с кашлица и много сополи, та си остана у дома. А имахме съвсем други планове за днес. Щяхме да ходим до Букурещ да пазаруваме коледни подаръци, много ми се разхождаше из моловете. Но ни се размина, сега ще мъдруваме какво да купим за подаръци оттук.

И аз ще помисля за коледна тема  Grinning Или поне за някаква зимна снежна тема.

Хубав ден   bouquet

# 684
  • Мнения: 811
Пожелаваме в празничния коледен час Бог през Юни да дари със здраво юнче всяка от нас!

моето предложение Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 16
Идеи за заглавие на новата темичка;-)))
В Коледните ни коремчета се крият Юнски бебчета или
Чакаме празнични ритничета от нашите Юнски мъничета;-)))

# 686
  • Мнения: 2
Здравейте коремчета  Hug
Браво за все хубавите новини около всички и новите сини щъркелчета .
Аз днес бях сутринта да ми взимат кръв и да ви кажа, така щях да си изпусна чашката в тоалетната  Grinning и сега ще чакам и много се надявам да са ми добре изследванията.
Записах си и час за януари  на 13.01, което се оказа петък  Grinning не че вярвам много на тези неща, но доста се замислих дали да не си сменя прегледа  hahaha
Много се радвам усмихнато, че ще си имаме коледна тема, но за тема нищо не ми идва на акъла  ooooh!
Тикве чакаме те всички да се отчетеш с хубави новини

Много хубави заглавия за темичката ни момичета, направо не знам усмихнатото кое ще избере, всички са толкова коледни и мили  Hug
Прегръдки на всички

# 687
  • Мнения: 656
Бреее, човек да не ви накара да мислите Wink. Много хубави заглавия, браво  Grinning. Имаме още 4 страници, така че си мислете и пишете, ама ако искате прехвърлете само към зимна тематика, понеже за Коледа вече станаха достатъчно, а и без това ще ми е трудно да избера  Rolling Eyes. Нали няма да има обидени  Rolling Eyes.. щото може само едно... освен ако не я приключим за нула време и не направим нова Коледна де... ама пак ще са най-много две...  Rolling Eyes Но пък браво, явно имате вдъхновение и продължавайте така, аз ще ги записвам като идеи за следващи заглавия  Grinning

Винаги за нас щее най-хубавата, защото е пълна с нешите бебенца Simple Smile

Ей това е абсолютно вярно!  Grinning

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 10
Чакаме празнични ритничета от нашите Юнски мъничета;-)))
Много ми харесва Peace

# 689
  • Мнения: 24
Може ли и аз да подхвърля една идея: Весел звън на коледни звънчета, мами чакат юнски момичета или момчета ....

Общи условия

Активация на акаунт