Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Ами яж зелени неща моят хемоглобин  също е нисък. Зелени неща като спанак, коприва и от този род  каквито се сещаш.

# 721
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
минах ФМ имам много красиво бебе на което отказах да 4уя пола ..... най-важното е 4е сме в норма ...

много ме боли главата после 6те пи6та пак....

# 722
  • Мнения: 513
Иначе проблема при мен е ниско разположена плацента-Плацента превия. Изписа ми Магне В6. Има ли други, които са на магнезий с такъв проблем?

Не, че много разирам, но не е ли рано за такав диагноза? Доколкото знам, плацента превия е плацента, която покрива края на шийката на матката и бебето не може да се роди нормално, но това се установява към девети месец. Миналата бременност моята плацента до седми месец беше много ниско разположена, трябваше да се пазя, да не тичам, да гледам да не вървя бързо, сексът също ми беше забранен. Лекарства не са ми изписвали. До края на бременността плацентата се вдигна и нямах проблем с раждането.

Добре дошли на новите момичета! Честито на всички, разбрали пола!

# 723
  • Мнения: 135
Тикве, защо така бе мила, нали искаше да знаеш пола - аз днес цял ден чакам да се похвалиш с прекрасни резултати и с щъркелче. Направо ти се чудя на търпението, аз нямам търпение да ми кажат какво е вече... иначе се радвам че бебо е добре това е най-важното!

# 724
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Ети и аз така-чуда се , защо така реагирах..... ми нещо ме жегна .... на следващият преглед може и да ми го изтърси без да попита.....Иначе аз съм с предна плацента ,но наистина е рано още за каквито и да е диагнози ,защото плацентата се намества...Плацента превия е  много смела диагноза за толкова ранна бременност...
Моето бебе не спря да хълца -голямо сладурче -ще кача една снимка във ФБ.

# 725
  • Мнения: 427
Добро утро пупалани.Как сте?Вече сме за нова темичка,малеее,много бързо пишете.Аз съм уж добре...Записах се ЖК,килограми 2 качени напълно в норма....,но кръвно 80/50,питат ме лошо ли ми е,не не ми е лошо,просто ми е замаяно и ми е доста отпаднало.А втора вечер не мога да ям,и ми се носи главата.Хемоглобина и той е доста нисък(така съм родена-анемична),а не искам да се тъпча с каквито и да е било лекарства,та да ми кажете някакви храни дето сигурно да вдигат и кръвното и хемоглобина,че...Добре дошли на новичките,лека бременност.Доки каза че съм в 14 седмица,аз му обяснявам за сайта,а той ми обясни че сайта не отчитал 30 или 31 са дните.Каза че всеки понеделник влизам в нова седмица.Лек ден на всички,успех на всички дето днес са на преглед.Аз по късно пак ще мина да ви видя.

# 726
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Emsi4ka, тъкмо в новата тема се зачудих, че днес не си казала добро утро първа...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630064.0

изпускаш новостите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт