Парфюмни размисли и страсти - 146

  • 35 976
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31 206
Весели празници на всички! Да сме живи и здрави!

Коментирали сте Accord Oud Byredo и Oud Immortel Byredo. И двата са много хубави, меки парфюми с не толкова лекарствен ауд, както при Монтал например. Аз лично харесвам много повече Oud Immortel, защото както стана отдавна ясно аз харесвам сухи, леко мъжествени парфюми с ауд, без никакви гурме елементи, които да нарушават мощта на ауда. Силно изразените плодове и киселоста в един момент от развитието в Accord Oud ми идват в повече и не мога да го нося. Но другия бих носила с удоволствие. той е супер силен с много но не църковен тамян и силно усещаш се тютюн. Като прибавим и ауд и пачули и парфюма става атомен. Crazy Много малко жени биха носили такъв парфюм, но на мъж стои великолепно. За съжаление няма наличност в никаква разфасовка. От Accord Oud също.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Натали, как е възможно да се изразяваш толкова красиво!

Весели празници и от мен, момичета!  Hug Hug

Тази вечер ще понося Мадагаскарската ванилия. Тъкмо е тематична, а и ще имам възможност да сравня с Мексиканската.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 210
Весела Коледа на всички! Бъдете здрави, вие и семействата ви, щастливи и обвити в облаци любими аромати Heart Eyes

Ще бъда с L'Eau du Navigateur - толкова е коледно и топло с него Flutter

# 708
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Весело изкарване на Коледа!  Hug
Ще съм с Хипнотичната отрова. Simple Smile

П.С. Може ли някоя от вас имаща сенсуалната хипнотична отрова да ми изпрати 2-3мл за тест?

# 709
  • Мнения: 2 000
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ  от мен и  Kelly Caleche

# 710
  • Мнения: 17 546
Весели празници на всички и от мен. Бъдете живи и здрави - вие, семействата ви и всички хора, които обичате! Hug

Аз съм с Gucci Eau de Parfum Gucci Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 2 435
Натали,това беше най-красивото пожелание,което съм чувала Heart Eyes  bouquet

Аз съм с Nu edp.

# 712
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
    Весела Коледа, прекрасни момичета!

 Бъдете здрави и неотразими! Много ми е хубаво при вас.
 
 Натали, пожеланието ти е приказно. Мен ме развълнува и ми прозвуча като приказка! Страхотен човек си.

                 

# 713
  • Мнения: 812
Весела Коледа на всички!
Днес ще съм с жадор Лор  Heart Eyes

# 714
# 715
  • София
  • Мнения: 547
Весела Коледа и от мен, момичета Simple Smile
С пожелание за сбъдване на парфюмните ви мечти Hug
Аз тия дни ще съм с Hidden Fantasy BS - от всичките ми е най-коледен Simple Smile

Натали  bouquet Много ме развълнува пожеланието ти Simple Smile

# 716
  • Мнения: 813
Весели празници на всички парфюмни дами EmbarassedДа сме живи , здрави и много обичани!Всички парфюмни желания да се сбъднат и да ни носят само красиви емоции. Embarassed

# 717
  • София
  • Мнения: 158
Весела Коледа и от мен на всички дами!
Бъдете щастливи и много, много обичани!
Close-mas: People Santa  madnoel santa2 Nature Snowman

Аз не съм решила с какво ще съм днес, защото съм малко болна и ме е яд- нищичко не усещам ,а  каквото усетя и всичко ме дразни- затова сигурно ще е нещо съвсем лекичко , колкото да не е без хич  Cry

# 718
  • Мнения: 31 206
Весела Коледа! Здраве, щастие и късмет!
Вчера бях с най-любимия, вечен Коко Шанел, а днес съм с Червения жасмин на Том Форд. Heart Eyes

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Днес ми е Короманделено  Crazy Laughing, него ще сложа, да ми отива на един върховно шантав пуловер, толкова шантав, колкото само аз мога да нося  Whistling

Честито Рождество!

Общи условия

Активация на акаунт