Парфюмни размисли и страсти - 146

  • 35 984
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29
Бижу, гласувам за Градската Кралица, Сенсуелния Алюр и Еликсира. В тази последователност.

Да си изкараш страхотно!  Hug

# 661
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И аз гласувам за градската кралица, уникално се държи в това време Heart Eyes Heart Eyes, не мога да се надишам на шала, напръскан преди няколко дни, като наркоман съм Crazy
Днес и аз пробвах Back to Black, нали бил афродизиак Wink Мислех да си го оставя за накрая, един вид "черешката на тортата", но не издържах. При мен започва много плодово, не мога да определя плодовете череши ли са, вишни или малини, по-скоро ми бие на вишновка или на онзи ликьор с многото плодове. Харесва ми ванилено-амбровата база, но определено не е чудо невиждано. Тютюн не усещам, а много ми се иска. Има и от Амбър Наргиле, него определям като вишнев ликьор с канела, тук обаче липса канелата и усещането не ми е същото. Продължавам да се чудя на какво познато ми мирише и накрая ми святва лампата -Oblique Rewind Givenchy  Peace Извадих го и го пръснах на другата ръка, за мен са 1:1. Не бих казала, че е шлейфов, по-скоро отново пулсира и напомня непрекъснато за себе си, но леко, загатнато. Не бих могла да го нося всеки ден, по-скоро трябва да имам настроение за него и бързо ще ми омръзне.

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 422
На бай Килиан парфюмите са скъпи заради бутилките предполагам.Гледам че шишенцата за зареждане са 30 мл. за 90 лв.

# 663
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте, не съм ви чела последните 7-8 страници, за това моля за извинение, че връхлитам ни в клин ни в ръкав, но трябваше просто да споделя..
Влюбена съм , пак .. Crazy в Back to Black by Kilian.. Heart Eyes Heart Eyes  Страхотен мед и тютюн.
 
За съжаление едно от виалчетата ми се се счупи, докато ги пренасях между бюрата. Не ми се проверява сега ( по метода на изключването) кое е, но миришеше потресаващ на портокалов цвят. Който ми е леко анти.Така,че не съжалявам толкова много.  Tired

Връщам се за да наваксвам. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 2 031
Влюбена съм , пак .. Crazy в Back to Black by Kilian.. Heart Eyes Heart Eyes  Страхотен мед и тютюн. 

Ето това и аз усещам в този парфюм.Никакви вишни и малини не долавям.Страхотен е!

# 665
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
На бай Килиан парфюмите са скъпи заради бутилките предполагам.
По-скоро заради естествените скъпи съставки,предполагам пък аз Grinning
Сутринта на гладно не посмях да си пръсна Cruel Intentions,заради страховитите емотиконки,с които го беше описал някой по-напред Grinning Но в късния следобед се престраших и даже ми харесва!Ако някой Килиан ме заплени изобщо,би бил точно този.Има си и ветивер,и амбра,има опушено дърво(ууд?),всичко много хармонично съчетано,обгръща те нежно и ласкаво...Нищо жестоко не виждам в този аромат,освен цената Twisted Evil И макар да не е (отново)нищо нечувано и невиждано,бих го носила с удоволствие.Само да спечеля от тотото Grinning
Да се редактирам за  Back to Black - страхотно начало и среда,но накрая,след няколко часа и при мен изби нещо пикливо Confused
Бижу,като ти погледнах гардеробчето,първо за Ню си помислих и аз Peace

# 666
  • Мнения: 74
Аз сега ползвам Snake на Cavalli, много ми харесва! Попринцип обичам по-сладникавите парфюми.

# 667
  • Мнения: 17 546
Аз сега ползвам Snake на Cavalli, много ми харесва! Попринцип обичам по-сладникавите парфюми.
Кавали няма парфюм с името Snake. Може бе все пак ползваш Serpentine.
Затова пък Кавали вади нов аромат за новата година в симпатично шише с малко натруфена капачка - Roberto Cavalli Eau de Parfum Roberto Cavalli.

# 668
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Здравейте!

 И аз реших да споделя за парфюмите на младежа Килиън.

 Вчера пробвах Back to Black. Хареса ми много. Основно ми мирише на мед. И то - силен, натурален, стопен мед. Пръснах си само веднъж в косата, а издържа до вечерта. Колежки ме попитаха с какъв парфюм съм, така разбрах, че се усеща и от околните. Значи едно-две пръскания са напълно достатъчни.

 Днес се чудих кой да пробвам и се спрях на Love. И той ми хареса. Отново траен, дори повече от Back to Black. Не мога точно да определя на какво ми мирише. Голяма сладост е, обаче. Силна и натрапчива на моменти. С мъжът ми обикаляхме по магазините  и той по едно време ми каза "И този парфюм НЕ ми харесва. Хем силен, хем сладък. Crossing Arms". Но защо каза "И този", не разбрах. Кой е "другият"?! Не ща и да знам. Whistling Още мириша на Love и това е единственото нещо, което ме радва днес. Имам ужасно главоболие и искам да си отрежа главата. И без това не ме слуша и от нея си патя. ooooh!

# 669
  • Враца
  • Мнения: 2 667
И моите Килиани ги няма Sad

# 670
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Вили,търси ли ги в пощата Hug
Новият Кавали ми прилича на  Couture Couture Juicy Couture.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 508
Парфюмни, имате ли представа каква е цената на Chloe 30 мл. edp в Дъглас и Бюти зон?

# 672
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Днес реших да разуча Back to Black, странна работа, никъде в пирамидата му няма вишни, а на мен ми мирише на току-що сварено вишнево сладко, което си похапвам докато пуша ароматна пурета  Blush  Великолепен аромат, за мен това е перфектната вишна, която си търся от много време, но при тази цена явно не е моята  Mr. Green

Мирише си на вишни, и аз ги усещам.
Аз съм го споменавала и друг път, но да кажа пак - Back to Black и Hermessence Ambre Narguile си приличат страшно много, като моите предпочитания са към втория. Не заради друго, а защото е по-интензивен и в базата остава по-рафиниран. В базата на Back to Black ми остава нещо, което го прави блудкав и някак евтин.

да разбирам ли, че и при теб са пристигнали  Rolling Eyes

май останахме неуважени само Лю, Аризона, sisy и моя милост  Crossing Arms

ПП. писах им и на страницата ..пък  Close

Бижу, от мен един глас за Еликсира  Hug

И аз и аз...

# 673
  • Мнения: 233
Бижу, доста аромати от твоя гардероб биха направили впечатление. Аз бих се чудила между Коко и Л'Агент в момента. Но и Еликсира на чудесата, Ну, Целувката на дракона, Градската кралица или Черната орхидея също са си достатъчно представителни и зашеметяващи...

Аз пък приготвям два багажа, че ще пътуваме на 3 (!!!) места по празниците. Е, миалата година беше в чужбина, а тази в БГ, но все пак парфюмите се пръскат с пълна пара навсякъде!Та...сгъвам аз дрехи и с пръсвам от някой парфюм, който ми хрумне, че мога да поднося...В момента най-много ми харесва как ми стоят Midnight Poison, Shalimar Parfum Initial, Agent Provocateur, докато Tocade, Trouble, Python и дори Coromandel, които също пръснах, стоят или тихо, или натрапчиво (Coromandel направо ме удиви колко е спокоен тая вечер...).Кажете какво да правя?Подредила съм и още, на които се чудя... Embarassed

# 674
  • Мнения: 13 625
Момичета, вчера си купих от тази ароматна свещ на Глейд.
http://www.mysupermarket.co.uk/#/tesco-price-comparison/light_bu … nd_chocolate.html
Много ми харесва аромата. Ако някой я е душил и му напомня на някой парфюм, моля ви да сподели. Шоколад не усещам много, но като цяло съм омаяна. Готова съм да вляза в ролята на разхождаща се бисквитка. Mr. Green
Имам я тази свещ и на мене лично много ми напомня за ANGEL

Аз пък от Икея си купих 2 вида свещи....и ако някой вземе да направя парфюм с тези миризми ще си купя 10 шишета Crazy

Общи условия

Активация на акаунт