има ли някой впе4атления от д-р Мишел Шоайб

  • 24 795
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
]
Заинтригувахте ме-той син на сириец и българка ли е? Май, познавам леля му.....Къде да намеря повече отзиви за него- гледах в темата, ама май нищо не видях.......

 Въпросния Мишел не го познавам и не желая да го познавам.0баче принципно-какво прави той в България и защо заема мястото на някой български гинеколог в една реномирана софийска болница? В същото време някой наш гинеколог слугува на арабите в Либия ,защото за него работа в България няма. Затова предлагам всички да бойкотираме въпросния Мишел, а след това да го разменим с либийците срещу наш гинеколог.Смятам че така е справедливо.

# 31
  • Мнения: 3 146
]
Заинтригувахте ме-той син на сириец и българка ли е? Май, познавам леля му.....Къде да намеря повече отзиви за него- гледах в темата, ама май нищо не видях.......

 Въпросния Мишел не го познавам и не желая да го познавам.0баче принципно-какво прави той в България и защо заема мястото на някой български гинеколог в една реномирана софийска болница? В същото време някой наш гинеколог слугува на арабите в Либия ,защото за него работа в България няма. Затова предлагам всички да бойкотираме въпросния Мишел, а след това да го разменим с либийците срещу наш гинеколог.Смятам че така е справедливо.

Не се бой - той е бойкотиран отдавна и повсеместно. Личи си по периодичните му включвания тук и по нервата, която го тресе. Сигурно не е лесно да гледаш как хората около теб правят луди пари, пък теб никой не те поглежда, щото не ставаш и ти се е разнесла лошата слава. Mr. Green

# 32

 
Не се бой - той е бойкотиран отдавна и повсеместно. Личи си по периодичните му включвания тук и по нервата, която го тресе. Сигурно не е лесно да гледаш как хората около теб правят луди пари, пък теб никой не те поглежда, щото не ставаш и ти се е разнесла лошата слава.                      #2gunfire   Подкрепям с две ръце

# 33
  • Мнения: 2 171
Здравейте!
Заинтригува ме заглавието на темата, тъй като д-р Мишел проследи бременността ми и също така родих при него. Беше ми интересно да прочета мнението на други момичета за него и честно да ви кажа малко се изненадах. Ще споделя какво мисля за него с предварителната уговорка, че ще се опитам да бъда максимално обективна. Та значи д-р Мишел е ливанец и смятам че е завършил доста отдавна образованието си, съдейки по възрастта му. Освен това, притежава голям опит и въпреки това, че наистина е разсеяан и на моменти забравя, когато се наложи да действа и да взема решения, го прави професионално, а мисля че това е по-важното. Аз бях на консултация в 25-та поликлиника. Направи ми всички задължителни изследвания, обясни ми какви други изследвания мога да си направя, ако искам. Когато дойде време да раждам, реагира адекватно и бързо и мога да кажа отговорно, че съм му страшно благодарна, че въпреки усложненията, които се появиха, родих живо и здраво момченце, а той не се отдели от мен, въпреки че раждането продължи доста повече от нормалното. Не искам да налагам мнението си, а само да го споделя и за тези, които смятат че на доктора му липсват пациенти - нека отидат в 25-та поликлиника и да видят колко жени чакат пред кабинета му. И само още нещо, че стана дълго - смятате ли че той, работейки на две места, има време да влиза във форума и да пише за себе си от чуждо име!?! По това си личи че наистина не го познавате.

# 34
  • Мнения: 3 777
Аз съм ходила 9 месеца в 25 поликлиника.
Опашка имаше пред кабинета на Кукуряшкова-пред неговия нямаше Mr. Green
Що ли.
На всичко отгоре Кукуряшкова притичваше да му дава съвети какво да изписва, щото той не беше в час.
Стига сме се занимавали с това човече, не си струва натискането на клавишите.

# 35
Здравейте!
Заинтригува ме заглавието на темата, тъй като д-р Мишел проследи бременността ми и също така родих при него. Беше ми интересно да прочета мнението на други момичета за него и честно да ви кажа малко се изненадах. Ще споделя какво мисля за него с предварителната уговорка, че ще се опитам да бъда максимално обективна. Та значи д-р Мишел е ливанец и смятам че е завършил доста отдавна образованието си, съдейки по възрастта му. Освен това, притежава голям опит и въпреки това, че наистина е разсеяан и на моменти забравя, когато се наложи да действа и да взема решения, го прави професионално, а мисля че това е по-важното. Аз бях на консултация в 25-та поликлиника. Направи ми всички задължителни изследвания, обясни ми какви други изследвания мога да си направя, ако искам. Когато дойде време да раждам, реагира адекватно и бързо и мога да кажа отговорно, че съм му страшно благодарна, че въпреки усложненията, които се появиха, родих живо и здраво момченце, а той не се отдели от мен, въпреки че раждането продължи доста повече от нормалното. Не искам да налагам мнението си, а само да го споделя и за тези, които смятат че на доктора му липсват пациенти - нека отидат в 25-та поликлиника и да видят колко жени чакат пред кабинета му. И само още нещо, че стана дълго - смятате ли че той, работейки на две места, има време да влиза във форума и да пише за себе си от чуждо име!?! По това си личи че наистина не го познавате.
 :crazyeyes:Nati_r,Ти самия Мишел ли си или поредния кошаревски свидетел?

# 36
  • Мнения: 2 171
Не съм Мишел. Ако искаш може да провериш. Оставила съм e-mail и ако толкова се съмняваш можеш да ми пишеш и да се видим. Едва ли ако съм Мишел ще успея да се дегизирам като жена и да си взема бебе под наем!!!!!!!!!!!!!! Просто съм благодарна на този човек, защото благодарение на него сега си гушкам бебето и мисля че слуховете за него са силно преувеличени и измислени. А и не знам защо толкова се занимавате с него. Не го харесвате, няма да се лекувате при него и толкова! Просто е. Оставете и другите да имат мнение!

# 37
  • Мнения: 984
nati_r  на 16.09 ли роди

# 38
Охааааа, любимата ми тема. Защо не махнем написаното от девойките- чули от някъде - приятелка, комшийка и т.н. и да останат впечатленията на пациентките му.

# 39
# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Преди да родя лежах 10 дена в Шейново, защото почнах да правя прееклампсия / не съм сигурна, че така се пише/.  Мишел даваше нощни дежурства почти нон- стоп и успях да си изградя що- годе мнение за него. А то никак не е добро. През цялото време не се запознах нито с една негова пациентка- такива просто нямаше. А за 10 дена в Шейнова бая момичета се изнизаха и родиха, повярвайте ми.
В крайна сметка, живеем в свободна страна, както се казва, и всеки има право на избор.

# 41
  • Мнения: 2 237

Когато лежах за задържане в Шейново,имах "удоволствието " да се сблъскам с този "лекар " !Като разбра чеи съм пациентка на д-р Румен Велев се държа адски гнусно с мен ! #2gunfire
Няма да изпадам в подробности но...ДАЛЕЧЕ ОТ НЕГО !!!!!

# 42
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
Напълно съм съгласна с теб #Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 533
И аз те съветвам да бягаш далече от него. Раждах в Шейново, не при него, при Ненов - но Мишел няколко пъти се случваше да ме преглежда в консултацията. Ужасно е неприятен!!! Освен това от няколко места чух, че тарифата му за секцио е около 900-1000 ЕURO!!!!!!!!!!!!!

# 44
  • Мнения: 4 053
в стаята ни бяха настанили общо 4 жени след раждане
Мишел не се притесни от нито една от нас да изнудва жена на коита беше обещал да изроди и в последствие не е присъствал на раждането,а само за шиенето и и поиска 800 лева за това че я е шил/и че той ръководел раждането/.
жената му даде 500 а той на другия ден дойде да си търси останалите,
обаче майчето беше надъхана от нас и не му ги даде,но............
изведнъж детето и получи тежка жълтеница,всичко приключи когато тя си плати и другите
300 лева...............сами си правете изводите.

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 09:53 от hani

Общи условия

Активация на акаунт