Искате ли да ви прегръщат сутрин

  • 8 211
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 904
Да ме прощавате ама вие въобще тогава не говорите за сутрешен секс Naughty, аз го разбирам като такъв без да съм се измъквала от леглото.

# 31
  • Мнения: 1 296
Е, добре де, ама не ти ли се пишка де, след цяла нощ стискане Mr. Green?

# 32
  • Мнения: 135
Да ме прощавате ама вие въобще тогава не говорите за сутрешен секс Naughty, аз го разбирам като такъв без да съм се измъквала от леглото.

Без да минем през банята..забрави!!!  Naughty  Whistling

# 33
  • Мнения: 10 547
Но аз не се шегувам! Мен наистина ме е гнус! Въпросът не е в това как изглеждам /аз винаги съм ослепителна  Mr. Green/.

Потвърждавам с двете ръце!!!
И на мен най малко би ми било приятно, да поема доза лош дъх преди закуска!!!

Соте, ти лъжеш! Никога не си ме виждал сутрин и при разни други обстоятелства!

Именно, страхотна, това е сутрешен секс, за което ти говориш. Подмием ли се, то вече си е дневен секс.  Laughing

# 34
  • Мнения: 904
Ми не ми се пишка newsm78, то като се заразхождаме от банята до спалнята, вече съм се разсънила и това си е дневен секс, не че и така не ми се е случвало Mr. Green, ама не е като да е сутрешен за мен, и после пак през банята и деня вече се е преполовил.

# 35
  • Мнения: 135

Соте, ти лъжеш! Никога не си ме виждал сутрин и при разни други обстоятелства!

Тук си напълно права.. за друго ставаше дума!!!  Peace
Инак дневен секс в 6 сутринта.. тц...точно си е сутрешен.. стига да има кого да убедим!!!!
Как да ви кажа, че мъжете сутрин сме в пъти по активни!!!

# 36
  • Мнения: 571
Обикновено спя,когато той излиза.Няма гушкане за мързеливи бременни Mr. Green
Иначе и аз не си говоря на ТИ със сутрешния секс.Сънена и агресивна съм Peace Пък и не мина ли през банята не мога да си представя да се награбим.
Съгласна съм Соте,че мъжете сутрин са най-дейни Peace

# 37
  • Мнения: 904
Добре де, а как тогава процедирате като на някой от двама ви му е дошъл меракът посред нощите а Thinking, пак първо през банята минавате двамката  и после се отдавате на порива, ако не се изпарил до тогава де или newsm78.

# 38
  • Мнения: 5 710

Ставаме в 5.50 и имаме точно 5-6 минути за гушканици. Обожавам тези минути, любимите на деня ми са. После трябва да се готвим бързичко за работа така че за друго рядко остава време

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
искам ,искам Mr. Green
дори все още докато спя и ме награби моят....докато се осъзная сън ли или реалност
сутрешният секс ми действа толкова ободряващо,зареждам се  за целият ден

# 40
  • Мнения: 5 940
Искам. Но напоследък единият го прегръща голямото дете, а другият малкото.
Отлагаме сутрешните прегръдки за една по-зряла възраст.

# 41
  • Мнения: 1 765

Как да ви кажа, че мъжете сутрин сме в пъти по активни!!!
На мен няма нужда да ми обясняваш - прочела съм това онова по въпроса.  Laughing Тъкмо се чудех как да го обясня, без някой да ме набеди, че отново изнасям комсомолски лекции. Има физиологични разлики. Но според мен това поведение на твоята жена  сутрин си  е жива инквизиция. Обясни и го бе човек, какво се прави на неразбрала.

# 42
  • Мнения: 3 611
Сутрин да не ме закачат.  Naughty
Пък да ме целуват с неизмити зъби ми е супер отврат само при мисълта. Тъй че при мен няма такава опция "сутрешен секс" и хич не ми дреме колко активен, видиш ли, бил Той.
Сутрешен секс може евентуално след банята, кафето, закуската... е, може да мине вече и за обеден.

# 43
  • Мнения: 1 788
Не, не искам да ме прегръщат сутрин.
Сутрешен секс е всеки секс след 00:00  Mr. Green , така че не е задължително да е точно, когато се събуждам.
Много по-приятно ми е вместо да ме гушкат, да е станал преди мен и направил кафе, което да пием двамата!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Искам.И искат.И прегръдки,и целувки , и други работи....   Laughing
Обожавам да се събуждам ,т.е. да ме събуждат така.....затоплени в дебелата завивка....ауу,размечтах се....   Mr. Green
Пък ако тръгнем да се влачим и да се чакаме за банята,то......  отиде коня у ряката.Мерака де...

Общи условия

Активация на акаунт