На пазар във Варна - 19

  • 52 173
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 036
търся ски-екип за момиче... Някакви идеи къде има ,че нещо нямам много време за обикаляне? Praynig

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Момичета, малко встрани от темата, но може ли да ми препоръчате добър/а курс/школа по немски език за начинаещ възрастен? Много благодаря!
Да си побутна въпроса  Embarassed

# 62
  • Варна
  • Мнения: 67
търся ски-екип за момиче... Някакви идеи къде има ,че нещо нямам много време за обикаляне? Praynig
Има ли значение каква е марката?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 036
търся ски-екип за момиче... Някакви идеи къде има ,че нещо нямам много време за обикаляне? Praynig
Има ли значение каква е марката?

Няма значение, само да не пропуска вода   Peace, ако уцеля и да е розов  Laughing:

# 64
  • Варна
  • Мнения: 67
търся ски-екип за момиче... Някакви идеи къде има ,че нещо нямам много време за обикаляне? Praynig
Има ли значение каква е марката?

Няма значение, само да не пропуска вода   Peace, ако уцеля и да е розов  Laughing:
Пращам ти линк с адрес на магазинчето на ЛС  Peace

# 65
  • Мнения: 796
pileshko,може ли и на мен,че и  аз  търся ски-екип за дъщеря ми.
Благодаря предварително!

# 66
  • Мнения: 1 167
Търся си бяла, изчистена риза с дълги ръкави. Търсих по Владислав Варненчик, има но са много прозрачни, пък и 35 лв.  няма да дам  Crossing Arms И по Пискюлиев търсих, от там си взех, но не е изчистена.

Може да е и тип боди, но да не е прозрачна.

# 67
  • Мнения: 301
Като се тръгне от катедралата по Мария Луиза/8-ми Приморски в посока към общината от дясната страна има/ше магазин за бижута - правеха ги на място и можеше да си кажеш какво да ти направят, имаше си и готови на някакви много символични цени. Дали някой се сеща за името на магазина? И дали все още работи, понеже последно лятото бях там. Преди години там беше офис на Мтел   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 167
Като се тръгне от катедралата по Мария Луиза/8-ми Приморски в посока към общината от дясната страна има/ше магазин за бижута - правеха ги на място и можеше да си кажеш какво да ти направят, имаше си и готови на някакви много символични цени. Дали някой се сеща за името на магазина? И дали все още работи, понеже последно лятото бях там. Преди години там беше офис на Мтел   bouquet

Да, работи си. Даже отвориха един малък магазин на Владислав Варненчик. Cheap and Chic се казва магазина.

# 69
  • Мнения: 301
Gia Marie Carangi, много благодаря   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 046
 Бели ризи тип бодита има в Калиопе в Гранд Мол, но са пак 30 лева. Не са прозрачни и са хубави.

Някой беше питал за кошници предната тема, ама празни, а не пълни. Трябва ми голяма - пак е с цел пълнене с разни дреболии за подарък.

Магазин на същата фирма с евтините бижута има и в уличката на плевенските закуски посока Медицинския университет. Мъничко е и не така заредено като този на Мария Луиза, но пак има интересни неща.

# 71
  • Мнения: 2 018
момичета спешно ми трябва грейка с топла вода. Спомням си навремето имаше такива, а сега дали продават все още?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 953
момичета спешно ми трябва грейка с топла вода. Спомням си навремето имаше такива, а сега дали продават все още?
В магазините Самоздрав има около 10лв.

# 73
  • Мнения: 207
Търся си тюлено боди черно с дълъг ръкав - някъде в района на Окръжна/Владислав,доста попромениха магазините напоследък и незнам къде има сега такива  newsm78

Цитат
момичета спешно ми трябва грейка с топла вода. Спомням си навремето имаше такива, а сега дали продават все още

В аптеките също има от порядъка на 3лв  Peace

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 12:01 от jerry

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 388
тЪРСЯ СИ ТЪЛЕНО БДИ черно - някъде в района на Окръжна/Владислав,доста попромениха магазините напоследък и незнам къде има сега такива  newsm78

Извинявай, но какво точно си търсиш newsm78

Общи условия

Активация на акаунт