Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 364
Вероника, стиснати палчета и от мен!

# 706
  • Мнения: 343
Вероника, стискам палци и аз да мине леко и бързо Hug

г-жо Монк, Kalyani, много са позитивни разказите ви, благодаря че споделихте Hug

А пък на мен ми падна тапата май, ама като за първи път виждам такова нещо, нищо че 2 пъти съм раждала Crazy 2 пъти след като пишках по малко сополиво (никакво течение не съм имала досега) и преди малко голямо сополиво нещо - прозрачно и бяло, няма кървави нишки (нали така съм чела). Лелеее чувствам се, като че ми е за първи път, много ми е странно. Ама аз не искам още да раждам, прекалено рано ми се струва и имам куп задачи Whistling

# 707
  • Мнения: 2 988
Ми Григ, дай да се сменим. Аз много искам да раждам, ако може още тази нощ, че вече не издържам. Едва дишам и съм се подула като мишелинче. Ама няма нито един нишан, че ще тръгне скоро - ни тапи, ни слизане, направо ми е в гърлото девойката.  Cry

# 708
  • Мнения: 1
Благодаря ти Ир74. Още утре ще цъфнав Парти сити и Долар трий. Калияни чудесен разказ - то е като приказка направо. Монки най важното е че двете сте добре. не можаха ли да видят, че е така, че да не се мъчиш???!!!
Вероника и Мама2би с вас сме,чакаме добри новини.Григ почвай да броиш и утре да се отчетеш Crazy

# 709
  • Мнения: 343
ianajar, веднага се сменям, с най-голямо удоволствие. Аз нямам никакви болежки и оплаквания. Е, почнах малко по-начесто да пишкам, това е само Wink А пък и ти, къде си тръгнала да изпреварваш, има си списък, ред, аз ще стискам Crazy

# 710
  • Мнения: 85
аз тръгвам след малко,до сега ръчках,бутах и не помръдва,ММ ме успокоява че чувал тоновете

# 711
  • Мнения: 330
Добро утро, аз будувам от часове и ми писна да се въртя в леглото.

Вероника с теб сме, то може вече и да си родила, дано всичко е минало леко и възможно най-безболезнено за теб и бебо.

Секси не се вкарвай във филми излишно, кураж и стиснати палци и за теб. Очакваме добри новини.

Григ, точно вчера коментирахме с док - 'тапата', той не каза нищо по различно от това което са писали и мамите тук преди това. Падането на тапата е предвестник, но не признак, раждането може да почне дни след падането и. Точните думи на док бяха, тръгваш при изтекли води или контракции.

От няколко дни се чудя какво става с усмивката, дано всичко е ОК.

Хайде на някои Лека нощ, а на други Приятен ден - до скоро.

# 712
  • Мнения: 9 905

аз пък щях да питам къде си, че изчезна.

дам, екшъни по нощите си правите. Снощи в 1 се наспах, получих подарък за НГ - желан парфюм - мирисах си го, поплетох одеялце, къпах се, помъчих се да спя, чак към 4.30 съм заспала. По-рано, привечер мм решил да ме чуе ей тъй/естествено abroad/и почнал да звъни, но точно тогава моят телефон изпаднал във flight mode и аз си ходя безхаберна за това. По едно време слиза съседът и ми докладва, че съм издирвана. Като си включих телефона пак - 6 неприети повиквания  от мм Embarassed притесних се, че съм го притеснила, сигурно е много изнервящо да не можеш да откриеш бременна в 9тия месец  Mr. Green

сега отивам да врътна една баница и да чакам кой ще роди по-напред  Whistling

# 713
  • София
  • Мнения: 73
sexylove, стискам палци всичко с бебка да е наред  Hug
veronika, леко раждане, скоро ще си гушкаш и ти пухкаво бебче  Heart Eyes

На мен контракциите пак ми се учестиха на 10-12 мин. Сега си седя у нас и чакам да зачестят още. Ако стане като вчера и почнат пак да се разреждат, а аз будувам цяла нощ, просто ще се побъркам. Вече 20 часа болки  #2gunfire Вярно че не са на много често и не са още толкова кошмарно силни колкото лекарката каза (да не мога чак да говоря), но си е уморително Tired

# 714
  • Мнения: 343
сега отивам да врътна една баница и да чакам кой ще роди по-напред  Whistling

Сеирджийка  Wink

секси, стискам палци всичко да е ок Praynig

Еве, и аз знам така, просто това е нещо ново за мен Wink

Mamma2Bee, лягай да спиш, пази си силите, така може и няколко дни да си откараш Hug

Уффф, ама и хич не ми се спи, така е като се хваля, че съм ок.

# 715
  • Мнения: 2 988
аз пък щях да питам къде си, че изчезна.

Тук съм, отпразнувахме всичко, готварският маратон приключи и сега реанимирам. Качила съм 7 кг за последния месец, доколкото виждам - всичките са задържана вода. Просто нямам ни глезени, ни колена, не мога да си сгъна краката, едни панталони обличам по час с пуфтене и сумтене... Крепи ме само мисълта, че след две седмици е датата за секциото. Ще има край мъчението.

Mamma2Bee, лягай да спиш, така кой знае колко ще продължи. Няма начин да проспиш раждането, не бой се, но силите ще ти трябват за още мноооого часове.

# 716
  • Мнения: 9 905
задържана вода. Просто нямам ни глезени, ни колена, не мога да си сгъна краката, едни панталони обличам по час с пуфтене и сумтене...

подобно е при мен, но не спирам с масажите на краката/а те вече са болезнени/ и постоянни леки разходки. Застоя ли се права на едно място, или пък седнала/легнала макар и с вдигнати крака - за 10 минути краката ми стават на тутманик. Добре, че времето при нас позволява да се ходи по джапанки!

# 717
  • Мнения: 2 988
Блазе ви! При нас в момента е -10... Улиците заледени, ходенето проблем. А така се радвах, че осем месеца ме подмина бухта-ефектът. Нищо, поне този път беше за кратко, не от четвъртия месец. Да взема да родя и трето ли?.... - може тогава съвсем лека да се случи бременността...  Wink

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте мами !
Моята дата за секциото е за утре,но днес ще ме приемат в болницата и нещо взех да се шашкам.
Досега го раздавах много ербап но взе да ме хваща паниката.
Стискайте палчета утре и за мене.След операцията ще пиша .
Леко раждане на всички   Hug

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро!

Разговорили сте се посред нощите.Аз си будувах от 4 часа и да бях знаела щях да се включа.
Сексилав, стискам палци всичко да е наред и чакаме добри новини!
Вероника, леко и безпроблемно да е раждането и чакаме благата вест и от вас!
Г-жа Монк, Kalyani, също благодарско за разказите!Г-жа Монк, как изтрайваш гости?Аз първия път с Мимка след изписването бях с такова кръвно, че не исках да виждам никого.Освен това не можех да сядам заради шевовете 2 месеца  Crazy
Тити, изплашила си човека.И мен така като не ме намерят, звънят и на другия телефон и ако и там няма отговор, следва продължително звънене до откат.Ти спретна ли баничката  Laughing
Янажар, и аз така се усещам като че ли подута някак си, явно си е задържане на течности.
Лек ден на всички ни!

Общи условия

Активация на акаунт