Имали ли сте такава приятелка ?

  • 18 241
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 510
Аз разбрах, че иска, но не знае как и как въобще да живее без мама и тати.
Мъжът и той трябва да иска.

# 91
  • Мнения: 232
А бабата направо я съветва ако я пожелае някой, да ляга с няго и да му позволява да свърши в нея Rolling Eyes Е, тя имаше един кандидат, но така и я беше страх да легне с него, а сега съжалява.


Първоначалната ми реакция беше  #Crazy После като се замислих - мда за едно време може би това е бил начина. За съжаление това би създало същото дете като нея, възпитавано от нея самата, майка й и баба й. Та все си мисля, че мъжете вече са малко по-умни от едно време в случаи като този и не мислят само за кефа си?

# 92
  • Мнения: 481
аз пък мисля, че едно дете би осмислил живота и. ( дори и да го гледа сама)
Така че твърдо заставам зад позицията на бабата Sunglasses

# 93
  • Мнения: 232
Детето би осмислило нейния живот, така както тя е осмислила живота на майка си. Но аз имах предвид, че детето би станало точно като нея растейки в такава среда. Не че нещо, но ако бях този мъж дето я е пожелал и спал с нея щях да се ужася...

# 94
  • Мнения: 46 520
...
Приятелката ми имаше късмет. И приятели. Средата беше тази, която я спаси, ние сме много близки от деца. Остана девствена до 20, имаше гадже, след това се изнесе от къщи и дойде да живеем заедно в другата ми приятелка, чиито родители бяха починали рано и живеехме там.
С днешна дата е омъжена щастливо за страхотен мъж, има чудесно дете и има живот като на кино.
Другото, което забравих да спомена беше нейната външност. Тя е родена красавица, от онези, които не остават незабелязани от мъжката половина на човечеството и на които лесно им прощават странностите и дори шамарчетата, ако много им шават ръцете, примерно.
...


Имам приятелка, подобна на тази на светла, повярвай ми, има разлика. Няма приятели, няма среда, просто се затварят вкъщи в един момент и нищо не може да ги измъкне.
Иначе моята е доста красива, прилича на една от най-харесваните жени в света, но не искам да пиша повече, защото не е чак такъв случай като приятелката на авторката и ползва компютър и интернет...

# 95
  • София
  • Мнения: 3 408
Е, ние сме приятелки от 5 годишни.
Много близки, като сестри. И не бяххме само две, а общо пет. И изобщо май това, за което аз говоря е нещо друго и не е съвсем това, за което става въпрос.
Съгласна съм с теб, обаче, че обичайно това е много рядко срещано явление и обичайно нито се срещат често такива приятелства, нито средата се оказва съществен фактор в развитието на една личност от подобен типаж, по-скоро е точно обратното. Остават си закотвени в семейството докато е възможно и светските им изяви и забавления се свеждат до пране на чергите с баба, варене на лютеница с мама, слагане на зеле с тате и прочие.
След това се задомяват и всичко се повтаря, обаче в повишен състав- пране на черги с баба и свекървата, варене на лютеница съз зълвата и етървата и слагане на зеле със съпруга и свекъра.
АКо не се задомят, прането на чергите и варенето на лютеница продължава с баба и мама и това е.

# 96
  • Мнения: 46 520
Ние също от малки, 7 годишни някъде, уж като сестри, но после не успях да я изкарам от тях, нито да я събера с компанията, която имах, просто като магаре на мост.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 408
От 7 годишни, после някъде се е скъсала лентата, обаче. Ако съм те разбрала правилно.
Често е така, детските приятелства си остават в детството, зрелите в зрелостта. Но за разлика от детските приятелства, онези осъзнатите са формирани от повече фактори, за да оцелеят и за да са адекватни.

# 98
  • Мнения: 46 520
Бяхме на по 26 г., когато се скъса, уж минахме през всичко заедно, но явно не успях да се справя...

# 99
  • София
  • Мнения: 3 408
Разбирам. Доста време е това.
Сега как живее, ако мога да попитам?

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

Тъпо или не, но защо не отидете заедно до библиотеката, то от 1-2 книги света не се открива, но е добре да се почне отнякъде...


АКо знаеш колко пъти съм й казвала да си изкара една карта за библиотеката, 5 лв за цяла година е, да ходи най-малкото, да е сред хора. Всеки път се усмихва леко "Да, Светле, казвала си ми, ама аз съм.....Признавам, права си". И с това се приключва темата.

Подозирам, че има някаква степен умствена изостаналост, просто е някак си инфантилна.

Иначе иска й се да не е сама и сякаш се надява да си намери мъж.

# 101
  • Мнения: 863
Не че нещо, но ако бях този мъж дето я е пожелал и спал с нея щях да се ужася...

 Има ли мъже, мисълта за секс с които би те ужасила?Има, нали?Е, някой от тях ще хареса точно нея.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз в библиотека ходех само когато следвах, бе хора.
Сега библиотека бих ползвала само с научна цел, за достъп до документи и материали, които се намират само там.
Тази жена какво по-точно ще прави в бибиотеката? Социални контакти ли ще търси, или идеята ви е да я накарате да чете??? Книги има в изобилие по книжарниците. Ах, да, може да няма пари, не се сетих. Но пък вместо да я пращате в библиотеката, можете да си разменяте книги с нея, нали? Ако идеята е да почне да чете. АКо идеята е да се среща с хора, направо нещата в библиотеките трябва драстично да са се променили, защото преди време там не беше място за забивки.

# 103
  • Мнения: 655
Познавам. От Бг е, на 30, девствена, дори нецелуната! Не знам си коя си богиня се била преродила в нея, не знам си какво си усещала... Не общува с мъже, но пък говори за секс много. Не мога да я разбера, а и не искам. Аз и още 2 жени сме и най-близките приятелки, забележете, аз не съм живяла в Бг 10 години, но тя се е научила да ползва скайп и мине, немине ми праща някакви посляния, безумни и в стил все едно баба ми ги е писала... Но все пак това им е кофортната среда, нека си живеят така щом искат.

# 104
  • Мнения: 5 173
Нямам и като че ли не бих искала да имам.
Пупита, аз не я знам тази Надя, за 1 път чувам, а 6 години прекарах в ПУ.

Общи условия

Активация на акаунт