На море в Испания...

  • 44 029
  • 221
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 582
Таксите зависят  от банката издател на картата и от банкомата от който се тегли.

Таксите са между 3 и 7 евро за теглене в брой.

# 196
  • Мнения: 4 396
Бенидорм е разкошно. Чудесни плажове. Препоръчвам да не си носите много пари в брой с оглед обири и кражби, а да плащате директно с карта.
Ние ще ходим в Бенидорм другия месец на почивка Simple Smile

# 197
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Ами обаждайте се, де. Ще ви разведа наоколо Simple Smile

# 198
  • Мнения: 1 789
А в Испания децата до колко години пътуват безплатно с градски транспорт и колко е цената на билетчето за градския транспорт в Бенидорм?

# 199
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Уф, това не знам, да ти кажа. Може би до 5-6 годишни пътуват безплатно. Билетът сигурно е станал 1.60, преди 2 години съм се качвала последно на автобус, беше 1.35 май.

# 200
  • Мнения: 126
Моля споделете къде сте отседнали. С ТА ли ходите , в хотел ли отсядате или в апартамент под наем.

# 201
  • Мнения: X
Здравейте, обмисляме почивка в Аликанте към края на септември. Може ли да ми препоъчате хубав район за хотел и ориентировъчно колко скъп е града, за да знам какви пари да си приготвим.

# 202
  • Мнения: 169
Здравейте на всички ,

Пред дилема сме дали да пробваме лятна почивка в Испания и по-конкретно настаняване в Картагена .Обмисляме да си вземем кола под наем , но не съм сигурна има ли какво да видим наоколо. Търсим разнообразни градове с хубав модерен център , места за хапване , да е оживено , да не сме сами по улицата . Плажовете в областа хубави ли са , има ли барчета на тях за през деня ?
Шофирането като цяло натоварено ли е или е нормално ?

Ще съм благодарна на всеки включил се с полезно инфо Simple Smile

# 203
  • Мнения: 3 313
Здравейте на всички ,

Пред дилема сме дали да пробваме лятна почивка в Испания и по-конкретно настаняване в Картагена .Обмисляме да си вземем кола под наем , но не съм сигурна има ли какво да видим наоколо. Търсим разнообразни градове с хубав модерен център , места за хапване , да е оживено , да не сме сами по улицата . Плажовете в областа хубави ли са , има ли барчета на тях за през деня ?
Шофирането като цяло натоварено ли е или е нормално ?

Ще съм благодарна на всеки включил се с полезно инфо Simple Smile

Около Картахена другия голям и хубав град е Мурсия.
Това не са модерни градове, по-скоро са стари.
Хапване има много както в цяла Испания.
Относно оживеността по улиците, в самия Картахена през деня няма никой, защото лятото е 40 градуса, подобно е и в Мурсия, там минава 40 градуса често.

Плажовете са много хубави, ако се търси плаж, спокойствие и малко хора.
Повечето са абсолютно диви и няма абсолютно  нищо в близост, камо ли барове.
Точно обратното на това което ми се струва, че търсиш.
Ако искаш хора, барове и кръчми, виж Валенсия или Майорка - столицата  или около  нея.

# 204
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550

Ако искаш хора, барове и кръчми, виж Валенсия или Майорка - столицата  или около  нея.

Бенидорм, английската зона Simple Smile

# 205
  • Мнения: 126
Аз съм влюбена в Бенидорм. Бяхме отседнали в апартамента на една рускиня и цената беше доста добра( това беше преди пандемията), но сега не мога да й намеря координатите. Ако сте почивали там, моля споделете къде сте отсядали

# 206
  • Мнения: 1 184
Ние щяхме да ходим в Аликанте, но уиз по тяхна вина промениха полетите и презаверих за Малага.
Разглеждам курортите на юг в Коста дел Сол. Всички градчета ли имат хубави плажове?

# 207
  • Мнения: 582
Ние щяхме да ходим в Аликанте, но уиз по тяхна вина промениха полетите и презаверих за Малага.
Разглеждам курортите на юг в Коста дел Сол. Всички градчета ли имат хубави плажове?

Беналмадена има страхотни плажове.

# 208
  • Мнения: 1 184
Аз запазих в Торемолинос, защото гарата ми се стори по-близо. Ще разгледам и в Беналмадена хотелите. Благодаря.

# 209
  • Мнения: 4 808
Аз много харесвам Торевиеха, не е голям град, но е доста оживен. Плажът е в самия град, до крайбрежната алея. Има много заведения. Аликанте някак си не успя да ме грабне. Мурсия не е на морето, в Бенидорм, доколкото знам, има голям аквапарк с много забавления за деца.

Общи условия

Активация на акаунт