Лакове за нокти - тема 49

  • 35 143
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 207
И аз тук - основа на Перфект - редувам няколко, сега съм с 5 в 1, а имам и на Avon.
Топ - GR Топ лак за бързо изсушаване...

# 31
  • Мнения: 289
Основата ми в момента е Finger Paints, а топът Essie Good to Go. И от двете съм много доволна, но най-вероятно ще си взема и Поше пак, ей така да си имам. Иначе Еси-то май е по-бляскав, а Поше малко по-бързосъхнещ.

Блеки, ще чакам да споделиш отзиви за магнитните лакове. По-специално за И-бейските, че ме изумиха с избора си от цветове.

# 32
  • Мнения: 0
Честита да ни е новата темичка! Денси  Hug
Аз в момента имам това като основи и топове, ползвам което хвана:


В общи линии сменям базите, но вече не мога да се върна на друг топ откакто открих тези. Родих се! Скоростта ми на лакиране се увеличи неимоверно  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 592
Хои и аз в новата тема  Party

Денси,  Hug

Основата ми е ОПИ - довола съм. В момента съм я оставила на заден план, защото ползвам заздравител на Фингърс вместо основа - не е нещо кой знае какво, но когогато го купувах не знаех кой друг може да се ползва като база, така че да може и да се слага лак отгоре.
Мисля да го сменя с Микросел  Thinking

За топ ползвам Poshe. Заради липсата на вредни съставки избрах него пред Seche. Много съм доволна, съхне много бързо. Ще преживея, че има по-малко блясък от Seshe заради липсата на вредните съставки

# 34
  • Мнения: 5 007
За основа ползвам Микросел заздравителя, Мавала заздравяваща база и Еси фил дъ гап, еднакво ми издържа лака и с 3те. Топовете са ми Пош и 2 на Орли, за блясък и бързосъхнещ, двата заедно като ги ползавм съм доволна, а по отделно не ми харесват.
В момента се правя 2 седмична терапия с Микросел и не си лакирам ръцете, но си направих педикюр с I'm Not Really a Waitress, страхотно стои  Heart Eyes

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Над, разкажи малко повече за основата на Еси.  Hug

А за н-ти път ще кажа, че за основа и заздравител ползвам Фиксиращи минерали от Ейвън.
Топ лак - СНД Спийди драй.  Laughing Поръчах един Полишийлд, та да го видим и него.  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 984
основи в момента:
ТОП:

# 37
  • Мнения: 436
Densi   bouquet за темата Hug

Основа не ползвам, макар че имам един витаминен лак на Виктория Бюти, който може да служи и за основа. Топ - Перфект.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Ох, само хвалите този Нейл тек... накрая ще си го поръчам и аз.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 556
Mного сте бързи. Кога изписахте старата тема, че и на новата до 3-та страница стигнахте Laughing

Аз, понеже съм с гел, основа не ползвам, иначе имам на СНБ и минералния заздравител на Ейвън, а за топ- Сеш. Wink

Evita_Peronski сподели, моля те като получат розовия Катрис, че аз миналия път му се чудих и сега като взехте да го хвалите, той взел, че свършил... Confused

Иначе аз днес смятам да ида до Сердика да си взема поръчания Севънтийн 539, че вчера ми звъннаха, че са ми го доставили в магазина smile3508

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Ето и един интересен факт , който честно казано ме изненада:
-Ацетоновия лакочистител вреден ли е за ноктите ?
-Лакочистители на базата на ацетон са превъзходни защото ефективно и бързо отстраняват лака от ноктите, без да ги пренасищат с химикали . Безацетонните лакочистители трудно и бавно почистват лака и ноктите поемат повече течност
 Whistling

Прочетох го в сайта на Интеркозметика , не от разни случайни сайтове .Какво мислите?

Мисля, че мога да се съглася с това. От известно време използвам само безацетонов лакочистител и никога не съм имала по-сухи кожи. На ноктите не съм забелязала да влияе, но кожата ми става ужас.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 325
От година или година и половина, използвам само ацетонов лакочистител, определено съм доволна  Hug

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дени, мерси за темата   bouquet

Моята основа все още е на Импала и съм доволна, клкото и да не очаквах.

Топ лака ми е Микросел - съхне сравнително бързо и придава хубав блясък. Доволна съм  Peace

# 43
  • Мнения: 5 086
Ето ме и мен в новата тема. Не пиша напоследък, но редовно чета. Напоследък съм на вълна червено. Намерих моя червен цвят- H&M Мики Маус серията Heart Eyes . В момента чакам това. Не знам точно какво е, май е някакъв скейл  Thinking Ще го видим.

Относно въпроса: ползвам

# 44
  • Мнения: 556
blackisback oт къде си поръча Клийн колор-а?

Общи условия

Активация на акаунт