Лакове за нокти - тема 49

  • 35 147
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 332
Любима основа  за момента Essie Fill The Gap!, чакам да пристигнат NAIL TEK Foundation II и Nails Inc. Kensington Caviar Base Coat



Любим топ, Сеш, чакам Orly Polishield и Kensington caviar 45 second top coat

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Я кажете за това Поше. Къде го намирате? Съхне ли толкова  бързо колкото Сеша? Моят е на свършване и се чудя дали да не пробвам нещо друго  Rolling Eyes
И мен това живо ме интересува.

Иначе ползвам база на ОПИ и Сеш за топ от скоро и съм много доволна!
 
nad_tab ти Орли Полиш-а от къде си го поръча??
Гледам, че го има в българския бютишоп но цената не ме устройва.....

# 17
  • София
  • Мнения: 10 332
Я кажете за това Поше. Къде го намирате? Съхне ли толкова  бързо колкото Сеша? Моят е на свършване и се чудя дали да не пробвам нещо друго  Rolling Eyes
И мен това живо ме интересува.

Иначе ползвам база на ОПИ и Сеш за топ от скоро и съм много доволна!
 
nad_tab ти Орли Полиш-а от къде си го поръча??
Гледам, че го има в българския бютишоп но цената не ме устройва.....
http://www.transdesign.com/Treatments/Orly.htm

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Я кажете за това Поше. Къде го намирате? Съхне ли толкова  бързо колкото Сеша? Моят е на свършване и се чудя дали да не пробвам нещо друго  Rolling Eyes
И мен това живо ме интересува.



От ибей  Peace
съхне много бързо, почти колкото Сеш. Няма обаче чак толкова ослепителен стъклен блясък като Сеш, но пък и не се отдръпва така зверски като него (едва като остана на дъното и се посгъсти започна да се отдръпва съвсем леко) и не на последно място - не съдържа трите вредности.

# 19
  • Мнения: 1
О, там имало много повече неща отколкото в другия сайт, на мен обаче интерфейсът му ми е по-лесен...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 591
На мен Сеш ми се отдръпва само ако го сложа върху съвсем мокър лак. Ако изчакам 2-3 минутки и го сложа тогава няма отдръпване.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Как ли не го манипулирах този Сеш - и чаках, и не чаках, и разреждах, и извън ноктите мазах и не, и не! Като изключим това, страшно много ми харесва и изобщо не се вживявам, че е вреден. Всъщност, става ли ви нещо на ноктите от него? Едно шише не успя да направи поражения при мен, въпреки че не ползвам база. Ама ако се ползва постоянно?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 332
Как ли не го манипулирах този Сеш - и чаках, и не чаках, и разреждах, и извън ноктите мазах и не, и не! Като изключим това, страшно много ми харесва и изобщо не се вживявам, че е вреден. Всъщност, става ли ви нещо на ноктите от него? Едно шише не успя да направи поражения при мен, въпреки че не ползвам база. Ама ако се ползва постоянно?

Мимс, въпросните вредности ги има в 80% от лаковете които се споменават и показват в темата  Hug
Перфект, СА, Есенс, Пастел, Флормар и т.н.  всеки сам си преценява... според най-добрата ми приятелка, лаковете за нокти са вредни и няма нужда да си маже химия по ноктите Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 591
Аз го ползвах около година и не видях промяна в ноктите ми. Все така разслояващи се и чупливи си бяха както преди  Laughing Сега като съм с гел и арсен да си мажа по ноктите, все тая  Joy Едва ли нещо ще стигне до тях, пък и самият гел ги уврежда достатъчно сам по себе си  Tired

# 24
  • Мнения: 1
Не знам дали са показвани вече, но аз се влюбих в синия... http://www.thepolishaholic.com/2012/01/zoya-spring-2012-fleck-effect.html  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Друго на ръка, че дишаме и изпаренията докато се чистим и лакираме  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 591
Друго на ръка, че дишаме и изпаренията докато се чистим и лакираме  Laughing

А аз и косата си боядисвам... направо съм пътник заради тая пуста суета  Joy

# 27
  • Мнения: 38
Ползвам базата на Опи - доволна съм много и ми харесва че е прозрачна , а топа ми е Polishield,който вече ми е неудобно да хваля  Mr. Green
3 красоти  от Зойчето  .. ей така профлактично

Едва ли е нещо което не е показвано , но много ми харесаха 3-те една до друга Crazy

Ето и един интересен факт , който честно казано ме изненада:
-Ацетоновия лакочистител вреден ли е за ноктите ?
-Лакочистители на базата на ацетон са превъзходни защото ефективно и бързо отстраняват лака от ноктите, без да ги пренасищат с химикали . Безацетонните лакочистители трудно и бавно почистват лака и ноктите поемат повече течност
 Whistling

Прочетох го в сайта на Интеркозметика , не от разни случайни сайтове .Какво мислите?

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 01:24 от chocolate-girl

# 28
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 718
Запис.

Аз ползвам само основа ,много рядко и топ - сега съм на Импала 3 в 1 ,обаче го загубих и докато си взама друг ползнам един калциев заздравител на Мис Спорти

# 29
  • Мнения: 303
mia1, моята Сефора е от съфорумка  Simple Smile

Мишинаторка, писах ЛС.

Мерси за темичката, Денси!   bouquet
За основа ползвам в момента Перфект 3 в 1 и я редувам с основата на Старнейлз. Топ – Seche, SNB & CND Speedey Dry. Сеш слагам, където има декорации, другите два според настроението, където е само гол лак, че малко размазват и това ме дразни Simple Smile

Снощи ми дойдоха магнитните китайчета. Ще пробвам първо червеният при следващото лакиране.
В очакване съм  Sunglasses  Тия китайци баси наглите - изкопирали знака на Старнейлз на шишето на 100%  Shocked

За лакочистителите и аз съм чела не на едно място, че с ацетон е по-доброто решение  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт